Üniversiteye Giriş Başarılarımız

2019 ÖSS BAŞARILARMIZ

Sıra ADI, SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE KAZANDIĞI BÖLÜM
1 ERENALP GENÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 KEREM İLTER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 FATİH EREN ALKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
4 EGE CEREN GACAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA (İNGİLİZCE)
5 ONUR ALP KINAY TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (ALMANCA)
6 BİRSU PARLAR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
7 TOLGA TÜBEK SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
8 MERT BALÇIK SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
9 CEYDA ÖZER SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
10 ESİN ECE DERİCİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
11 UTKU ARICA MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
12 ZİLAN GÖKTAŞ EGE ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
13 MUHAMMET KEREM AVCIOĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TARİH
14 ECEM AYŞE ÇAKIR
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
15 ALPEREN KOCAMAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
16 ALİ ÖZDEMİR
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
BİYOLOJİ
17 ÖMER SUVAY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
18 BERKEHAN KARĞIN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
19 FARUK ÖZDEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE
20 RAUF VEFA KOCAMAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
21 CANSU SAMANCI AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
22 SERHAT ÇETİNDOĞAN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
23 SERDAR KARA ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
24 MELİS SUNGUR İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%50 BURSLU)
25 MERT ÖZTÜRK İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ (%50 BURSLU)
26 GÖKHAN ÖZKAN İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
27 IRMAK AYKUT İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
28 ECENUR KAHRAMAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (%50 BURSLU)
29 BERKE HANAĞASI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
30 DENİZHAN ERGÜN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI (İÖ) (%75 BURSLU)
31 ÇAĞLA GÜNEŞ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (%50 BURSLU)
32 SAMET KELEŞ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
33 HİLAL ZELİHA ÖGE İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (%75 BURSLU)
34 İDİL TERZİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ (%50 BURSLU)
35 GÜLCE GÜL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
36 MELİS ULUSOY MALTEPE ÜNİVERSİTESİ RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI (%50 BURSLU)
37 NURETTİN ÇELİK MALTEPE ÜNİVERSİTESİ RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA (%50 BURSLU)
38 MELİKE DOĞA KAÇANER İSTANBUL ŞİŞLİ MESLEK YÜKSEKOKULU GRAFİK TASARIMI (%75 BURSLU)
39 ŞEVVAL KAYNARPINAR İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (%50 BURSLU)
40 UMUTCAN BERBER İSTANBUL DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER TASARIMI (%75 BURSLU)
41 TUĞBA ÇINAR İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA TEKNOLOJİSİ (%50 BURSLU)

2018 ÖSS BAŞARILARIMIZ

#
ADI, SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE KAZANDIĞI BÖLÜM
1
AYŞE KARDELEN YEŞİLTAŞ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
2 ASYA KÜRÜMOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
3 SENA ARGUN MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
4 EYLÜL İSLAMOĞLU ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
5 ASUDE ÖZDİL İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (%50 İNDİRİMLİ)
6 ELİF NAZ ÖZCAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
7 MERT MERİÇ DAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
8 EMİNE SONER İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%50 İNDİRİMLİ)
9 ENES YAYMACI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%25 İNDİRİMLİ)
10 BARIŞ GÜNBEYAZ GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
11 DENİZ KONAK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (%50 İNDİRİMLİ)
12 MELİH DÖNMEZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
13 ÖMÜRCAN AKKURT İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ (%50 İNDİRİMLİ)
14 AYŞENUR KARADENİZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (%50 İNDİRİMLİ)
15 MİRAY KAYA ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET (İNGİLİZCE) (%50 İNDİRİMLİ)
16 ALİ OZAN ALADAĞ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 İNDİRİMLİ)
17 CEREN KILIÇ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 İNDİRİMLİ)
18 SERTAÇ TARCAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON (İNGİLİZCE) (%35 İNDİRİMLİ)
19 SELEN BÜYÜKAYDIN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK (İÖ)
20 BURAK ÖZDAL ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
21 DENİZ DEMİR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
22 HÜSEYİN OZAN ANAÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ)
23 YAREN KURTULUŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
24 GÖKBERK KALKANDELEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA
25 MEHMET BARIŞ ELMA ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KİMYA
26 DOĞUKAN AYDOĞDU MALTEPE ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIM

 

2018-2019 Fen ve Anadolu Lisesi Başarılarımız

# ADI, SOYADI KAZANDIĞI OKUL
1 ANIL  GÖKÇE İSTANBUL ROBERT KOLEJİ
2 NEHİR  KAZANCI BUCA İNCİ ÖZER TIRNAKLI FEN LİSESİ
3 DORA  COŞKUNKAN KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
4 ONUR ALP  TANYERİ KOCAELİ FEN LİSESİ
5 HAMZA KAAN  MUT MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
6 KORAY  KOCAMANOĞLU MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
7 CAN  YÜZBEY ENKA OKULLARI
8 EGE  ERGÜN MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
9 ZİHNİ EGE  YILDIZ MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
10 İNCİ  ERKAN MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
11 ÖNDER BURAK  KILIÇ ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
12 NEHİR  ÖZYAVUZ ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
13 YANKI  KAMİLOĞLU ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
14 İPEK  ÖNEM ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
15 BORA  YAKAR ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
16 ALPEREN  SEL ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
17 MERT  BARMANBEK ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
18 KAAN  YIKIN GÖLCÜK FEN LİSESİ
19 DEMİR  EYMİRLİ KÖRFEZ FEN LİSESİ
20 CAN  KORKUT GÖLCÜK FEN LİSESİ
21 NEHİR  KAHYA GÖLCÜK FEN LİSESİ
22 CEREN YEĞİT GÖLCÜK FEN LİSESİ
23 KAYRA TAN  ERGİN KÖRFEZ FEN LİSESİ
24 CENGİZ  OKAN KÖRFEZ FEN LİSESİ
25 ZEYNEP AZRA  ŞAHİN SAİNT PULCHERİE FRANSIZ LİSESİ
26 NEHİR  ŞAHİN KÖRFEZ FEN LİSESİ
27 ECE  GÜL MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
28 GÜNEY  ÜNAL KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
29 EDA  MUTLUEL DERİNCE ANADOLU LİSESİ
30 CENGİZHAN  ÖZ İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ
31 ADA  ÖZKAN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
32 YİĞİT MERT  TARHAN ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
33 BERİL  ŞENOL ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
34 GÖZDE  ÇETİN TÜPRAŞ 50. YIL ANADOLU LİSESİ
35 SELİN  HACİALİOĞLU ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
36 ADA ÖZKEMER 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
37 SÜEDA AZRA  ÇAKIR DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ
38 KEREM  SARAL CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
39 ECE  ALTUNEL KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
40 SİMAY  YİĞİT DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ
41 GÜNEŞ  BÜYÜKARMAN ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
42 TUNAHAN  KUM 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
43 PELİN  ÖZAK CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
44 MERTCAN  ÖKTEM 19 MAYIS ANADOLU LİSESİ
45 BURAK  YÜCEBAŞ KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ
46 ELİF  TANGIÇ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
47 CAN  TAŞAN ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
48 ARDA  TIRPAN TEYFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ
49 BEYZA  KURU CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
50 ARDA  YÜKSEL ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
51 ÖNDER ARDA  ÇALIŞ KARTEPE ANADOLU LİSESİ
52 BİLGE  TIMAÇ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
53 MELEK  SÜRMELİ DERİNCE ANADOLU LİSESİ
54 BARAN BERK  URHAN ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
55 İLAYDA  ALTUNDAŞ GÖLCÜK ANADOLU LİSESİ
56 DURU  KIZILKAYA CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
57 REŞAT EFE  SAĞLAM İZMİT LİSESİ
58 BEREN  ÖRÜCÜ ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
59 BÜŞRA  KURU TEYFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ
60 VOLKAN TAYLAN  ÇEVİK ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
61 MÜJDAT EMİR  AFŞİN ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
62 HAFİZE ÇİSEM  ERBAŞ İZMİT LİSESİ
63 DENİZ ARDA  TIRPANLAR İZMİT LİSESİ
64 EYÜP MERT  AKTÜRK ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
65 EGE  ÖZER İZMİT LİSESİ
66 EYLÜL NİSA  UĞUZ İZMİT LİSESİ
67 MERT  DUMAN İZMİT LİSESİ

 

2017 ÖSS BAŞARILARIMIZ

ADI, SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE KAZANDIĞI BÖLÜM
NİDA NUR YILMAZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
NURSU ÇAKIR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
NAZ YÜKSEK KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (ÜCRETLİ)
ILGIN EREN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (ÜCRETLİ)
ŞEVVAL GÜNAY GÜRKAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İÖ)
IRMAK KENAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
KADİR HAKTAN YÜCESOY DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
YASMİNA UZUN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (ÜCRETLİ)
NİLSU KOŞUCU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
SAMİRA UZUN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
EGEHAN GENÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
ZEYNEP YAREN ÇAKIR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ GÜL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
EMİRHAN CANKAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (ÜCRETLİ)
CEREN GÜLERYÜZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (ÜCRETLİ)
OĞUZ ALP ODABAŞ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ (İÖ)
SERTAÇ AR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ZOOTEKNİ
M.GÜNAY BALABAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
ZEYNEP DİLA TÜRKÖZÜ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
İREM CANKAN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
Y.YAREN SİVRİKOZ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ASYA YILDIRIM İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
UTKU MENGÜNOĞUL MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
ERDEM ÇAKAL MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
KEREM DEMİRKOL ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
GÖKHAN BULUT AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM
BERK GÜRÇAĞAN OKAN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MEHMET CAN AVAT OKAN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)
UMUT ÇINAR OKAN ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ (İNGİLİZCE) (ÜCRETLİ)
ÖZGÜR SİNCAR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
MUSTAFA BARAN BAYRAM KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE
HAZAR KAAN BALABAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
BETÜL TANRIKULU  MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ  OPTİSYENLİK

2017-2018 Fen ve Anadolu Lisesi Başarılarımız

Adı,Soyadı KAZANDIĞI OKUL
1 EREN BABADAĞ İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
2 ANIL BATU ŞENGÜN İSTANBUL CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
3 TUĞRUL GÜNEŞ İSTANBUL CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
4 ECE GÜRLER VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL LİSESİ
5 EGE KAAN ÇOKAY ÖZEL ENKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
6 ALP TUNA BAŞYİĞİT TED KOCAELİ KOLEJİ ÖZEL ANADOLU LİSESİ
7 IŞIK ŞAHİN TED KOCAELİ KOLEJİ ÖZEL ANADOLU LİSESİ
8 YUNUS EFE ÇAKICI MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
9 AYLİN MERT MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
10 EGE DUYGU MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
11 NEHİR BERRA KOÇ MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
12 MİNE DUYGU HOCA MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
13 EMRE GÜNEŞ MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
14 AYÇA ÇETİNKAYA ÖZEL ENKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
15 KAAN OCAKLI MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
16 DELFİN BAYRAKTAROĞLU MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
17 SELEN SUDE DİKİLİTAŞ ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
18 SUDEN ORCAN İZMİR BORNOVA ANADOLU LİSESİ
19 ELANAZ DEMİRÖZ ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
20 KAĞAN TAN ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
21 MEHMET ÇAĞRI ÇİFTÇİ ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
22 BATU ÇETİNKAYA ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
23 MİKAİL CEM YALÇINKAYA ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
24 EYLÜL YEŞİLESMA ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
25 MÜGE BERRA ŞEN ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
26 SARP YİĞİT DELİCE GÖLCÜK FEN LİSESİ
27 PINAR YILDIZ GÖLCÜK FEN LİSESİ
28 MERTCAN YILMAZ GÖLCÜK FEN LİSESİ
29 KEREM EROL ÖZEL ÇAKIR ANADOLU LİSESİ
30 YAĞMUR DEREN TÜREMEN ÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİ
31 EYLÜL BAĞDAÇİÇEK KÖRFEZ FEN LİSESİ
32 EMİR KAHRAMAN KÖRFEZ FEN LİSESİ
33 NEHİR DİLA BAYRAKTAR KÖRFEZ FEN LİSESİ
34 HİLAL SERAP EGEMEN MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
35 ÇINAR İNAL ÇAYIROVA 15 TEMMUZ ŞEHİTLER FEN LİSESİ
36 BERK ÖZEL MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
37 ATA YILMAZ ALİ FUAT BAŞGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
38 NEHİR BAŞARAN GÖZTEPE İHSAN KURŞUNOĞLU ANADOLU LİSESİ
39 YAĞMUR TİMUR ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
40 TUNÇ GEBEŞ ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
41 EFE TOY İZMİT LİSESİ
42 DEMİR TANRIKULU CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
43 GÖKAY ŞANLI ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
44 GÜNEŞ GÜVENÇ TUTAL ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
45 UMUT YAZICI CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
46 İSMAİL ATAMAN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
47 SUDE ORUÇ TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ
48 ZEYNEP SUDE ÇELİK ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
49 EYLÜL BARCA ÖZEL ATACAN ANADOLU LİSESİ
50 ELİF ARIÖZ ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
51 SEDEF CANBAZ ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
52 BERRA BAHÇECİ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
53 ALİSA KIRMIZIOĞLU TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ
54 TOLGA ATEŞ ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
55 ALANUR GÜRBÜZ ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
56 KAAN TAN TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ
57 ÇAĞLA ÖZGÜN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
58 AHMET KIVANÇ UMUR YAHYA KAPTAN ANADOLU LİSESİ
59 FULİN ERİÇ ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
60 IRMAK YILDIRIM ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
61 ADA NEHİR GÜLER İZMİT LİSESİ
62 MURATHAN ÇAVDAR GÖLCÜK ÇAKABEY ANADOLU LİSESİ
63 DENİZ YAZICI İZMİT LİSESİ
64 MUSTAFA BERK BALABAN BAŞİSKELE ANADOLU LİSESİ
65 ÖMER ATALARDİN İZMİT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
66 BURÇAK KÖKLÜ İZMİT LİSESİ
67 ŞEVVAL KÜRKAN ZÜBEYDE HANIM MES. VE TEK. ANADOLU LİSESİ
68 DORUK OKUTAN GAZİ ANADOLU LİSESİ
69 ECESU PINAR İZMİT LİSESİ
70 YAĞIZ EFE KARADAĞ İZMİT LİSESİ
71 ECE ÖZCAN PİRELLİ ANADOLU LİSESİ
72 YAĞMUR AKMAN ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
73 HİLMİ YEŞİL MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ
74 GİZEM ÇİÇEK KAPUCU ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
75 KAĞAN AKMAN ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ

 

