Kurucumuzdan - Atafen Eğitim Kurumları

Kurucumuzdan

Değerli Velilerimiz;

Günümüz bilgi ve teknoloji çağında, sürekli bir rekabet ortamı içerisinde, başarıya ulaşmamızın yegane yolu ülke geleceğimizin mimarları olan çocuklarımızın doğru bir eğitimden geçmeleridir. Kuşkusuz bu süreçte en etkili kurumlar okullardır.
Bu bilinçle Atafen Koleji olarak eğitim öğretim programlarımızı öğrencilerimizi merkeze alan, onları tüm program süreçlerinin içerisinde aktif kılan sistemler olarak geliştirdik ve kendi sorumluluğunu alabilen, mutlu bireyler yetiştirmeyi hedefledik.
Bu hedef doğrultusunda okulumuzda öğrencilerimiz, alanında uzman ve deneyimli öğretmenler rehberliğinde güçlü bir akademik alt yapıyla yetişir ve ilgi duydukları kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda gelişirler.
Bizler çeyrek asrı geçkin süredir, Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında yaşama hazırlanan genç bireylerin başarılarıyla gurur duyan büyük bir aileyiz. Bu vesile ile; özverili çalışmalar gerçekleştirerek çocuklarımıza destek olan değerli öğretmenlerimiz ve yöneticilerimize emekleri için teşekkürlerimi sunuyorum.
Etik değerlerin bilinciyle; sevgi ve saygıyı kaybetmeden tam 26 yıldır yürüdüğümüz bu yolda, siz değerli velilerimizin desteği ile araştıran, sorgulayan, çözümleyen nesiller yetiştirmek için, Atafen Koleji tüm birikimiyle çalışmaya devam edecek..

Sevgi ve saygılarımla,
Atafen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet Tüysüz