Okul Müdürü - Atafen Eğitim Kurumları

Okul Müdürü

Özel Atafen Koleji “ sıradan düşüncelerle vasat insanlar yetiştirmeye “ karşı çıkıyor. 21. yüzyılın “Bilgi Toplumu” için ideal bir eğitim, geniş vizyon ve en iyi olanaklarla yetişecek geleceğin üst düzey yönetici, sanatçı, bilim adamlarına, cesur girişimcilere ve Türkiye’yi değiştirecek liderlere ihtiyacımız var. Öğrencilerimizi “sadece bugünün değil, geleceğin en iyileri” olarak hazırlamayı hedefliyoruz.

Her şey düşlemekle başlar ve hayat yeni düşlerle devam eder. Atafen Koleji kurulurken bir düşle yola çıkmıştık. Geride bıraktığımız yıllarda, insanların beklentilerinin üstünde bir gelişim ve başarı gösterdik. Hala düşlemeye devam ediyor ve hep daha iyisini hedefliyoruz. Şehrimizde hiçbir özel kurumda olamayan yerleşim, altyapı, öğretim ekipmanları avantajlarımız, seçkin, uzman öğretim kadromuz ve çağdaş eğitim sistemimizle oldukça elit bir konuma ve öğrenci- veli tercihlerinde ilk sıralara geldik. Yaşamlarını eğitime adamış insanlar olarak bugün, Atafen Koleji’nin bir okul olmanın ötesinde, “prestij ve gurur” kaynağı olduğunu görmek bizleri son derece mutlu ediyor.

Başta kurum kurucumuz, yönetim kadromuz ve öğretmenlerimizden kapıdaki güvenlik görevlilerimize kadar herkesin bu başarıda büyük emekleri var.

Atafen Kolej’inde saygın öğretim üyelerinden oluşan eğitim kadromuzla öğrencilerimize sadece lise diploması vermekten öte, geleceklerini de kazandırmayı hedefliyoruz. Sizi düşlemeye davet ediyoruz ! Geleceği düşleyin ve düşlerinizi gerçekleştirin.

Sevgilerimle

Mürüvvet ÇELİK
Okul Müdürü

 

>Okul Müdürü