2016 ÖSS BAŞARILARIMIZ

ADI, SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE KAZANDIĞI BÖLÜM
EDA ŞENER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HİLAL AKYALÇIN ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
EMİN UZER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PETROL VE DOĞAL GAZ MÜHENDİSLİĞİ
EBRU KEBENÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
BERKE YÜCETAŞ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KIBRIS) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İngilizce) (Ücretli)
YUNUS BURAK KORAY ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KIBRIS) KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (%50 Burslu)
PELİN SU ARAT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MUHAMMED BATUHAN KARAGÖZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İÖ)
SENA EMİROĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ)
HASANCAN HANAĞASI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)
BİRCE PARLAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
MERİÇ GÖKHAN GÖNCE KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
BERKE ATACAN BAYRAK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM UÇAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
ARZU ÜNLÜ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
ELİFNUR KOÇ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÖZKAN ATALAY ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) İŞLETME (İÖ)
ONUR ALTUNEL ULUSLARARASI ANTALYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%50 Burslu)
SİMGE GÜL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) HUKUK FAKÜLTESİ (Ücretli)
BUSE BAYKAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK (İngilizce) (Ücretli)
AHMET ERKUT BELEN IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) EnNDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İngilizce) (%50 Burslu)
GÖKBERK OZAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İngilizce) (%50 Burslu)
MİNEL SARAL IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50 Burslu)
ALPEREN ÖZTÜRK OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İngilizce) (Ücretli)
İLKENUR SARI OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON (%50 Burslu)
EGE BOZKURT OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ULUSLARARASI LOJİSTİK (Ücretli)
BUĞRA BAŞAR TÜREDİ OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) GIDA MÜHENDİSLİĞİ
KUBİLAY KURT OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
OĞULCAN ÇELİK İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME İNGİLİZCE %100
AHMET MERT ÖZER MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) HUKUK FAKÜLTESİ (Ücretli)
NÜSRET KESER MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİ (%50 Burslu)
MEHMET CEMRE AKYOL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİ (%50 Burslu)
EGE BÜYÜKÜSTÜN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İngilizce) (%25 Burslu)
BERİL ŞEHERİ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) ULUSLARARASI TİCARET (İngilizce) (%50 Burslu)
HALİT SOYER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İŞLETME (İngilizce) (%25 Burslu)
EZGİ NUR KUM YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) BESLENME ve DİYETETİK (İngilizce) (Ücretli)
CANER BURSALI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (İngilizce) (%25 Burslu)
UFUK MERT ARICI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) FİZYOTERAPİ %50
OYTUN MEHMET ARTIK HALİÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

2016-2017 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Adı,Soyadı KAZANDIĞI OKUL
YAĞMUR OĞUZ İSTANBUL KOÇ LİSESİ
AYŞE AZRA AYTUR GALATASARAY LİSESİ
İREM DEMİREL ROBERT KOLEJİ
BARKIN AKKOL ENKA FEN LİSESİ
DEFNE ÇİFTÇİ ANKARA FEN LİSESİ
BİLGE DERE ENKA FEN LİSESİ
CEM DERELİ İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
GÜLCE ÖNGÜN İSTANBUL KOÇ LİSESİ
MERT UMUT ENKA FEN LİSESİ
EMRE TAŞKIN KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ÖZGE SEMİZ KOCAELİ FEN LİSESİ
YAREN İLKE PAŞALIOĞLU MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
DORUK ÖZKAYA MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
BENGİSU ÖZBUDAK ÖZEL OKUL
ÖZGÜR EROL ESKİŞEHİR / ŞEHİT MEHMET ŞENGÜL FEN LİSESİ
ECEM SU AKÇA MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
BİLGE BÜKÜLMEZ ÖZEL OKUL
KAAN AKSOY MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
ÇAĞLA KÜÇÜK MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
ALP DERELİ İSTANBUL / BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
ALTAN AKDOĞAN ÖZEL OKUL
ESMANUR ÖZGİRGİN MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
DİLARA TURHAN ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
BAŞAR ARSLAN KOCAELİ/GEBZE YÜCEL BORU FEN LİSESİ
BERRA NİL YÜCE GÖLCÜK FEN LİSESİ
DAMLA BUSE YILMAZER ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
İCLAL TÜRK ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
AHMET EMİN YILMAZ GÖLCÜK FEN LİSESİ
IŞIL EFE ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
ATA GÖRKEM ER ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ
EMRE TALU KILIÇ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
LARA ÖZER KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
MELİH ERCAN KÖRFEZ FEN LİSESİ
ADA ÇEKMECELİOĞLU GÖLCÜK FEN LİSESİ
ONUR ÖZGÜN KÖRFEZ FEN LİSESİ
YİĞİT ATİK KÖRFEZ FEN LİSESİ
SENA GÜMÜŞ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
EYLÜL KALECİER KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
HAMİT BARAN YEŞİLESMA KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
BARTU DEMİRCİ ÖZEL OKUL
KAAN İHSAN DODUR CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
MERT YILDIZ KOCAELİ/ÇAYIROVA 15 TEMMUZ ŞEHİTLER FEN LİSESİ
ONUR KARAKAPLAN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
EDA SOĞUKSU CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
İLKEHAN ERDEM CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
EGE ÖZKAN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
ÖNEM KABACA EDİRNE / TEV ORHAN ÇETİN FEN LİSESİ
ECE SİMAY AYVERDİ 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
EGE EREN ÖZEL OKUL
ECE DUMAN ATILIM ANADOLU LİSESİ
NİHAT EFE ORAZ ÖZEL OKUL
YAKUP TOPRAK AKÇAM MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
ENGİNCAN KOÇ MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
SANEM ÇAKIR TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ
KADİR EREN KAÇMAZ MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
FERİDE TEZER İZMİT LİSESİ
ÖZHAN OKYAY ÖZEL OKUL
AHMET ERSOY DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ
SUDE BULUT İHSANİYE ANADOLU LİSESİ
HALİL İBRAHİM KOCAAĞA TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ
MERT TELSER TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ
HAZAL KIVRIKOĞLU ÖZEL OKUL
YAREN ATAMIŞ YAHYA KAPTAN ANADOLU LİSESİ
YÜKSEL AYBARS ÇAKMAK BAŞİSKELE ANADOLU LİSESİ
ERKUTAY TAHA SAYILIR GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
İBRAHİM ERTÜRK MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ
EMİR BAŞAR ÖZDİL ÖZEL OKUL
GÜL CEREN ÇETİN ÖZEL OKUL
ARDA KÜLÜNK ÖZEL OKUL
DURU GERDAN ÖZEL OKUL
ZAFER BİRHAN KAYHAN ÖZEL OKUL
ZEYNEP AĞRA GAZİ ANADOLU LİSESİ
MERTCAN KOÇYİĞİT ÖZEL OKUL
MERTCAN YENİGELEN ÖZEL OKUL
CAN TARĞAY KARTEPE ANADOLU LİSESİ
YİĞİT ÖNCÜL ÇELİK ÖZEL OKUL
KAAN ARAS ÖZEL OKUL
SALİH TEOMAN KAYA ÖZEL OKUL
ELİF ÇİSE YILMAZ KARTEPE KAMER ÖNCEL MESLEK LİSESİ
BARIŞ BİRKAN ÖZCAN NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
TOPRAK UMUT KÖYSU ÖZEL OKUL
DENİZ KUKA ÖZEL OKUL
AHMET ARDA ÖZTÜRK ÖZEL OKUL
BURCU ŞAHİN ÖZEL OKUL
HAKTAN ARDA YILDIRIM ÖZEL OKUL
KUBİLAY TUZÇU ÖZEL OKUL
KAAN ÖZDİL ÖZEL OKUL

 

2015 ÖSS BAŞARILARIMIZ

ADI, SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE KAZANDIĞI BÖLÜM
ÖZGÜR ANIL ÖZLÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AYBERK DÜLGER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
CAN COŞKUN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
MERT ÜNAL GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NİDA BAKIRCIOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ECZACILIK FAKÜLTESİ
ECE ÖKTEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ECZACILIK FAKÜLTESİ
KEREM TAŞKIN OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (%30 BURSLU)
YUSUF BERSLAN KORKUT MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ARKEOLOJİ
CEREN ŞANLI İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BETÜL ÇETİNER İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
TUANA SEZER GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
GAMZE ŞEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BURCU KOÇAL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
KAAN YATAĞAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
BANUHAN BOSTAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
ELVAN HACIALİOĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ
MİRAY BAL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
YUSUF ORUÇOĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
TOLUNAY AYVAZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ (İÖ)
TUĞÇE HAMZAOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İŞLETME (İNGİLİZCE) (UOLP-LEEDS BECKETT)
İREM CAN GÜNTEKİN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) MALİYE (AÇIKÖĞRETİM)
KADER İPEK GEGİN EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) TARIM MAKİNELERİ VE TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİĞİ
AKIN BERK KOÇ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
HALİL MERT TUNÇ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
NUR İPEK SOYDAN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) HUKUK FAKÜLTESİ
NAZLICAN ARSLAN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) HUKUK FAKÜLTESİ
ELİF SERRA SOYER MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) HUKUK FAKÜLTESİ
CANDENİZ YILDIZ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
ASLIHAN SAROĞLU MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İÇ MİMARLIK (%25 BURSLU)
İPEK ÇETİNDOĞAN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) HUKUK FAKÜLTESİ
DENİZ TUNA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
SEMİH BARIŞ BİÇER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) PEYZAJ MİMARLIĞI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
KAAN TANELİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) KAMU YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
İREM TAŞKINLAR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
ECEM SOYER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ENDÜSTRİ TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ANILCAN SERTÇELİK ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
EGE AYDIN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BUSE SEZEN YILGIN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
GİRAY ŞENOL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ÖMER ARMAĞAN ÖZKAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ESRA ZEYNEP GÖLET IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI (%50 BURSLU)
BERKANT ŞAHİNKAYA IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
YARENSU AKKURT İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKSU GÜVEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON
SELİN İLAYDA VURAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MİMARLIK (İNGİLİZCE)
SEFA EMRE KAHRAMAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
PATRYK DOBRA BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İÇ MİMARLIK (%50 BURSLU)
YUSUF EYİDİKER BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) GRAFİK VE TASARIM
BERFİN DENİZ ORAZ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA) BESLENME VE DİYETETİK (%25 BURSLU)
ÖZGÜR İNCİR OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ULUSLARARASI LOJİSTİK

2015-2016 öğretim yılı

  • Yıldız Erkekler Tenis Takım il 1.’si
  • Genç Erkekler Basketbol İl 1.’si
  • Yıldız Kızlar Yüzme İlTakım 1.’si
  • Yıldız Kızlar Yüzme Grup Takım 2.’si
  • Yıldız Kızlar YÜZME Takım TÜRKİYE 3.’sü
  • 2015-2016 Öğretim Yılı Yıldız Kızlar Tenis Takım İl 1.’si
  • Genç Erkekler Tenis il 4.’sü
  • Küçük Kızlar Yüzme Takım İl 1.’si
  • Küçük Erkekler Yüzme Takım İl 1.’si
  • Atatürk’ü Anma Koşusu İl 4.’sü
  • Eskrim Teşvik Kupası Flore 1.’si
  • Cumhuriyet Kupası Minikler Karma Flore İl 2.’liği
  • ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ ALTI 1.’liği
  • 10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu İl 1.’si
  • 10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu TÜRKİYE 10.’luğu
  • Büyükşehir Sömestr Kupası İl 1’si
  • Beatlon Küçük Kızlar İl 1.’si
  • Beatlon Küçük Kızlar İl 3.’sü
  • Küçük Erkekler Satranç İl 1.’si
  • Küçük Kızlar Aerobic Jimnastik TÜRKİYE 2.’liği
  • Küçük Kızlar Aerobic Jimnastik TÜRKİYE 3.’lüğü
  • Yıldız Kızlar 46 kg. İl 1.’liği
  • İsmail Gasparalı Turnuvası İl 1.’liği
  • Küçük Kızlar Modern Pentlanton TÜRKİYE 3.’lüğü
  • Yıldız Kızlar Beatlon MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ TÜRKİYE 3.’lüğü
  • Yıldız Kızlar Atletizm 1500 m. İl 2.’liği
  • Yıldız Kızlar Atletizm 800m. İl 3.’lüğü
  • Küçük Kızlar Yüzme Takımı TÜRKİYE 3.’lüğü
  • Küçük erkekler 200m. Serbest TÜRKİYE 2.’liği
  • Küçük Erkekler 100m. Serbest TÜRKİYE 3.’lüğü
  • Küçük erkekler 100m. Sırt TÜRKİYE 4.’lüğü
  • Küçük Erkekler Yelken Yarışları İl 2.’liği
  • Genç Erkekler Futbol Şampiyonası İl 3.’lüğü

