T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI KOCAELİ
ÖZEL ATAFEN EĞİTİM KURUMLARI

2019-2020 KADROMUZ

ERHAN ÜRÜ

Lise ve Ortaokul Müdürü

OĞUZ ÇAKIR

Müdür BaşYardımcısı

KERİM SARI

Resim-Ortaokul Md.Yrd.

ZEKAİ SEVİM

Ortaokul Md.Yrd.

NAİL ÖZDİN

Türkçe-Edebiyat

ADELİ TUTAL

Türkçe-Edebiyat

HAYAT HIZLI BİÇİCİ

Türkçe-Edebiyat

ELİF YAVAŞ

Türkçe-Edebiyat

CANSU RABİA ATILGAN

Türkçe-Edebiyat

ŞEYDA ÇALIŞKAN

Matematik

ELVAN ÇALIK KOBAN

Matematik

HADİYE ARZU TAŞ

Matematik

ALİ OSMAN PARLAR

Matematik

BÜŞRA NUR DİLARA EROL

Matematik

ZEHRA BEYHAN

Biyoloji

NEŞE GIRCIN

Kimya

HÜSEYİN ALAGÖZYAYLASI

Fizik

DERYA EYNİHAN

Fen Bilgisi

DİLEK TEMUR

Fen Bil.-Biyoloji

HİLAL KAYMAZ

Fen Bilgisi

NERMİN DOLU

Fen Bilgisi

VOLKAN ERYILMAZ

Coğrafya

GÜL ALALINLI

Tarih

NİLDA İMRAN SEPKEN

Felsefe

PINAR KAYA

Sosyal-Coğr.

FERHUNDE GÜLŞAH NALÇACI

Sosyal Bil.

GÜLCAN BOZYER

Din Kül.ve Ahlak Bilgisi

MÜRÜVVET ÇELİK

İngilizce

FUNDA CEREN TAN

İngilizce

SEYRAN GÜRKAN

İngilizce

ADEM FEİM

İngilizce

EMRE ALPARSLAN ALTINTAŞ

İngilizce

FULYA ATUK

İngilizce

BAHAR ÖZDEMİR

İngilizce

DİLEK CENAN

İngilizce

PELİN POYRAZ

İngilizce

PELİN YAMAN

İngilizce

SEDA KARADUMAN

İngilizce

MERVE ATMACA

İngilizce

BERİL SELÇUK

İngilizce

BURCU LEVENTOĞLU

Fransızca

AYŞE ERGÜL

Resim-İş Eğitimi

ŞAFAK ÇAKAR

Müzik

ALİ KOLBURAN

Beden Eğitimi

ZAFER KARADUMAN

Beden Eğitimi

BEYZA ÖZER

Beden Eğitimi

NURTEN UÇAN

Bilişim Teknolojileri

MEHMET AŞKIN TAŞAN

Satranç

AVAŞİN YORULMAZ

Drama

BURÇAK TÜYSÜZ KABLAN

Rehberlik

FÜSUN ÖZTÜRK

Rehberlik

MERVE ATAR

Rehberlik

ŞENNUR COŞKUN

Rehberlik

SEDAT GEMİCİ

İlkokul Müdürü

İLTER TÜYSÜZ

İlköğr.Müd.Yrd.

ŞEREF ÇETİNTAŞ

Müdür Yrd.

BÜŞRA MELİS KANYILMAZ

1/A Sınıf Öğr.

SİBEL KARAPINAR

1/B Sınıf Öğr.

SİBEL ÖZÇELİK

1/C Sınıf Öğr.

TÜLİN SEVİM

2/A Sınıf Öğr.

NEŞE NALBANT

2/B Sınıf Öğr.

MELİKE ULU

2/C Sınıf Öğr.

AYŞEN ERDEM

2/D Sınıf Öğr.

SERPİL FEYZOĞLU

3/A Sınıf Öğr.

NAFİYE KUPŞİ

3/B Sınıf Öğr.

BELKİZ SEYREK

3/C Sınıf Öğr.

NALAN ŞENKAYA

3/D Sınıf Öğr.

HAYRİYE TÜLİN ÖNER

4/A Sınıf Öğr.

ZELİHA SÖZER

4/B Sınıf Öğr.

GÖNÜL KAHRAMAN

4/C Sınıf Öğr.

ELİF AKTUĞ

4/D Sınıf Öğr.

NİHAL ASLI

Ana Sınıfı Öğrt.

FİLİZ ÖYLEK

Ana Sınıfı Öğrt.

ELİF CAN

Ana Sınıfı Öğrt.

ŞULE ÇOBAN

Ana Sınıfı Yrd. Öğrt.

SEVDE CEPHE SAKAR

Ana Sınıfı Yrd. Öğrt.