2015-2016 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

ADI, SOYADI KAZANDIĞI OKUL
SELİN DENİZ İŞKEN İstanbul Özel Robert Koleji
SELEN DURU KÖSE İstanbul Özel Robert Koleji
MELİKE EBRİNÇ İSTANBUL/BEŞİKTAŞ/Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi
ETKİN CELEP İSTANBUL/ÜSKÜDAR/ÖZEL ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ
FATMA EKİN ERBAŞ ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ
GÖKSU YILDIZ KOCAELİ/İZMİT/Kocaeli Fen Lisesi
LİRAY DENİZ İZGİÇ İSTANBUL/KADIKÖY/Kadıköy Anadolu Lisesi
ZEYNEP YÜSRA KARTAL KOCAELİ/İZMİT/Kocaeli Fen Lisesi
ERAY ŞAHİN KOCAELİ/İZMİT/Kocaeli Fen Lisesi
MERT MELİH GÜMÜŞ KOCAELİ/İZMİT/Kocaeli Fen Lisesi
ELİF GÜLCE LÜLECİ KOCAELİ/İZMİT/Kocaeli Fen Lisesi
MERT KEREM KAYA KOCAELİ/İZMİT/Kocaeli Fen Lisesi
GÖKBERK KUŞOĞLU KOCAELİ/İZMİT/Kocaeli Fen Lisesi
TUANA KAMİLOĞLU KOCAELİ/İZMİT/Kocaeli Fen Lisesi
KUTAY IŞIK KOCAELİ/İZMİT/Muammer Dereli Fen Lisesi
ÖZNUR TİMUR KOCAELİ/İZMİT/Muammer Dereli Fen Lisesi
ELİF TEPETAŞ MERSİN/TARSUS/ÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
YİĞİTCAN ORAK KOCAELİ/GEBZE/TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ LİSESİ
BERKİN KURBAK KOCAELİ/İZMİT/Muammer Dereli Fen Lisesi
ILGIN UÇUM KOCAELİ/İZMİT/Muammer Dereli Fen Lisesi
DEFNE YILMAZ İSTANBUL/ÇEKMEKÖY/ÖZEL SEV LİSESİ
AHMED CEMİL KARDEŞ KOCAELİ/İZMİT/Muammer Dereli Fen Lisesi
ALİ CEM YILMAZER KOCAELİ/İZMİT/Muammer Dereli Fen Lisesi
BENGİSU BABADAĞ KOCAELİ/İZMİT/Muammer Dereli Fen Lisesi
ERAY KARA KOCAELİ/İZMİT/Muammer Dereli Fen Lisesi
MELİSA YAĞMUR KARAKURT KOCAELİ/İZMİT/Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
DENİZ ALPARSLAN KOCAELİ/İZMİT/Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
BORA ÖZKAN KOCAELİ/GÖLCÜK/Gölcük Fen Lisesi
SUDE GÜL YALOVA/MERKEZ/Yalova-Termal Fen Lisesi
METEHAN MADENCİ KOCAELİ/GÖLCÜK/Gölcük Fen Lisesi
EMRE CAN AKINCI VAN/EDREMİT/Van Türk Telekom Fen Lisesi
ŞÜKRAN MELİS DERİCİ KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
NAZLI ZEYNEP ÖZAK KOCAELİ/İZMİT/Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
BARAN BARIŞ ERDOĞAN KOCAELİ/İZMİT/Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
KEMAL KAYA KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
MERT GÜNCE KOCAELİ/İZMİT/Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
ERDEM GEMİCİ KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
MERT KAYA ÖZKAN KOCAELİ/İZMİT/ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
EFE ERBAŞ KOCAELİ/İZMİT/Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
RANA SELCEN COŞGUNARSLAN KOCAELİ/İZMİT/Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
BORA DENİZ KILIÇOĞLU KOCAELİ/DİLOVASI/ÖZEL ENKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
GÖKTUĞ BAYRAM KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
DUYGU KOCAMAN KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
NEJDET ÇETİN KOCAELİ/KÖRFEZ/Körfez Fen Lisesi
UTKU TÜRKKAL KOCAELİ/KÖRFEZ/Körfez Fen Lisesi
AYBÜKE SUDE ALTINAY KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
İLAYDA TOPAL KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
ERSİN ERDEM KOCAELİ/KÖRFEZ/Körfez Fen Lisesi
AYÇA SEZER SEZER KOCAELİ/KARTEPE/ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
CEREN NUR AYDIN KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
DENİZ GÜNDEN KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
CEREN DAĞDEVİREN KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
MERİÇ BEBEK KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
ÖYKÜ AYŞE TÜREDİ KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kocaeli Anadolu Lisesi
ÖZEN BİRCE KOLAYLI KOCAELİ/İZMİT/CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
BURAK YİĞİT İSTANBUL/KADIKÖY/Mustafa Saffet Anadolu Lisesi
SENİHA EZGİ ERGİN KOCAELİ/İZMİT/24 Kasım Anadolu Lisesi
İHSAN UMUT KAÇANOĞLU KOCAELİ/İZMİT/Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
KONURALP ÇOBAN KOCAELİ/İZMİT/Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
EREN TEKGÜL KOCAELİ/İZMİT/Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
YAĞIZ EFE DEMİRHAN KOCAELİ/İZMİT/Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
BERİL YAĞMUR Bİ KOCAELİ/İZMİT/24 Kasım Anadolu Lisesi
MERT GEBEŞ KOCAELİ/İZMİT/24 Kasım Anadolu Lisesi
İHSAN DEMİR GÜLER KOCAELİ/İZMİT/24 Kasım Anadolu Lisesi
HAKAN YATAĞAN KOCAELİ/İZMİT/24 Kasım Anadolu Lisesi
MUSTAFA ÖĞRETMEN KOCAELİ/İZMİT/24 Kasım Anadolu Lisesi
İREM ÖZTÜRK KOCAELİ/İZMİT/24 Kasım Anadolu Lisesi
HİLMİ EGEMEN KOCAELİ/İZMİT/24 Kasım Anadolu Lisesi
GÜVENÇ GÜNGÖR KOCAELİ/İZMİT/İzmit Atılım Anadolu Lisesi
TUNA TERLEMEZ KOCAELİ/İZMİT/İzmit Atılım Anadolu Lisesi
SEFER GÖKBERK OMAY KOCAELİ/İZMİT/İzmit Atılım Anadolu Lisesi
ASLIHAN ÇELİK KOCAELİ/GÖLCÜK/Gölcük Anadolu Lisesi
CEM BABADAĞLI KOCAELİ/İZMİT/İzmit Atılım Anadolu Lisesi
DAĞHAN ŞAHİN KOCAELİ/İZMİT/İzmit Atılım Anadolu Lisesi
BURAK BALKAYA KOCAELİ/İZMİT/İzmit Atılım Anadolu Lisesi
MERİÇ AKKAYA KOCAELİ/DERİNCE/Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi
OYTUN GÜVEN KOCAELİ/İZMİT/İzmit Anadolu Lisesi
MELİS SU EKŞİ İSTANBUL/TUZLA/TERAKKİ VAKFI  ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ TEPEÖREN ANADOLU LİSESİ
ELİF KASAL KOCAELİ/İZMİT/İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ
İPEK ÖZDEMİR KOCAELİ/KARTEPE/ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
AHMED METE CAN KOCAELİ/İZMİT/İzmit Anadolu Lisesi
KAAN KUŞCU KOCAELİ/İZMİT/İzmit Anadolu Lisesi
SERRA NUR KOLAYLI KOCAELİ/KARTEPE/ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
YAKUP KIRDUDU KOCAELİ/İZMİT/İzmit Anadolu Lisesi
DENİZ DEMİR KOCAELİ/İZMİT/Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
GİZEM KARA KOCAELİ/KARTEPE/ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP İLAYDA BALABAN KOCAELİ/KARTEPE/Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi
DUYGU ÇAKMAK KOCAELİ/KARTEPE/Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi
GÜRCAN YURDDAŞ KOCAELİ/İZMİT/ÖZEL İZMİT UĞUR TEMEL LİSESİ
OĞUZHAN ÖZCAN KOCAELİ/İZMİT/Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
BAŞAK ALTIN KOCAELİ/KARTEPE/ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
ANIL TUNA ÖZKAN KOCAELİ/İZMİT/Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
MERT ARZIK KOCAELİ/GÖLCÜK/Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi
SERCAN METİN KOCAELİ/İZMİT/İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
MERT ŞENER KOCAELİ/BAŞİSKELE/Başiskele Anadolu Lisesi
CEM GÖKMEN KOCAELİ/KARTEPE/ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
ALPEREN ŞÜKRÜOĞLU KOCAELİ/İZMİT/İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
SAİM BURAK ŞAKRU KOCAELİ/İZMİT/Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
CENGİZ ALPEREN SEZGİN KOCAELİ/İZMİT/İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
DOĞA KUL KOCAELİ/KARTEPE/ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
PINAR ERTEK KOCAELİ/İZMİT/İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
ALPEREN TAŞKİN KOCAELİ/GÖLCÜK/Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi
ZEYNEP PINAR SOYDAN KOCAELİ/İZMİT/Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
DİLARA ERGÜN KOCAELİ/İZMİT/Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
ELİF YAĞMUR ŞENER KOCAELİ/İZMİT/ÖZEL İZMİT UĞUR TEMEL LİSESİ
BAHADIR SAĞIROĞLU KOCAELİ/İZMİT/Mimar Sinan Anadolu Lisesi
YİĞİT ÇAĞLAYAN KOCAELİ/BAŞİSKELE/KOCAELİ  GÜZEL SANATLAR LİSESİ
EZGİ KARAKUŞ KOCAELİ/İZMİT/ÖZEL İZMİT UĞUR TEMEL LİSESİ
TUĞÇENUR ALTIN KOCAELİ/KARTEPE/ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
GÖKÇEN ELİF MANDİL KOCAELİ/DERİNCE/Seka Çocuk Dostları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
AZRA YILDIRIM KOCAELİ/İZMİT/ÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ
BATUHAN YEŞİLTAŞ KOCAELİ/İZMİT/Mimar Sinan Anadolu Lisesi
TÜMAY CANIGENİŞ KOCAELİ/İZMİT/Gazi Anadolu Lisesi
KEREM AKYALÇIN KOCAELİ/GÖLCÜK/Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi
TUNA BARIŞ KOCAELİ/KARTEPE/ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
ELİF ECE KILIÇTAŞ KOCAELİ/KÖRFEZ/Tüpraş 50.Yıl Anadolu Lisesi
NESLİHAN BOSTAN KOCAELİ/KARTEPE/ÖZEL KERVAN KARTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
NUR BANU ÇAMUR KOCAELİ/KARTEPE/ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ

2014 ÖSS BAŞARILARIMIZ

ADI, SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE KAZANDIĞI BÖLÜM
BAŞAK BULUÇ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
DAMLA BAŞ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ABDULKADİR CEYLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
TALİA NUR KOÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI (İNGİLİZCE)
CEYHUN İLTER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SENA HARMANCI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE)
YİĞİTCAN ÖNEM SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
BERKAY CİVİL SABANCI ÜNİVERSİTESİ ÜRETİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
İNCİ KARADENİZLİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
ABDULKADİR CAN KARACA SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
ŞEVVAL GÜL UZUN SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE)
GİZEM DEMİREL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
EDA EFE KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NİDA AYTUĞAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
DAMLA SILA DEMİR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
HAZAL ÖYKÜ ÖZMEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ONUR BAKIRCI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
ANIL AĞRA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
HİDAYET GÖKÇE SAYDAM KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ANTRENÖRLÜK
SENA TUNÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
ECE AKGÜNEŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İÖ)
FAHRÜNNÜSA PELİN DEMİRER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
YILDIRIM BİRGÜL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MUHAMMED KEREM TURGUT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
BÜŞRA GÜVEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ (İÖ)
EMİRHAN DADAŞ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE NALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ÖZGE GÜMÜŞ YALOVA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ECEM OMAYRA ÇELEBİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
AHMET BURAK YAVUZ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
EDA ALKAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ
MERVE BİLGE IŞIK ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
MEHMET FURKAN SAYLIK ULUSLARARASI ANTALYA ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%75 BURSLU)
MERVE YÜREKTEN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ORHAN TAHA BAŞKAL ATILIM ÜNİVERSİTESİ UÇAK GÖVDE – MOTOR (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BATUHAN DENİZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
FERHAN EMRE KALYON BEYKENT ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON (%50 BURSLU)
BERKAY OSKAN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
ALPEREN EMİL GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
ATİLLA AZKARA İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ TELEVİZYON HABERCİLİĞİ VE PROGRAMCILIĞI (%25 BURSLU)
BARTU IŞIKLAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MEHMET SOYHAN SOYER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (İNGİLİZCE)
CANBERK KASAL İZMİR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BERK YAZICI MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
BERİL İLGÜL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
BERFİN KILIÇ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
MERT FİLİZ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
EFE CAN ŞAHİN OKAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ÇAĞLA ÇETİNKAYA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
GÖRKEM SERBES YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
ZEYNEP NUR ÖZDEMİR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
SALİH YÜREKTEN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNGİLİZCE)
ATACAN ÇELİKER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNGİLİZCE)
ONAT İSKENDEROĞLU YENİ YÜZYİL ÜNİVERSİTESİ YENİ MEDYA VE GAZETECİLİK

 

2014-2015 öğretim yılı

  • Küçük Erkekler Yüzme Takım İl 1.’si
  • Küçük Kızlar Yüzme Takım İl 1.’si
  • Yıldız Kızlar Tenis Takım İl 3.’sü
  • Yıldız Erkekler Tenis Takım İl 1.’si
  • Küçük Erkekler TENİS Takım TÜRKİYE 1.’si

2014-2015 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No ADI SOYADI KAZANDIĞI OKUL
1 TOLGA GÜRLER İstanbul Özel Robert Koleji
2 ENGİN KARANFİL İstanbul Özel Koç Lisesi
3 E.VOLKAN ÖZTÜRK Ankara Atatürk Anadolu Lisesi
4 Z.ARZUM KÜÇÜK İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi
5 ÖYKÜ DİŞBUDAK TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi
6 B. TUNCAY ÇELİKOĞLU İstanbul Burak Bora Anadolu Lisesi
7 BARAN ARAS KELAV Kocaeli Fen lisesi
8 GÖRKEM YAR Kocaeli Fen Lisesi
9 NADİR CAN KOÇAK Kocaeli Fen Lisesi
10 İREM SARIOĞLU Kocaeli Fen Lisesi
11 BUKET DENİZ TÜREMEN İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
12 SELİN YILMAZ İstanbul Özel Üsküdar American Lisesi
13 BERFİN İMREN İstanbul Sainte Pulchérie Fransız lisesi
14 SELEN GÜLNİHAR İstanbul Özel Saint Benoît Fransız Lisesi
15 M. KAYHAN GÜRER Özel Enka Fen Lisesi
16 BURAK YANDIMOĞLU Özel Enka Anadolu Teknik Lisesi
17 ERAY ALAÇAM Özel Enka Anadolu Teknik Lisesi
18 SİDAR BABAOĞLU Özel Enka Anadolu Teknik Lisesi
19 CAN TANCA İstanbul SEV Amerikan Koleji
20 K. BETÜLTAÇYILDIZ Yalova Termal Fen Lisesi
21 EGE ATA CEYLAN Muammer Dereli Fen lisesi
22 TOLGA TÜBEK Muammer Dereli Fen lisesi
23 UĞUR ÖZTUNÇ Muammer Dereli Fen Lisesi
24 AYŞEGÜL ÖNEM Muammer Dereli Fen Lisesi
25 MERT BALÇIK Muammer Dereli Fen lisesi
26 SUDE YILMAZ Muammer Dereli Fen lisesi
27 DOĞU GÖRMÜŞ Muammer Dereli Fen lisesi
28 SERKAN ENDEŞ Gölcük Fen Lisesi
29 ERENALP GENÇ Gölcük Fen Lisesi
30 ONURALP KINAY Gölcük Fen Lisesi
31 S. KAYRA KIYASOĞLU Gölcük Fen Lisesi
32 GÜLİNAY ÇETİNKAYA Gölcük Fen Lisesi
33 ZEYNEP MERT Körfez Fen Lisesi
34 S. ERAY SOFUOĞLU Körfez Fen Lisesi
35 EZGİ ODÇIKIN Körfez Fen Lisesi
36 BARIŞ İNCİR Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
37 EREN DÜLGER Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
38 BİRSU PARLAR Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
39 MEHMET ÇETİNER Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
40 NESLİŞAH TUNCAY Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
41 İPEK ALTAN Kocaeli Anadolu Lisesi
42 İPEK ULUTAŞ Kocaeli Anadolu Lisesi
43 ECEM AYŞE ÇAKIR Kocaeli Anadolu Lisesi
44 M.ALMİLA TALAS Kocaeli Anadolu Lisesi
45 ELİF ÇİĞDEM KÖKSAL Kocaeli Anadolu Lisesi
46 ESER BORAN DELİCE Kocaeli Anadolu Lisesi
47 ATAKAN YILMAZ Kocaeli Anadolu Lisesi
48 SUDE PEKEY Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
49 ECE ALTINTAŞ Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
50 NAZIM ORÇUN KELEŞ Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
51 IRMAK AYKUT Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
52 ZİLAN GÖKTAŞ Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
53 CEYDA ÖZER Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
54 EMİR TANGIÇ Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
55 A.CAN SAĞLAM Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
56 Ş. BİLGESU KILIÇ 24 Kasım Anadolu Lisesi
57 ECEM BALIK 24 Kasım Anadolu Lisesi
58 ÇAĞDAŞ COŞAR 24 Kasım Anadolu Lisesi
59 EGE CEREN GACAR 24 Kasım Anadolu Lisesi
60 M. ALTUĞ HOCALAR 24 Kasım Anadolu Lisesi
61 KEREM İLTER 24 Kasım Anadolu Lisesi
62 ECEM KÖNİ İzmit Atılım Anadolu Lisesi
63 ALARA ÖZTEKİN İzmit Atılım Anadolu Lisesi
64 ZEYNEP SU URKAN İzmit Atılım Anadolu Lisesi
65 DOĞA DEMİRDALMIŞ İzmit Atılım Anadolu Lisesi
66 MURATCAN KIRAN Derince Merkez Bankası Anadolu Lisesi
67 M. MERT KEBENÇ İzmit Anadolu Lisesi
68 SERHAT ÇETİNDOĞAN İzmit Anadolu Lisesi
69 ESİN ECE DERİCİ İzmit Anadolu Lisesi
70 ATACAN HAYAT İzmit Anadolu Lisesi
71 DAMLA TURGAY İhsaniye Anadolu Lisesi
72 SADETTİN KAAN ÖZCAN İhsaniye Anadolu Lisesi
73 CEREN ÇINAR İhsaniye Anadolu Lisesi
74 EMİR KEREM ÇELEBİ Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
75 BATUHAN A.OZAN Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
76 AYŞE MELİS ÖZTÜRK İstanbul Galileo Galilei İtalyan Lisesi
77 ÇAĞLAR ASİL ŞEN Özel Erkul Fen Lisesi
78 AHMET DORUK ERDUR İzmir Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi
79 EGE TEKELİ İzmir Özel TED Koleji
80 L.SİMAY TÜYOĞLU İstanbul TEB Ataşehir Anadolu Lisesi
81 BENGİSU YILDIRIM İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
82 EMRE FİLİZ İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
83 UTKU ARICA İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
84 UTKU ALPAY ALACA İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
85 ELİF SU ALTUNKILIÇ İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
86 İDİL İLKE GÜLLÜ İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
87 FATİH EFE MANDİL Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi
88 BERKE HANAĞASI Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi
89 MELİS ULUSOY Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi
90 GAYE OKUMUŞ Köseköy Pirelli Anadolu Lisesi
91 HAFSAN GÜL KOŞTU Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
92 ANIL KILIÇLI Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
93 ARDA ŞAHİNKAYA Mimar Sinan Anadolu Lisesi
94 EMİR ŞEN Mimar Sinan Anadolu Lisesi
95 SİMGENUR AKTAY Derince Anadolu Lisesi
96 YİĞİTCAN AKTAY Derince Anadolu Lisesi
97 GÖRKEM EMİL Derince 19 Mayıs Anadolu Lisesi
98 ÖMER SUVAY Gazi Anadolu Lisesi
99 DENİZHAN ERGÜN Gazi Anadolu Lisesi
100 SELEN NUR DOĞAN Gazi Anadolu Lisesi
101 BERKEHAN KARGIN Yenikent Anadolu lisesi
102 İNCİ ARTMAN Kandıra Anadolu Lisesi
103 ERDEM BAHA ALTIN Kandıra Anadolu Lisesi
104 ÇAĞLA ÇAPIN Kandıra Akçakoca Anadolu Lisesi
105 GÖRKEM TERZİOĞLU Kandıra Akçakoca Anadolu Lisesi
106 EMRECAN ARPAGUŞ İzmit Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
107 İBRAHİM KIRDUDU Derince Anadolu İmam Hatip Lisesi
108 ECENUR KAHRAMAN Atatürk E.M.L
109 EDA GÜLSOY Şehit Öğretmen Ergin Komut Teknik A.Lisesi
110 N.FURKAN BAL Açık Lise

 

2013 ÖSS BAŞARILARIMIZ

ADI,  SOYADI

KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE

KAZANDIĞI BÖLÜM
KADRİ ONUK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
İSMAİL ATA YÜCEEL MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
MELİSA BOZKURT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
SERAY VURAL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
RASİM SERCAN PAÇACI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE)
ATABERK ARSLAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
İPEK BIÇAKLI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
SEVİM ÇETİNER GAZİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
BERK OZAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE
BARIŞ ERGEZER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SEVİM BURUK ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
TUĞÇE DEMİR MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MEHMET BALIKÇI MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
EDA ÖGE MARMARA ÜNİVERSİTESİ MALİYE
BEYZANUR ECE ACAR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
ÖZGE YUNUS İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ
ELİFNUR DEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI
SERTEL GÖRÜCÜ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
CEM ONAT KARAGÜN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
CEREN TABAK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
BURAK ASLAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
BUSE ARAS KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA
EMRE YILDIZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ
SEMANUR AKÇAY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
NAGİHAN KONYALI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
FATMA GÜL AZIK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
TOLGAHAN KAYA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ (İÖ)
CEYDA SAĞCAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞAHİN DOĞUKAN ÇIRAK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
FATMA MELİKE YAZICI SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL (İÖ)
DOĞA YAŞAM YILMAZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
ALİ ANAÇ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ
MENNAN GÖKBERK KAYA ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İÖ)
ATAHAN ÖZVER UŞAK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
LEYLA AYBÜKE KAHRAMAN MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
TOYGUN AYÇİÇEK BARTIN ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
TAHA ALPER ÜNAL KAFKAS ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
MUTLU AÇAR KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
AHMET ANDİÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
ELİF ŞEN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
EMİNE AYLİN TURNA ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%25 BURSLU)
ECEM KÜÇÜKKÖSE ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%25 BURSLU)
ALİCAN BİLGİSU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
KORHAN DEMİRER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
MERT TOKGÖZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
NAZLICAN KARASU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (FRANSIZCA) (%50 BURSLU)
BENAN YILDIZELİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ONUR KUŞAKSIZOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
SUDE YÜCE YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
EFE KANPARA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ALKIN CAN GEBEŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
NECDET ANIL YILGI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
KÜBRA BERİL ARIKAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
HÜSEYİN BURAK KARAMAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNGİLİZCE)
ONUR DEMİREL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
UĞUR DEMİREL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
MERT KAVŞUT MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (%50 BURSLU)
AYŞİNNUR CANKAN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
KEREM TERZİOĞLU IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ORÇUN METİN IŞIK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ENDER KARDELEN GÜLER IŞIK ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%50 BURSLU)
HAMDİ KAYA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
BABÜR EGE ERTÜRK BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
İPEK DOĞANAY BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
BİLÇE GÜLLÜ KÖSE BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER TASARIMI
FATİH YASİN ARAS BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
MEHMET OĞULCAN AKARSU İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
ONUR TÜYSÜZ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
ÇAĞLA CANDAN OKAN ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK (%50 BURSLU)
AYBERK ŞANLI ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ OPTİSYENLİK (%25 BURSLU)
EYLEM ÇETİNKAYA NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ (%50 BURSLU)
EZGİ ÖYKÜ ERDEM YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
KEREM ÇIRAK YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (%50 BURSLU)
İBRAHİM CAN COŞAR GEDİK ÜNİVERSİTESİ KAYNAK TEKNOLOJİSİ (%50 BURSLU)

2013-2014 öğretim yılı

  • Küçük Erkekler Tenis Takım İl 1.’si
  • Küçük Erkekler Tenis Takım TÜRKİYE 1.’liği
  • Yıldız Bayanlar Yüzme Takım İl 1.’si
  • Genç Kızlar Yüzme Takım İl 1.’si
  • Genç Erkekler Basketbol Takım İl 1.’si
  • Küçük Erkekler Tenis Takım Grup 1.’si
  • Küçük Kızlar Ten Takım is İl 1.’si

2013-2014 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sınıf ADI, SOYADI KAZANDIĞI OKUL
1 HAZAL BİLGİÇ İSTANBUL / KADIKÖY / Kadıköy Anadolu Lisesi
2 MELEK SUDE EKŞİ İSTANBUL / KARTAL / Burak Bora Anadolu Lisesi
3 BATU KAAN DİLAVER İSTANBUL / BEŞİKTAŞ / Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi
4 SELİN ÖNBİLGİN İSTANBUL / ÜSKÜDAR / Haydarpaşa Lisesi
5 YAPRAK URAL İSTANBUL / ÜSKÜDAR / Çağrıbey Anadolu Lisesi
6 İDİL ÇİMEN İSTANBUL / KADIKÖY / Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi
7 KEVSER NUR AYDIN İSTANBUL / BAKIRKÖY / Gürlek-Nakipoğlu Anadolu Lisesi
8 FAHRİ  YAGIZ KANYILMAZ İZMİR / KONAK / Atatürk Lisesi
9 DOĞA DURAK İZMİR / BORNOVA / Bornova Anadolu Lisesi
10 JANET YÜKSEL ANKARA / ÇANKAYA / Leyla Turgut Anadolu Lisesi
11 ARDA DEMİRCİ KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
12 CAN AYTA KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
13 ZEYNEP ZEREN KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
14 ALPER DEMİR KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
15 ELİF SİNEM ÇAĞAVİ KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
16 DAMLA URAL KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
17 GÖKTUĞ ÖZÇELİK KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
18 AYŞE DOĞA LAMPER KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
19 KARDELEN YEŞİLTAŞ KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
20 BARIŞ GÜNBEYAZ KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
21 SARP ULAŞ KAYA KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
22 ASYA KÜRÜMOĞLU KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
23 SU CEREN KALKAN KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi
24 GÜLCE GÜL KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi
25 MELİS KOZAK KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi
26 GÜLBERK AYDINOĞLU KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi
27 KARBEK VURAL SOPACI KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi
28 ALPER EROL KOCAELİ / KÖRFEZ / Körfez Fen Lisesi
29 YİĞİTER TUNCER KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
30 GÖKHUN GÜMÜŞTAŞ KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
31 SUDENUR ARSOY KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
32 BATUHAN KOCAMAN KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
33 MERT ÖZTÜRK KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
34 KERİM CAN KARADENİZLİ KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
35 BURCU ZEYNEP GENÇ KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
36 MERT MERİÇ DAL KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
37 MELİH DÖNMEZ KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
38 ECE MEMİŞOĞLU KOCAELİ / İZMİT / Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
39 CEREN ZEYNEP ŞEN KOCAELİ / İZMİT / Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
40 EGE ÇETİNKAYA KOCAELİ / İZMİT / Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
41 BURCU YAVUZ KOCAELİ / İZMİT / Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
42 CEM İNAL KOCAELİ / İZMİT / Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
43 TOPRAK ARAT KOCAELİ / İZMİT / 24 Kasım Anadolu Lisesi
44 DENİZ KONAK KOCAELİ / İZMİT / 24 Kasım Anadolu Lisesi
45 BEGÜM ÇAĞLA AKGÜL KOCAELİ / İZMİT / İzmit Atılım Anadolu Lisesi
46 YAREN UMUT KOCAELİ / İZMİT / İzmit Atılım Anadolu Lisesi
47 EKİN KIVANÇ KAVURMA KOCAELİ / İZMİT / İzmit Atılım Anadolu Lisesi
48 MUSTAFA BATANAY KUTLU KOCAELİ / İZMİT / İzmit Atılım Anadolu Lisesi
49 EREN DENİZ DERİCİ KOCAELİ / İZMİT / Şehit Özcan Kan Anadolu Lisesi
50 MERTCAN GÜLÜN KOCAELİ / İZMİT / Şehit Özcan Kan Anadolu Lisesi
51 ÖMÜRCAN AKKURT KOCAELİ / İZMİT / Şehit Özcan Kan Anadolu Lisesi
52 ASUDE ÖZDİL KOCAELİ / İZMİT / İzmit Lisesi
53 GÖKHAN CENGİZ KOCAELİ / İZMİT / Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
54 AYŞE SİMAY BALTA KOCAELİ / İZMİT / Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
55 MELİS ECE ERDEM KOCAELİ / DERİNCE / Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi
56 ATA HAZAR ÇELİK KOCAELİ / DERİNCE / Derince Anadolu Lisesi
57 ASLI ESENGİN KOCAELİ / GÖLCÜK / İhsaniye Anadolu Lisesi
58 ALİ OZAN ALADAĞ KOCAELİ / GÖLCÜK / İhsaniye Anadolu Lisesi
59 SERRA İNAÇ KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi
60 DENİZ ŞİAR BAYKAL KOCAELİ / GÖLCÜK / Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi
61 EKİN BALABAN KOCAELİ / KÖRFEZ / Oruç Reis Anadolu Lisesi
62 ATILAY NAİL ARPACI KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
63 MERT DOĞAN KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
64 ARDA ÇINAR KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
65 BATUHAN KAYA KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
66 MİRAY  KAYA KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
67 DENİZ EGE CAN KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
68 AYTEKİN FİL SAKARYA / SAPANCA / Sapanca Anadolu Lisesi
69 SERTAÇ TARCAN KOCAELİ / KANDIRA / Kandıra Anadolu Lisesi
70 EMİRHAN ÇAKAR KOCAELİ / KANDIRA / Kandıra Anadolu Lisesi
71 HARUN AĞRA KOCAELİ / KÖRFEZ / Hereke Anadolu Lisesi
72 İPEK SEZİN SAĞOL TOKAT / MERKEZ / Atatürk Anadolu Lisesi

 

2013-2014 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sınıf ADI, SOYADI KAZANDIĞI OKUL
1 HAZAL BİLGİÇ İSTANBUL / KADIKÖY / Kadıköy Anadolu Lisesi
2 MELEK SUDE EKŞİ İSTANBUL / KARTAL / Burak Bora Anadolu Lisesi
3 BATU KAAN DİLAVER İSTANBUL / BEŞİKTAŞ / Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi
4 SELİN ÖNBİLGİN İSTANBUL / ÜSKÜDAR / Haydarpaşa Lisesi
5 YAPRAK URAL İSTANBUL / ÜSKÜDAR / Çağrıbey Anadolu Lisesi
6 İDİL ÇİMEN İSTANBUL / KADIKÖY / Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi
7 KEVSER NUR AYDIN İSTANBUL / BAKIRKÖY / Gürlek-Nakipoğlu Anadolu Lisesi
8 FAHRİ  YAGIZ KANYILMAZ İZMİR / KONAK / Atatürk Lisesi
9 DOĞA DURAK İZMİR / BORNOVA / Bornova Anadolu Lisesi
10 JANET YÜKSEL ANKARA / ÇANKAYA / Leyla Turgut Anadolu Lisesi
11 ARDA DEMİRCİ KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
12 CAN AYTA KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
13 ZEYNEP ZEREN KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
14 ALPER DEMİR KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
15 ELİF SİNEM ÇAĞAVİ KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
16 DAMLA URAL KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi
17 GÖKTUĞ ÖZÇELİK KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
18 AYŞE DOĞA LAMPER KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
19 KARDELEN YEŞİLTAŞ KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
20 BARIŞ GÜNBEYAZ KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
21 SARP ULAŞ KAYA KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
22 ASYA KÜRÜMOĞLU KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi
23 SU CEREN KALKAN KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi
24 GÜLCE GÜL KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi
25 MELİS KOZAK KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi
26 GÜLBERK AYDINOĞLU KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi
27 KARBEK VURAL SOPACI KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi
28 ALPER EROL KOCAELİ / KÖRFEZ / Körfez Fen Lisesi
29 YİĞİTER TUNCER KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
30 GÖKHUN GÜMÜŞTAŞ KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
31 SUDENUR ARSOY KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
32 BATUHAN KOCAMAN KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
33 MERT ÖZTÜRK KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
34 KERİM CAN KARADENİZLİ KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
35 BURCU ZEYNEP GENÇ KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
36 MERT MERİÇ DAL KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
37 MELİH DÖNMEZ KOCAELİ / BAŞİSKELE / Kocaeli Anadolu Lisesi
38 ECE MEMİŞOĞLU KOCAELİ / İZMİT / Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
39 CEREN ZEYNEP ŞEN KOCAELİ / İZMİT / Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
40 EGE ÇETİNKAYA KOCAELİ / İZMİT / Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
41 BURCU YAVUZ KOCAELİ / İZMİT / Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
42 CEM İNAL KOCAELİ / İZMİT / Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
43 TOPRAK ARAT KOCAELİ / İZMİT / 24 Kasım Anadolu Lisesi
44 DENİZ KONAK KOCAELİ / İZMİT / 24 Kasım Anadolu Lisesi
45 BEGÜM ÇAĞLA AKGÜL KOCAELİ / İZMİT / İzmit Atılım Anadolu Lisesi
46 YAREN UMUT KOCAELİ / İZMİT / İzmit Atılım Anadolu Lisesi
47 EKİN KIVANÇ KAVURMA KOCAELİ / İZMİT / İzmit Atılım Anadolu Lisesi
48 MUSTAFA BATANAY KUTLU KOCAELİ / İZMİT / İzmit Atılım Anadolu Lisesi
49 EREN DENİZ DERİCİ KOCAELİ / İZMİT / Şehit Özcan Kan Anadolu Lisesi
50 MERTCAN GÜLÜN KOCAELİ / İZMİT / Şehit Özcan Kan Anadolu Lisesi
51 ÖMÜRCAN AKKURT KOCAELİ / İZMİT / Şehit Özcan Kan Anadolu Lisesi
52 ASUDE ÖZDİL KOCAELİ / İZMİT / İzmit Lisesi
53 GÖKHAN CENGİZ KOCAELİ / İZMİT / Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
54 AYŞE SİMAY BALTA KOCAELİ / İZMİT / Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
55 MELİS ECE ERDEM KOCAELİ / DERİNCE / Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi
56 ATA HAZAR ÇELİK KOCAELİ / DERİNCE / Derince Anadolu Lisesi
57 ASLI ESENGİN KOCAELİ / GÖLCÜK / İhsaniye Anadolu Lisesi
58 ALİ OZAN ALADAĞ KOCAELİ / GÖLCÜK / İhsaniye Anadolu Lisesi
59 SERRA İNAÇ KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi
60 DENİZ ŞİAR BAYKAL KOCAELİ / GÖLCÜK / Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi
61 EKİN BALABAN KOCAELİ / KÖRFEZ / Oruç Reis Anadolu Lisesi
62 ATILAY NAİL ARPACI KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
63 MERT DOĞAN KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
64 ARDA ÇINAR KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
65 BATUHAN KAYA KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
66 MİRAY  KAYA KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
67 DENİZ EGE CAN KOCAELİ / KARTEPE / Pirelli Anadolu Lisesi
68 AYTEKİN FİL SAKARYA / SAPANCA / Sapanca Anadolu Lisesi
69 SERTAÇ TARCAN KOCAELİ / KANDIRA / Kandıra Anadolu Lisesi
70 EMİRHAN ÇAKAR KOCAELİ / KANDIRA / Kandıra Anadolu Lisesi
71 HARUN AĞRA KOCAELİ / KÖRFEZ / Hereke Anadolu Lisesi
72 İPEK SEZİN SAĞOL TOKAT / MERKEZ / Atatürk Anadolu Lisesi

2012 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra ADI, SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE BÖLÜMÜ
1 DOĞUKAN YALÇIN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
2 EZGİ BOLAT ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%50 BURSLU)
3 OKAN ESENGİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
4 ÖZGÜN AHIPAŞAOĞLU EGE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
5 SENA KARDELEN ACAR EGE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
6 CANSU ETKAR MARMARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
7 KERİM AYAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FİZİK
8 CEMAL HAKAN GÜMÜŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SANAT YÖNETİMİ
9 NEDİM GÖKTUĞ ERK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN ENDÜSTRİSİ MÜHENDİSLİĞİ
10 BEGÜM GÜLSOY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
11 ULAŞ ULUSOY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
12 MUSTAFA EMRE BOZBAŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
13 DEMİR TOLGA TUĞCU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA
14 AHMET ANDIÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI (İÖ)
15 AHMET TOYGUN AKYILDIZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 ŞAHİN KEREM GÜVEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUARI MÜZİKOLOJİ BÖLÜMÜ
17 HASAN AVCI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET
18 DAĞLAR BOZ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
19 MERVE ÇAĞLA ZOR SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
20 MEHMET EMRE YAVUZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
21 EMRE AKÇAY KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖMETİMİ
22 SEVİM NUR AYAZ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
23 BERNA BALCI BİLECİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
24 EMRE ENES BAĞDATLI BARTIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
25 YUNUS VEZİROĞLU GİRESUN ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNOLOJİSİ
26 SELİN ECEM ALTUNKILIÇ ŞİFA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
27 ARDA MERİÇ MEMİŞOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
27 BEGÜM TUNCAY ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
29 EZGİ ATAY ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
30 TOLGAHAN TURFANDA DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
31 BERKANT ALTUNDAĞ DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
32 BORA TALUN GEDİZ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
33 DİLARA ANDREA ÜÇER IŞIK ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
34 ALİ SONER ÖZDİL IŞIK ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
35 ÇAĞATAY SERBES İ. D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS (%50 BURSLU)
36 BATUHAN DÖNGE İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
37 MURAT KAÇMAZ İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (%25 BURSLU)
38 MUHAMMED BUŞRA BÜLBÜL İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%75 BURSLU)
39 MELTEM GÜLCE ÜNLÜSOY İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
40 ALPAY ÖZİLBAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
41 DUHAN KAANCAN İMAMOĞLU İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
42 GÖKÇE OKAN İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (%25 BURSLU)
43 CANBERK KAAN ŞATIROĞLU İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
44 OĞUZHAN CURA İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ HAVACILIKTA YER HİZMETLERİ YÖNETİMİ (İNGİLİZCE)
45 MERVE TURUNÇ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ YENİ MEDYA (%50 BURSLU)
46 GAFFUR SEFA YİNELEK KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
47 MESUT EKŞİ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
48 İNCİ İNCİR MALTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
49 ELİF SERENA KARABAY MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
50 NAZIM GÜNEY CANATAN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA
51 GÖRKEM AKARSU OKAN ÜNİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ (%50 BURSLU)
52 ÇAĞLA CANDAN OKAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
53 FİKRET ARDA ÖZDÖL OKAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
54 AYYÜCE SAİME FİL OKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
55 BAKIŞ TAŞKIRAN OKAN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
56 GÜRKAN ERHAN OKAN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%50 BURSLU)
57 ECE ARSU OKAN ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI (%50 BURSLU)
58 OKAN SİNCAR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
59 CEREN SAYLAÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
60 SAMİ BAŞAR ÖNDER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
61 İPEK SARI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ RADYO-TV-SİNEMA
62 CANER KOZLUCA İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
63 SAFAHAN KOCAMAN İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (%50 BURSLU)
64 EFECAN KARAKOÇ İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
65 EMRE ARSLAN İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
66 BAŞAK ÇAKMAK ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
67 MELİH ÇAKIR GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK (TAM BURSLU)
68 EMRE ŞİŞCİ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (%50 BURSLU)
69 ANGELA MARIE DE PAOLO ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET (AÇIKÖĞRETİM)

2012-2013 öğretim yılı

  • Kocaeli Okul Sporları Basketbol Müsabakaları Genç Erkekler Takım 1.’si
  • Kocaeli Okul Sporları Basketbol Müsabakaları Yıldız Erkekler Takım 3.’sü
  • Kocaeli Okul Sporları Tenis Müsabakaları Küçük Erkekler Takım 1.’si
  • Genç Erkekler Basketbol Takım Grup 1.’si
  • Küçük Kızlar Tenis Takım İl 1.’si
  • İzmit Belediyesi Başkanlık Turnuvası Futbol şampiyonu
  • Genç Kızlar Sırtüstü 50 ve 100 m. TÜRKİYE 1.’si
  • Genç Kızlar Sırtüstü 50 ve 100 m. DÜNYA ŞAMPİYONU

2012-2013 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No ADI SOYADI KAZANDIĞI OKUL
1 463 UMUT ÖZTUNÇ İSTANBUL LİSESİ
2 480 ATA TOPRAK ACAR KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
3 488 SİMAY BAYKUT KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
4 471 DORA ALOTHMAN İSTANBULVEFA LİSESİ
5 506 EGE ÖZYILDIRIM ANKARA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
6 821 NUROL EFE ALPTEKİN İZMİR ATATÜRK LİSESİ
7 496 CEMAL CEM ERDOYURAN İSTANBUL HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİ
8 13 BERKE BİTEN KÖRFEZ FEN LİSESİ
9 483 MERT UFUKTAN ÇİFTÇİ KÖRFEZ FEN LİSESİ
10 495 CANSU DOĞAN KÖRFEZ FEN LİSESİ
11 516 CAN ÖZERDEM KÖRFEZ FEN LİSESİ
12 510 SENA ERTEKİN KÖRFEZ FEN LİSESİ
13 21 ÖZGÜN CAN YÜRÜTKEN KÖRFEZ FEN LİSESİ
14 1 UTKU TOKDEMİR KÖRFEZ FEN LİSESİ
15 498 ŞEVVAL GÜNAY GÜRKAN SAKARYA CEVAT AYHAN FEN LİSESİ
16 461 SELÇUK KABACA SAKARYA CEVAT AYHAN FEN LİSESİ
17 820 NİDA NUR YILMAZ GÖLCÜK FEN LİSESİ
18 374 BAŞAK ÖYKÜ GÜLKAÇ GÖLCÜK FEN LİSESİ
19 26 EMİNE DEMİR GÖLCÜK FEN LİSESİ
20 382 BERRAK TEZULAŞ GÖLCÜK FEN LİSESİ
21 1019 MEHMET MURAT ÖZTÜRK GÖLCÜK FEN LİSESİ
22 460 ELİF NAZ ÖZCAN GÖLCÜK FEN LİSESİ
23 372 MAHİNUR TANYERİ GÖLCÜK FEN LİSESİ
24 24 ELİF ÇAĞLA KAYA GÖLCÜK FEN LİSESİ
25 475 EŞİNÇ SİMAY ERTÜRK GÖLCÜK FEN LİSESİ
26 514 İLKCE PAŞALIOĞLU KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
27 505 PELİN KURT KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
28 2 OĞULCAN SEFAİ ERGÜL KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
29 478 ORHAN BERKE GÜNAYDIN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
30 490 UĞURCAN ÖZGÜL KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
31 450 ILGIN EREN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
32 453 SAMİRA UZUN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
33 452 YASMİNA UZUN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
34 466 NAZ YÜKSEK KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
35 866 AYŞE SERRA ÜNALDI ESKİŞEHİR ATAYURT FEN LİSESİ
36 492 ERAY ORHON CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
37 513 BERAT SARAL CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
38 378 ÖNDER BALTA CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
39 459 IRMAK KENAR CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
40 7 EGEMEN AKGÜL CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
41 828 AHMET METİN BİŞİREN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
42 14 MERT KÖPRÜLÜ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
43 477 İREM CANTÜRK MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
44 482 BETÜL ALBAR MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
45 736 ORHUN AYDIN GÖZTEPE İHSAN KURŞUNOĞLU ANADOLU LİSESİ
46 487 MERT CAN MOLLAOĞLU GÖZTEPE İHSAN KURŞUNOĞLU ANADOLU LİSESİ
47 23 CAN OGAN KARAGÜN 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
48 738 EGEHAN GENÇ 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
49 16 ECEM ÖYKÜ YILDIRIM 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
50 209 EKİN SU AKPINAR ALİ FUAT BAŞGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
51 451 İREM BAYDAR ALİ FUAT BAŞGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
52 22 UTKUCEM BOZKURT ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
53 826 KADİR HAKTAN YÜCESOY ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
54 283 MURATHAN BALCI ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
55 464 TOLGA ILIK ATILIM ANADOLU LİSESİ
56 474 EYLÜL YAĞMUR OLŞEN ATILIM ANADOLU LİSESİ
57 458 NURSU ÇAKIR ATILIM ANADOLU LİSESİ
58 31 ALP GİRAY ÖZTÜRK ATILIM ANADOLU LİSESİ
59 462 TUNAHAN MOLLAOĞLU ATILIM ANADOLU LİSESİ
60 500 EMİRHAN CANKAN ATILIM ANADOLU LİSESİ
61 629 ADA BAŞAR İSTANBUL FENERBAHÇE LİSESİ
62 819 ZEYNEP YAREN ÇAKIR DERİNCE MERKEZ BANKASI ANADOLU LİSESİ
63 479 BERKİN DİNÇSOY DERİNCE MERKEZ BANKASI ANADOLU LİSESİ
64 381 DOĞUKAN DEMİR İZMİT ANADOLU LİSESİ
65 457 YİĞİT ATALAY AYDIN İZMİT ANADOLU LİSESİ
66 373 ERDEM ÇAKAL İZMİT ANADOLU LİSESİ
67 207 UMUT ŞENGÜL İZMİT ANADOLU LİSESİ
68 448 BUKET DİDEM TÜYSÜZ TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ
69 447 CEYDA SERİN TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ
70 484 CEREN GÜLERYÜZ TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ
71 468 EKİN BAKİOĞLU GÖLCÜK İHSANİYE ANADOLU LİSESİ
72 512 AYŞENUR FINDIK GÖLCÜK İHSANİYE ANADOLU LİSESİ
73 1018 ENES MERTCAN ÖZTAŞ DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ
74 476 CEM YILDIRIM İSTANBUL İSOV ELEKTRİK-ELEKTRONİK
75 107 SENA LEYLA YAVUZ MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ
76 486 İ.GÖKBERK KALKANDELEN TÜPRAŞ 50.YIL ANADOLU LİSESİ
77 208 ÖZGÜR SİNCAR BARBAROS HAYRETTİN ANADOLU LİSESİ
78 28 TANIL CÖMERT NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
79 106 KURTULUŞ KILIÇ ÖZEL KARDELEN ANADOLU LİSESİ
80 494 ALARA GÜRPINAR KANDIRA AKÇAKOCA ANADOLU LİSESİ

2011 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra

Adı, Soyadı

Kazandığı Üniversite

Bölüm

1

BERKAY ÖZDİN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

2

ORÇUN HACIOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

3

ASENA ŞEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

4

ÖMER ALP OKUTAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK

5

BUSE ÖZLEM ERTÜRK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK

6

GÖKÇEN TURGUN MARMARA ÜNİVERSİTESİ TARİH

7

BERSU GÖKSEL MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ

8

BURAK BERK KOCAOĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

9

İLKER ŞÜKÜR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

10

BARBOROS ÖZDİL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

11

ZÜBEYDE BEGÜM SARAL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)

12

HİKMET ARTUN GACAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK (İÖ)

13

GÜLHAN DEMİR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ

14

MERVE AKTAŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

15

UMUT ÖZTÜRK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

16

YUNUS AHMET ÖZBAY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ

17

TUĞÇE TOKSÖZ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

18

MUSTAFA ALİCAN MİCAN GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ  ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

19

HAZAL MÜFTÜOĞLU ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)

20

ERKUT KAVAS CELÃL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İÖ)

21

BÜŞRA ACİL DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

22

ÇİÇEK ÇETİNDOĞAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI (%50 BURSLU)

23

KEMAL TURFANDA SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI

24

DENİZ ALTINTAŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI

25

NİLÜFER OYA UTKAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI

26

EDİZ İBER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

27

GÖKBERK ERCİYES BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞR. (%50 BURSLU)

28

UMUT ERGİN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

29

BERK DOĞAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ

30

AYŞAN DİBEKÇİ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)

31

CANSU BUKET TOKAT ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)

32

DERYA GARİP YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK

33

İLAYDA PİRİM YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

34

ONURALP PERÇİN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

35

ECE AKAR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

36

UĞUR BUŞRA ÖZÇELİK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SİNEMA RADYO-TV

37

SERTAÇ GÜMÜŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNGİLİZCE)

38

BERKE SÜZER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SANAT YÖNETİMİ (İNGİLİZCE)

39

SAMET TOPAL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)

40

ÖMER TURAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (İNGİLİZCE)

41

TAYCAN İLGÜN HALİÇ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TAM BURSLU)

42

GÖKTUĞ CURKUŞ HALİÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

43

ALPTUĞ BAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

44

FUNDA TORUN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

45

MUĞERREF EKŞİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)

46

SEBİLAY KAVŞUT MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK

47

MERT DİNCOL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK %50 BURSLU

48

MERVE GÜLERYÜZ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)

49

YAĞMUR DEMİR MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)

50

SEDEF KEBENÇ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE AVRUPA BİRLİĞİ (İNGİLİZCE)

51

ÖMER BULUT MUTLU MALTEPE ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK (%50 BURSLU)

52

YEŞİM PEKEL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%25 BURSLU)

53

KAAN TEKİR KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

54

ZÜLAL BAYRAKTAR KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%50 BURSLU)

55

MURAT CAN YELGİN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

56

PINAR SÜRER BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

57

SEZGİ KURTAY BEYKENT ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM (%50 BURSLU)

58

EMİR UÇAR BEYKENT ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIMI

59

SENA TURFANDA BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

60

BERFU UZUN İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (TAM BURSLU)

61

ARİF MERT KALEMCİOĞLU İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK YÖNETİMİ

62

MERT DÖNMEZ IŞIK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)

63

MELİS NUR KOLAYLI OKAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)

64

CANBERK EFE OKAN ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE FİNANSAL YÖNETİM

65

SEDA SANCAK OKAN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK (İNGİLİZCE)

66

ÇAĞATAY GÜLKAN DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (%50 BURSLU)

2011-2012 öğretim yılı

  • Kocaeli Okul Sporları Basketbol Müsabakaları Genç Erkekler Takım 1.’si
  • Karete “ Kumite ” kategorisinde il 2.’si ( 68 kg.Gençler ) 18 Mart 2012 ( Toygun AKYILDIZ)
  • Özel ENKA Anadolu Lisesi Basketbol Turnuvası ( Enka Okulları) 1.’si 16-18 Aralık 2011
  • Kocaeli Genç Erkekler Yüzme Takım 2.’si
  • Kocaeli Genç Kızlar Yüzme Takım 1.’si
  • İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Bilgi Yarışmasında elde ettiğiniz ilçe 2.’si
  • İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Yıldızlar Kort Tenisi yarışmasında il 1.’si
  • Kocaeli Okul Sporları Tenis Müsabakaları Genç Erkekler Takım 3.’sü
  • Okullar arası Basketbol Genç Erkekler Balıkesir C Grubu 1.si
  • Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Küçük Kızlar Yüzme 3.sü
  • İzmit Belediyesi İlköğretim Okulları arası Futbol Turnuvası Başkanlık Kupası Şampiyonu
  • İzmit Okullar Arası Başkanlık Kupası Küçükler Futbol Şampiyonu
  • Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Takımlar Satranç Şampiyonası Çocuk Kategorisi İLÇE 1.’si

2011-2012 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra

ADI SOYADI KAZANDIĞI OKUL

1

GÖKBERK YAR GALATASARAY LİSESİ

2

DORUK EFE ÖZDEM İSTANBUL LİSESİ

3

GAMZE KAYA BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ ( İNGİLİZCE )

4

AYSU BİRCE TÜLÜCE BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ ( İNGİLİZCE )

5

ONUR ÇAYCI BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ ( ALMANCA )

6

METE ÇUBUKCU KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

7

SELEN UYGUN CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

8

GÖZDE ERGEZER İZMİR BUCA FEN LİSESİ

9

İZEL AYDINOĞLU KÖRFEZ FEN LİSESİ

10

ELİF AKTOP KÖRFEZ FEN LİSESİ

11

SEHER DENİZ TARAS KÖRFEZ FEN LİSESİ

12

BATIKAN HAFIZOĞLU KÖRFEZ FEN LİSESİ

13

ELİF YOSUN TAN KÖRFEZ FEN LİSESİ

14

EBRU KEBENÇ GÖLCÜK FEN LİSESİ

15

ALARA İZGİÇ GÖLCÜK FEN LİSESİ

16

CANSU ÇAKICI GÖLCÜK FEN LİSESİ

17

TOLGAY BORA TANELİ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

18

KARAHAN ŞAHİN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

19

ZEYNEP BÜYÜKARMAN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

20

MERT ALTAR KILIÇ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

21

IRMAK SAKA KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

22

EGE ERDOĞAN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

23

İLBEY KOLAYLI KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

24

AYŞE CEREN YILMAZER KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

25

GÜLBAHAR TANYERİ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

26

EZGİ ESİ CELEP KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

27

GAMZE AKMAN MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

28

ALİ BARIŞ BİLEN MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

29

ZEYNEP ZOR MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

30

ZİHNİ TOLGA ŞENOL MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

31

AYŞEN CAN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

32

NİLSU KOŞUCU CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

33

MERVE ZEYNEP MAĞDEN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

34

CAN DİNÇER CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

35

PELİN KARAGÖZ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

36

SADIK AHMET CAN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

37

EMRE DİNÇER CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

38

MISRA TAŞ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

39

MEHMET ANIL CEYHAN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

40

SELEN TEKİNDAL 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

41

ALİ ALPEREN YEŞİLTAŞ 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

42

SENA SOLAKOĞLU 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

43

NİL ÖZKAN 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

44

OĞULCAN YAŞCIOĞLU 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

45

YASEMİN ÜSTEM 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

46

HÜSEYİN MERT ÖZDEMİR 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

47

İLAYDA GÜNDÜZ ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

48

DENİZ ŞİŞCİ ANTALYA LEVENT AYDIN ANADOLU LİSESİ

49

EREN ÖREN İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

50

GÖKSU BERK KINAY İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

51

AYTEN CANSEL OKANÇAY İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

52

ECE ERCİN İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

53

TUĞÇE UTKAN İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

54

ALİ MERT DOĞANAY İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

55

DİCLE DİCLELİ İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

56

NAZMİ ATAKAN ÖZDOĞAN İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

57

ALARA TUNCAY İSTANBUL 50.YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİ

58

OKAN DENİZ YILDIZ MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ

59

EFE GÜNDOĞDU MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ

60

BİRCE PARLAR İZMİT LİSESİ

61

PELİN SU ARAT İZMİT LİSESİ

62

EZGİ NUR KUM İZMİT LİSESİ

63

EFE DOLGUN İZMİT LİSESİ

64

BERKHAN ALİ YALNIZ İZMİT LİSESİ

65

EGEHAN BOYACI İZMİT LİSESİ

66

İLKENUR SARI İZMİT LİSESİ

67

ASLI KARAYEL KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

68

SENA GÜNAYDIN BAŞİSKELE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

69

ALPER YILMAZ TOPÇUOĞLU MEHMET TEKİNALP ANADOLU LİSESİ

70

ARZUM ÇINAR TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ

71

EMİR CAN ÖVEN TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ

72

BERK UÇAR TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ

73

ATAHAN ERER TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ

74

BATUHAN FURKAN GÜHAN GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

75

GÖKTUĞ ÜSTÜNER DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ

76

TOLGA KUŞDOĞAN ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ

77

ALEYNA ECEM HAYIT YAHYA KAPTAN ANADOLU LİSESİ

78

MUSTAFA YİĞİT SAYIN YAHYA KAPTAN ANADOLU LİSESİ

79

ATA ARMAN ATAY YAHYA KAPTAN ANADOLU LİSESİ

80

M.TAHA KARAVAR YAHYA KAPTAN ANADOLU LİSESİ

81

DENİZ ÜNAL DERİNCE ANADOLU LİSESİ

82

YAVUZHAN İS DERİNCE ANADOLU LİSESİ

83

ONUR ALTUNEL PİRELLİ ANADOLU LİSESİ

84

FURKAN BARIŞ TOPAÇ PİRELLİ ANADOLU LİSESİ

85

HALİT SOYER PİRELLİ ANADOLU LİSESİ

86

OGİDAY ALAT MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ

87

OĞUZ SAĞIROĞLU MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ

88

HASANCAN HANAŞASI TÜPRAŞ 50.YIL ANADOLU LİSESİ

89

CANER BURSALI GAZİ ANADOLU LİSESİ

90

EMİRHAN AKTAŞ ÇELİK HALAT ANADOLU LİSESİ

91

EMİRHAN ERKAN ÇELİK HALAT ANADOLU LİSESİ

92

EGE BOZKURT YUVACIK MEHMET SUHA UÇAR TEKNİK ve E.M.L.(Ulaştırma)

93

YEKTA YENİDOĞAN K.M.L. (Grafik ve Fotoğraf Alanı)

94

SENA EMİROĞLU K.M.L. (Grafik ve Fotoğraf Alanı)

95

ATAHAN DÖNGE ANKARA-ÇANKAYA ÖZEL Pİ ANADOLU LİSESİ

96

MEHMET CAN YILMAZ ANKARA-ÇANKAYA ÖZEL Pİ ANADOLU LİSESİ

2010 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra

Adı, Soyadı

Kazandığı Üniversite

Bölüm

1

FEHMİ MERT GÜREL KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)

2

BUŞRA MERT AYTEKİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)

3

KAZIM CAN ULAŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

4

GİRAY ATİK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ

5

EMRE DİNÇOL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

6

HÜSEYİN EMRE BAĞRIYANIK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

7

BUŞRA UZAR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

8

BARBAROS ÇETİNDOĞAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (%50 BURSLU)

9

ELÇİN EMİLİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI

10

ASİL BAYKAL SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI

11

ESRA YAMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ANTROPOLOJİ

12

KÜBRA KARAKIŞLA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

13

FIRAT AYDIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FİZİK

14

DUYGU KIRLI ANKARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA (İÖ)

15

ÖZHAN SUVAY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

16

NAZLI HİLAL KARA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

17

BURCU YAZICI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)

18

MELİH ÇAVDAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

19

TUĞÇE USLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ (İÖ)

20

BUSE ÖYLEK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ

21

TULU UYGUNEL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ

22

SILACAN SARIOĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK

23

BEGÜM ARIKAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ

24

BULUT TOKSÖYLE KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE SEYAHAT HİZMETLERİ (İÖ)

25

EFE AKALIN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

26

ZEYNEP SELİN ERKAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

27

ERMAN ÖZTÜRK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

28

EYLÜL ÖZAKYOL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ FELSEFE (İÖ)

29

HAKAN İLİLER SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

30

GAMZE GİZEM COŞKUN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İÖ)

31

BERÇE TÜREN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

32

REYYAN KOBAK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ (İÖ)

33

DOĞA KIZILKAYA SAKARYA ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET (İÖ)

34

BURAK ÇAKAR KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İÖ)

35

SERPİL NEŞE PAÇACI GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ FİZİK

36

KAĞAN ERTÜRK PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ GÜVERTE (İNGİLİZCE)

37

TALHA TUNAHAN KESEMENLİ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İÖ)

38

AYBİKE SÖZER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

39

EZGİ YURDAKUL BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

40

MEHMET ALPER BÜTÜN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

41

ECE ÖZCAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

42

ZEYNEP SOYER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

43

BİRSEN ECE PAKEL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

44

ASLIHAN ÖZDEMİR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

45

HATİCE HELİN AKKURT BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (%50 BURSLU)

46

ÇAĞRI BERBER NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TARLA BİTKİLERİ

47

EDA GİZEM CENGİZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI (AÇIKÖĞRETİM)

48

SENA SAROĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (AÇIKÖĞRETİM)

49

ARDA SEVGİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)

50

AHMET MİNİKSAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)

51

BURAK KATIRCIOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ (AÇIKÖĞRETİM)

52

CAN AKPINAR OKAN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)

53

TUĞBA TÜYSÜZ OKAN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (%50 BURSLU)

54

DAMLA ÖZYURT OKAN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ (%50 BURSLU)

55

TAYFUN SARISÜLEYMAN OKAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)

56

BERKCAN AKMAN OKAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)

57

KORAY CEYHAN OKAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)

58

HALENUR TAŞER OKAN ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (%25 BURSLU)

59

BAKİ ÖZDEMİR OKAN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

60

MUSTAFA KAÇMAZ OKAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTELCİLİK

61

CEM REFİK YILDIZ OKAN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

62

BERK KÖTEŞLİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)

63

SİMGE TABAK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (%50 BURSLU)

64

AHMET BERKAY CEYHAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK

65

ÖMER EREN KAVAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

66

SEZANUR GÜL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

67

CAN ERTAY ÖZDİL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ TELEVİZYON HABERCİLİĞİ VE PROGRAMCILIĞI (TAM BURSLU)

68

ELİF GENÇOGLU MALTEPE ÜNİVERSİTESİ RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA

69

SILA ER MALTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

70

SELDA GÜLŞEN İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK

71

NAZLI HİLAL KALKAN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)

72

YUNUS KESKİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ

73

GİZEM ÜNSAL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

74

ELİF ÇERİ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

75

TUĞÇE ERCİN İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

76

GÜLENAY ÇETİNKAYA IŞIK ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)

77

BÜŞRA ÖZKAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (%50 BURSLU)

78

ŞAHİN ERGİN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

79

IŞILAY KILIÇASLAN HALİÇ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

80

CEM DURMUŞ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET (İÖ)

81

DENİZCAN BAYRAMOĞLU YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (%50 BURSLU)

82

SERDAR EFE ÖZDEMİR DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)

83

BERAT KIZILKAN DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

84

GÖKHAN SÜLÜN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN (İÖ)

85

HÜNKAR ÇAĞLAR KÖKSAL BARTIN ÜNİVERSİTESİ ORMAN ENDÜSTRİSİ MÜHENDİSLİĞİ

2010-2011 öğretim yılı

  • Karete “Kata ve Kumite” kategorilerinde ( 61 kg. gençler ) il birinciliği ( Toygun AKYILDIZ )
  • Geleneksel Antalya Side Cup Küçükler Futbol Turnuvası Şampiyonu
  • İlköğretim Okullararası Futbol Turnuvası 2.İzmit Kaymakamlık Kupası 1.’si
  • Kocaeli Genç Kızlar Yüzme Takım 1.si
  • Okullar arası Yüzme Genç Bayanlar Türkiye 2.’si 31 Mart-2011-Kayseri
  • Okullar arası Yıldız Erkekler Tenis İl 1.’si
  • Genç Erkekler Basketbol İl 1.’si
  • Türkiye Gençler Karete Şampiyonası “ 61 Kilo Kumite” Türkiye 3.’sü ( Toygun AKYILDIZ)
  • Basketbol Türkiye Birinciliği Lise Genç Erkekler Grup 2.’si 24-28 Ocak 2011 Çanakkale

2010-2011 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

ADI SOYADI

KAZANDIĞI KURUM

1

NUR İDİL MÜFTÜOĞLU

İSTANBUL LİSESİ

2

EGE GÖRMÜŞ

İSTANBUL LİSESİ

3

ALİ VELİ

ANKARA FEN LİSESİ

4

M.SEMİH KARABULUT

B. KABATAŞ ERKEK LİSESİ

5

EGE DİNÇER

B. KABATAŞ ERKEK LİSESİ

6

İREM EKİN SAYIN

KADIKÖY AND.LİSESİ

7

ARMAĞAN AYDIN

KADIKÖY AND.LİSESİ

8

H.BAHA ŞEKERÖZ

KADIKÖY AND.LİSESİ

9

CAN BAYRAKTAROĞLU

HÜSEYİN AVNİ SÖZEN AND.LİSESİ

10

AYBERK DÜLGER

İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ

11

İREMNUR BAYRAMOĞLU

İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ

12

ÖZGÜR ANIL ÖZLÜ

İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ

13

MERT ÜNAL

BOLU FEN LİSESİ

14

ARDA MANAS ŞENTÜRK

CEVAT AYHAN FEN LİSESİ

15

EMİN UZER

DR.VASIF TOPÇU FEN LİSESİ

16

GÜRKAN DEMİR

KOCAELİ AND. LİSESİ

17

DENİZ ÖZDEM

KOCAELİ AND. LİSESİ

18

MURAT POLAT

KOCAELİ AND. LİSESİ

19

HAKAN DELİLBAŞI

KOCAELİ AND. LİSESİ

20

DİDEM DEMİR

KOCAELİ AND. LİSESİ

21

H.İBRAHİM BİŞİREN

KOCAELİ AND. LİSESİ

22

MERİÇ ÖZER

KOCAELİ AND. LİSESİ

23

ZEYNEP NAZLI BİRTÜRK

KOCAELİ AND. LİSESİ

24

BARAN DENİZ KARAHAN

KOCAELİ AND. LİSESİ

25

HİLAL AKYALÇIN

KOCAELİ AND. LİSESİ

26

İPEKSU YAZIR

KOCAELİ AND. LİSESİ

27

KEREM TAŞKIN

MUAMMER DERELİ AND.ÖĞRT.LİSESİ

28

ALP DORA KOCA

NİŞANTAŞI NURİ AKIN AND.LİSESİ

29

YİĞİT ERKEK

FLORYA TEVFİK ERCAN AND.LİSESİ

30

BULUTHAN SAYILGAN

CAHİT ELGİNKAN AND.LİSESİ

31

ÖZGÜN YARGI

CAHİT ELGİNKAN AND.LİSESİ

32

EGE AYDIN

CAHİT ELGİNKAN AND.LİSESİ

33

TUĞÇE AY

CAHİT ELGİNKAN AND.LİSESİ

34

CAN COŞKUN

CAHİT ELGİNKAN AND.LİSESİ

35

ECEM RÜSTEMOĞLU

CAHİT ELGİNKAN AND.LİSESİ

36

ÖYKÜ TANRIVERDİ

CAHİT ELGİNKAN AND.LİSESİ

37

ATA FERHAT GÜLER

CAHİT ELGİNKAN AND.LİSESİ

38

ENES KANBAY

CAHİT ELGİNKAN AND.LİSESİ

39

SEMİH BARIŞ BİÇER

CAHİT ELGİNKAN AND.LİSESİ

40

İPEK ŞENTÜRK

CAHİT ELGİNKAN AND.LİSESİ

41

IRMAK ÇELEBİ

24 KASIM AND.LİSESİ

42

ZEYNEP ASENA BAŞOĞLU

24  KASIM AND.LİSESİ

43

İLAYDA ÜLKÜ ÇAKIR

24 KASIM AND.LİSESİ

44

BENSU TEKİR

24 KASIM AND.LİSESİ

45

BERKAY KARA

24 KASIM AND.LİSESİ

46

BERKAY MİNTEMUR

M.B.DERİNCE AND.LİSESİ

47

BARKIN ÖZAKAY

M.B.DERİNCE AND.LİSESİ

48

İLAYDA GÜRKAN

M.B.DERİNCE AND.LİSESİ

49

KAAN YATAĞAN

M.B.DERİNCE AND.LİSESİ

50

BORA TUĞŞAT KAHYAOĞLU

M.B.DERİNCE AND.LİSESİ

51

EGE AKMAN

M.B.DERİNCE AND.LİSESİ

52

SİMAY ÇETİN

M.B.DERİNCE AND.LİSESİ

53

DENİZ ULAŞ AKDOĞAN

M.B.DERİNCE AND.LİSESİ

54

MUHAMMED SERCAN GÜMÜŞ

M.B.DERİNCE AND.LİSESİ

55

ÖMER ARMAĞAN ÖZKAN

KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRT.LİSESİ

56

METEHAN PATAN

İZMİT ATILIM  ANADOLU LİSESİ

57

GÖRKEM UĞRAŞ

İZMİT ATILIM  ANADOLU LİSESİ

58

MUHAMMET ARAS YAZICI

TES-İŞ ADAPAZARI AND. LİSESİ

59

ÇAĞRI HASAN AYTEKİN

İZMİT ATILIM  ANADOLU LİSESİ

60

KAAN SÜMER

İZMİT ATILIM  ANADOLU LİSESİ

61

MİNEL SARAL

İZMİT ATILIM  ANADOLU LİSESİ

62

M.KAAN KAPIYOLDAŞ

İZMİT ATILIM  ANADOLU LİSESİ

63

SİMGE KALECİER

İZMİT ATILIM  ANADOLU LİSESİ

64

ALİ BERTAN TURFANDA

İZMİT ATILIM  ANADOLU LİSESİ

65

ARAS ÖZER

İZMİT ATILIM  ANADOLU LİSESİ

66

ALPEREN ERTÜRK

İZMİT ATILIM  ANADOLU LİSESİ

67

BERK DEMİROĞLU

ŞEHİT ÖZCAN KAN AND.ÖĞRT.LİSESİ

68

SELİN İLAYDA VURAL

İZMİT LİSESİ

69

NAZLICAN ARSLAN

İZMİT LİSESİ

70

EKİN ANÇEL

İZMİT LİSESİ

71

İPEK ÇETİNDOĞAN

İZMİT LİSESİ

72

BATUHAN DUMAN

İZMİT LİSESİ

73

ANIL KAYA

İZMİT LİSESİ

74

Ş.İREM BEZGİN

İHSANİYE AND.LİSESİ

75

ENDER ERSOY

İHSANİYE AND.LİSESİ

76

BERFİN DENİZ ORAZ

İHSANİYE AND.LİSESİ

77

BERTUĞ KAHRAMAN

GEBZE ANİBAL AND. LİSESİ

78

GÖKNUR KÖŞE

ORUÇ REİS AND.LİSESİ

79

YARENSU AKKURT

ORUÇ REİS AND.LİSESİ

80

ECEM SOYER

ORUÇ REİS AND.LİSESİ

81

NUR İPEK SOYDAN

ORUÇ REİS AND.LİSESİ

82

BETÜL ÇETİNER

ORUÇ REİS AND.LİSESİ

83

DENİZ TUNA

GÖLCÜK ATATÜRK AND.LİSESİ

84

BERK TEKİN

GÖLCÜK ATATÜRK AND.LİSESİ

85

CANDENİZ YILDIZ

GÖLCÜK ATATÜRK AND.LİSESİ

86

ANILCAN SERTÇELİK

TEVFİK SENO ARDA AND. LİSESİ

87

BERKANT ŞAHİNKAYA

TEVFİK SENO ARDA AND. LİSESİ

88

EDA BAŞAR

PİRELLİ AND.LİSESİ

89

MERT KAYA

PİRELLİ AND.LİSESİ

90

MÜGE DÖNMEZ

KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

91

BERKE ATACAN BAYRAK

İZMİT MUALLİM NACİ ANADOLU LİS.

92

BUSE SEZEN YILGIN

MAŞUKİYE AND.LİSESİ

93

S.EMRE KAHRAMAN

ÇELİK HALAT AND.LİSESİ

94

MERT YILMAZ

ÇELİK HALAT AND.LİSESİ

95

ELİF SERRA SOYER

ÇELİK HALAT AND.LİSESİ

96

ORHUN HAZİNE

SABANCI TEK.VE END.MES.LİSESİ

97

ECEM GÜLOĞLU

TOKİ ŞEHİT İSMAİL TETİK AND.LİSESİ

98

GİRAY ŞENOL

YILDIZ ENTEGRE TİC.MES.LİSESİ

99

ELVAN HACIALİOĞLU

YILDIZ ENTEGRE TİC.MES.LİSESİ

100

S.MERVE GÜMÜŞ

YILDIZ ENTEGRE TİC.MES.LİSESİ

101

YASEMİN ERDOYURAN

YILDIZ ENTEGRE TİC.MES.LİSESİ

102

BUŞRA BAŞAR TÜREDİ

BAHÇECİK TEK.END.MES.LİSESİ

103

MELİS KOLAYLI

KARTEPE TEK.VE END.MES.LİSES.

104

ECEM KAVAS

ÖZEL ÜMRANİYE GÖKKUŞAĞI FEN LİSESİ

105

YUSUF EYİDİKER

ATATÜRK TEK.VE ND.MES.LİSESİ

106

BERKSU GÜVEN

ÖZEL ARI AND.LİSESİ

107

ASLIHAN SAROĞLU

ÖZEL YÜCE KOLEJİ

108

ENİS TAŞDAN

ÖZEL İZMİR ÇAĞDAŞ EĞİT. ANAD. LİSESİ

109

AYŞE DENİZ GÜNER

AYVALIK TİC.MES.ve OTEL.ve TURİZM MES.LİSESİ

2009 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra

Adı, Soyadı

Kazandığı Üniversite

Bölüm

1

UĞUR TOKDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ

2

GÖKÇE YAĞMUR EFENDİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

3

ZAFER CEM MÜMİNOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)

4

İLBER ERDEM TUTAL GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

5

ORÇUN TANSU PINAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

6

UĞURCAN AKSAÇ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

7

YAŞAR BULUT KORAY ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

8

İLKER SARI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ

9

İREM KARABULUT EGE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

10

ONUR ASILİSKENDER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

11

YAĞMUR OLGAÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI

12

NİLAY KOŞUCU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

13

OĞUZHAN TURFANDA SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI

14

GÖKHAN BAHAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

15

SELİN KALYONCU BİLECİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)

16

ÖYKÜ ARAZLI MARMARA ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)

17

KADİR BURAK BAYDAR NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

18

PINAR ULUSOY YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ

19

ERDİ DEMİRTÜRK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (DESTEK BURSLU)

20

EDA CANIGENİŞ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

21

AYŞEGÜL YAYLA İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK (BURSLU)

22

SAMİ TAŞER DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (TÜRKÇE)

23

MEVLÜT ANIL ŞEN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

24

KUMSAL KAYALI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK

25

CEM ERSİN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET

26

AYŞEGÜL SANDAL ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)

27

BİLAL ÇAKMAK IŞIK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI

28

ÖZGÜN ÖZER IŞIK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI

29

İHSAN ARSLAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL PROGRAMLAR

30

ANIL BARIŞ YİNELEK OKAN ÜNİVERSİTESİ SAYISAL PROGRAMLAR

31

ALİCAN CANDAN OKAN ÜNİVERSİTESİ SAYISAL PROGRAMLAR

32

KUTAYHAN GÜNAYDIN OKAN ÜNİVERSİTESİ EŞİT AĞIRLIKLI PROGRAMLAR (%25 BURSLU)

33

MERTCAN KESER OKAN ÜNİVERSİTESİ SÖZEL PROGRAMLAR

34

ŞEYDANUR BALABAN TİCARET ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

35

AHMET KAYA BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI

36

EFEHAN BAYRAK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ (DESTEK BURSLU)

37

KADİR YAVUZ ARAS BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ (DESTEK BURSLU)

38

ELİF ÇERİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER

39

EROL ENGİN MANGIR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER

40

BERAT KIZILKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ

41

SERDAR EFE ÖZDEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

42

DİNÇER ZAMAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (AÇIKÖĞRETİM)

43

SILA ER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ

44

DAMLA ÖZYURT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ

45

GÖKHAN SÜLÜN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

46

BULUT TOKSÖYLE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

47

ERALPTEKİN TANTA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

48

GİZEM ÜNSAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

49

UFUK BALKAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ YAPI ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)

50

YASİN ÇAĞRI ÖREN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ DENİZ İŞLETMECİLİĞİ VE YÖNETİMİ (%50 BURSLU)

51

KİMYA LAÇİN HAZER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI (%50 BURSLU)

52

ANIL YEGİN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ METAL ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)

53

TUNCER ÜRER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ (İÖ)

54

BARIŞ FİDAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA (İÖ)

55

MUSTAFA MİRKAN ŞAHANLAR DÜZCE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

56

MELİS ARMAN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARİ RESTORASYON

57

CAN APAK TÜRKİYE LOJİSTİK ARAŞTIRMALARI VE EĞİTİM VAKFI LOJİSTİK

2009-2010 öğretim yılı

  • Genç Erkekler Yüzme Şampiyonası
  • Nurettin Yıldır Erhan
    200 m. Kelebek Türkiye 1.’liği
    100 m. Kelebek Türkiye 1.’liği
    50 m. Kelebek Türkiye 1.’liği
    50 m. Serbest Türkiye 1.’liği
    Begüm ARIKAN
    50 m. Kelebek Türkiye 1.’liği
    50 m. Serbest Türkiye 1.’liği
    100 m. Kelebek Türkiye 2.’liği
    100 m. Serbest Türkiye 2.’liği
    Mustafa KAÇMAZ
    200 m. Ferdi Karışık Türkiye 2.’liği
    100 m.Serbest Türkiye 2.’si
    100 m. Kurbağalama Türkiye 3.’sü
    50 m. Kurbağalama Türkiye 3.’sü

  • Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası 15-16 Yaş
    50 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru ( Cansu Buket Tokat )
    100 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru ( Cansu Buket Tokat )
    200 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru ( Cansu Buket Tokat )

  • Türkiye Yüzme Şampiyonası 15-16 Yaş
    50 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru
    100 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru
    200 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru

  • Lise kız yüzme takımı
    Beril Arıkan, Cansu Buket Tokat, Beril Arıkan , Ceren Tabak, Esra Kaçmaz, Ecem Küçükköse ve Tuğçe Ay
    Türkiye Şampiyonası Açık Yaş 4*50 m. Karışık Bayrak Yarışı Türkiye 2.si
    Türkiye Şampiyonası Açık Yaş 4*50 m. Serbest Bayrak Yarışı Türkiye 3.sü
    Türkiye Şampiyonası 13-14 Yaş Takım olarak Türkiye 3.sü

  • Türkiye Şampiyonası 17-18 yaş
    200 m. Karışık Türkiye 2.si
    100 m. Karışık Türkiye 3.sü
    50 m. Serbest Türkiye 3.sü (Mustafa KAÇMAZ )

  • Türkiye Şampiyonası 15-16 Yaş 200 m. Sırtüstü Türkiye 3.sü ( Beril ARIKAN )
    50 m. Kelebek Türkiye 3.sü
    100 m. Kelebek Türkiye 2.si ( Begüm ARIKAN )
  • Türkiye Şampiyonası 15-16 Yaş Takım olarak Türkiye 3.’sü
  • Gençler Basketbol İl 1.’si
  • Gençler Basketbol Grup 1.’si
  • Gençler Basketbol Grup Yarıfinal 3.’sü
  • Genç Kızlar Yüzme Kocaeli 1.’si
  • Yıldız Erkekler Tenis Takım 1.’si
  • Yıldız Erkekler Basketbol İl 1.’si
  • “Egemenlik Konulu” kompozisyon yarışması İl 1.’si olarak TBMM’de ilimizi temsil etme ( Çiçek ÇETİNDOĞAN)

2009-2010 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

ADI SOYADI

KAZANDIĞI KURUM

1

KÜBRA GİZEM KESER İSTANBUL LİSESİ

2

TUĞÇE UZAR BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ

3

BİRCE MİNEL PAŞALIOĞLU KÖRFEZ FEN LİSESİ

4

DİLARA ECE GÜNESEN KÖRFEZ FEN  LİSESİ

5

ALPEREN ELİBOL ANKARA GAZİ ANADOLU LİSESİ

6

HASAN BERKAY AFŞAR BURSA ANADOLU LİSESİ

7

ÖMER ARTUK KARS HÜSNÜ ÖZYEĞİN ANADOLU LİSESİ

8

EGE APAYDIN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

9

BAŞAK BULUÇ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

10

DİLARA İNCİ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

11

MERT İLKİN ÖZEL KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

12

BÜLENT BERKE İMREN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

13

TAHSİN BATUCAN ERDURDU KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

14

BERİL DİNÇSOY KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

15

YİĞİTCAN ÖNEM CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

16

ALPER ENDEŞ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

17

EDA EFE CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

18

KAAN ATALAY CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

19

DAMLA BAŞ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

20

CEYHUN İLTER CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

21

ÖMER AFŞİN PİRİM 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

22

ÇAĞLA HACIOĞLU 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

23

SENA TUNÇ 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

24

ÇAĞATAY DURMAZ 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

25

HİLAL TİMUR 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

26

BERFU ALTAY ALİ FUAT BAŞGİL SOS.BİLİMLER LİSESİ

27

GAMZE ŞEN ŞEHİT ÖZCAN KAN AND.ÖĞRT. LİSESİ

28

TUĞÇE AYDALKA ŞEHİT ÖZCAN KAN AND.ÖĞRT. LİSESİ

29

BATUHAN DENİZ DERİNCE MERKEZ BAN.AND.LİSESİ

30

AHMET TAYLAN ÖKTEM DERİNCE MERKEZ BAN.AND.LİSESİ

31

GÜNCE ÜNAL İHSANİYE ANADOLU LİSESİ

32

SUDE GÜLÜN İHSANİYE ANADOLU LİSESİ

33

ECEM OMAYRA ÇELEBİ İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

34

ATEŞ ARKURAN İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

35

OĞULCAN TERZİ İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

36

SELİN TANDOĞAN İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

37

ABDULKADİR CAN KARACA İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

38

GÖKSUN IŞIK GEBZE ANİBAL ANADOLU LİSESİ

39

ENES ERGÜN GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

40

İNCİ KARADENİZLİ DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ

41

BERKAY CİVİL DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ

42

İPEK YAKAR ORUÇREİS ANADOLU LİSESİ

43

NİMET NUR KINCIOĞLU ORUÇREİS ANADOLU LİSESİ

44

MAİDE İMGE YÜKSEL TEVFİK SENO ARDA ANADOLI LİSESİ

45

MELİS KARADENİZ TEVFİK SENO ARDA ANADOLI LİSESİ

46

BEYZA OYSU KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

47

CEM YAZICIOĞLU MAŞUKİYE ANADOLU LİSESİ

48

CANBERK KASAL PİRELLİ ANADOLU LİSESİ

49

ZEYNEP NUR ÖZDEMİR GÖLCÜK ÇAKABEY ANADOLU LİSESİ

50

ONUR CAN PARDÜN MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ

51

HÜSEYİN GÖKBERK SARIIŞIK DEĞİRMENDERE HACI HALİT ERKUT ANADOLU LİSESİ

52

BERİL İLGÜL DEĞİRMENDERE HACI HALİT ERKUT ANADOLU LİSESİ

53

BEDİRHAN ÇORMAN İZMİT SAĞLIK MESLEK LİSESİ

54

DİLARA YILMAZ İZMİT TEKNİK VE  END.MESLEK LİSESİ

55

İSMAİL CAN İZMİT TEKNİK VE  END.MESLEK LİSESİ

56

TOLUNAY AYVAZ İZMİT TEKNİK VE  END.MESLEK LİSESİ

57

SALİH YÜREKTEN YILDIZ  ENTEGRE TİC.MESLEK LİSESİ

58

EMİRHAN HACIALİOĞLU YUVACIK MEHMET SÜHA UÇAR EML.

59

NİDA AYTUĞAR YUVACIK MEHMET SÜHA UÇAR EML.

60

BERKE ÖZLÜ YILDIZ ENTEGRE TİC.MESLEK LİSESİ

61

İREM BURUK KIZ MESLEK LİSESİ – GAZETECİLİK

62

GÖKÇE DENİZ SAVAŞ İSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİ

63

BERKE ARTMAN ÖZEL BAĞCILAR BİRİKİM KOLEJİ

64

ESRA KÜBRA KAÇMAZ ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

65

ATACAN ÇELİKER ÖZEL BAĞCILAR BİRİKİM KOLEJİ

66

MEHMET SOYHAN SOYER ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

67

YUNUS BURAK KORAY ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

68

CENK ÇETİN ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

69

HÜRKAL ARAS ATAGÜN ÖZEL ATAŞEHİR ADIGÜZEL BİLİŞİM TEKNİK LİSESİ

70

BARIŞ ÖZDEMİR ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

71

BERKAY OSKAN ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

72

CENK BARTU ÖZPINAR ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

73

BATUHAN KARAKAŞ ÖZEL TUDEM OTEL.TUR.MESLEK LİSESİ

2008 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra

Adı, Soyadı

Kazandığı Üniversite

Bölüm

1

MUHAMMET ALİ AYHAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-KIBRIS MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

2

BURCU TOPÇU LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

3

ERHAN KOÇ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

4

SEMİHCAN SUN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

5

EREN MALÇOK MALTEPE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

6

GÖKTÜRK NEŞET AYAS SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI

7

ERMAN YILMAZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ

8

ERMAN CEYHAN OKAN ÜNİVERSİTESİ SAYISAL PROGRAMLAR

9

AHMET BERK ÇEKMEN IŞIK ÜNİVERSİTESİ SAYISAL PROGRAMLAR

10

YİĞİTCAN ŞAHİN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ORMAN ENDÜSTRİSİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

11

ELİF ŞEN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ GEYVE MESLEK YÜKSEKOKULU İŞLETME (İÖ)

12

MERVE GÜRDAL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ)

13

BELİZ DENİZ İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS

14

ÇAĞLA EFE KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)

15

SEREN MELODİ AYYILDIZ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

16

BİLGEHAN KAVUKÇU YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

17

İRMA KAYA MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

18

BELİZ ULUTAŞ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK

19

GÜLCE GÜRSOY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ

20

MERVE BOZDAĞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ EMLAK VE EMLAK YÖNETİMİ (İÖ)

21

İBRAHİM SERKAN GÖK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ)

22

ECEM TURAN İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

23

YASEMİN HAYRİYE EKŞİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)

24

ALİCAN AKKENAR DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ EMET MESLEK YÜKSEKOKULU-İŞLETME

25

ALİ KAAN GEBEŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME-EKONOMİ

26

EREN ÖZTÜRK DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK

27

SELİM BENGÜER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK

28

GÖKHAN BOZDAĞ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İÖ)

29

ENES CEYHAN FATİH ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ

30

VEDAT KUTLU MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

31

ASENA SANDAL OKAN ÜNİVERSİTESİ EŞİT AĞIRLIKLI PROGRAMLAR (%50 BURSLU)

32

ÇAĞLA KARIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM)

33

ZELİHA TOPÇU ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

34

ALPER HATİNOĞLU KOCAELİ ÜNİVERİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI

35

ALİHAN BAŞDİKEN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

36

HİLAL GÖKÇE  KÖŞE İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ANADOLU BİL MESLEK YO-MODA VE TEKSTİL TASARIMI

37

ONURKAN AKTAY KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

38

DOĞA ÖZDEMİR KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

39

DENİZ DAĞLAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)

40

GÖKHAN DİKMEN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

41

SİNEM SARMAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

42

BUSE İLAYDA SOLMAZ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETMECİLİK MESLEK YÜKSEKOKULU-İŞLETME

43

CEREN BARIŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

44

NURDAN SONGÜL ASLI İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIMI

45

ZEYNEP DİLEK ÇAKIR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)

46

DENİZ MANDACI OKAN ÜNİVERSİTESİ SAYISAL PROGRAMLAR

47

TOLGA ÇELİKYILMAZ ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE (İÖ)

48

MELİKE KAYA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT (İÖ)

49

SEVİL TERLEMEZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KOZMETİK TEKNOLOJİSİ (İÖ)

50

HAZEL SAĞCAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE (İÖ)

2008-2009 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

ADI

SOYADI

KAZANDIĞI KURUM

1

ECE TANIŞ İstanbul Lisesi                            –     AMERİKAN ROBERT LİSESİ

2

SELİN ERKEK İstanbul Lisesi                            –     SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİ

3

BARIŞ BALCI Kadıköy Anadolu Lisesi            –     TEVİTÖL

4

MELİSA BOZKURT Kadıköy Anadolu Lisesi

5

İLAYDA ÖNBİLGİN Kocaeli-Körfez Fen Lisesi

6

ÇETİN BATUHAN ÖÇBE Kocaeli-Körfez Fen Lisesi

7

CANSIN YAMAN Kocaeli-Körfez Fen Lisesi

8

CANBERK MORELLİ Kocaeli-Körfez Fen Lisesi       –     SAINT MICHEL FRANSIZ L.İSESİ – TEVİTÖL

9

ALPER DOĞRUÖZ Kocaeli-Körfez Fen Lisesi

10

DOĞANCAN ÜRETÜRK Kocaeli-Körfez Fen Lisesi       –      SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ

11

ŞİAR BOZYER Bolu Fen Lisesi

12

KADRİ ONUK Bartın Fen Lisesi

13

ZERRİN TEKİN Cağaloğlu Anadolu Lisesi       –      TARSUS AMERİKAN KOLEJİ

14

İZEL ÖZER Atatürk Anadolu Lisesi

15

ATABERK HANÇER Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi

16

ELİF CANSIN ŞENOL Ayrancı Anadolu Lisesi

17

BERKE CEM ÇEKMECE Kocaeli Anadolu Lisesi

18

ATABERK ARSLAN Kocaeli Anadolu Lisesi

19

SEVİM ÇETİNER Kocaeli Anadolu Lisesi

20

ULAŞ ŞAHİNBAŞ Kocaeli Anadolu Lisesi             –     ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ

21

ONUR KUŞAKSIZOĞLU Kocaeli Anadolu Lisesi

22

BARIŞ ERGEZER Kocaeli Anadolu Lisesi

23

İPEK BIÇAKLI Kocaeli Anadolu Lisesi

24

BERK OZAN Kocaeli Anadolu Lisesi

25

JÜLİDE İPEK HANÇER Kocaeli Anadolu Lisesi

26

ARDA SOYKAL Kocaeli Anadolu Lisesi

27

HAKAN ŞEN Kocaeli Anadolu Lisesi

28

ANIL MERT KINAY Muammer Dereli Ana. Öğrt. Lis

29

RANA ZEYNEP ÜNALDI Muammer Dereli Ana. Öğrt. Lis

30

KEREM OLCAY Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

31

AHMET CEM ÇORAL Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

32

NURİ ONUR ÇATAK Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

33

BATUHAN ERER Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

34

ERAY ÇEPOĞLU 24 Kasım Anadolu Lisesi

35

GÜNEŞ OKTAY ÖZDOĞAN 24 Kasım Anadolu Lisesi

36

ARMAN ZONÜZİ 24 Kasım Anadolu Lisesi

37

GİZEM ÇETİN 24 Kasım Anadolu Lisesi

38

BARBAROS EFE Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

39

İZEL MERT Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

40

EMİNE AYLİN TURNA Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

41

İREM GÜLERYÜZ Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

42

ECEM KÜÇÜKKÖSE Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

43

EGEMEN PEKEY Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

44

ENGİNCAN KAMIŞ Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

45

DENİZ ÖYKÜ ÖZEN Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

46

MERT BORA İzmit Atılım Anadolu Lisesi

47

ATİLLA BURAK BOZTEPE İzmit Lisesi

48

MELİS AKCAN İzmit Lisesi

49

ELİF ŞEN İzmit Lisesi

50

MUSTAFA ALP İzmit Lisesi

51

MUHAMMED EMİN KARAVAR Köseköy Pirelli Anadolu Lisesi

52

AKIN BERK KOÇ Köseköy Pirelli Anadolu Lisesi

53

SERTEL GÖRÜCÜ Oruçreis Anadolu Lisesi

54

SELİN KESER Kocaeli Otel. ve Turizm Mes.Lis

55

HAZAL ÖYKÜ ÖZMEN Kocaeli Otel. ve Turizm Mes.Lis

56

EMİRHAN DADAŞ Kocaeli Tek. ve End. Mes. Lis.)

57

EMİRHAN KESKİN Sabancı Tek. ve End. Mes. Lis

58

ÇİSEL ANN OTTS Derince Tic. Mes.Lis

59

M. HAYRETTİN BAŞLAR Derince Tic. Mes.Lis.

60

KIVANÇ BATUHAN TARHAN Gölcük İhsaniye Tic. Mes.Lis

61

OĞUZHAN YILDIRIM Gölcük İhsaniye Tic. Mes.Lis

62

KÜBRA BERİL ARIKAN Gölcük İhsaniye Tic. Mes.Lis.

63

HAMDİ KAYA Gölcük İhsaniye Tic. Mes.Lis.)

64

MENNAN GÖKBERK KAYA Gölcük Tek. ve End. Mes. Lis.,Deniz. Ana. Mes. Lis

65

KEREM TERZİOĞLU Gölcük Tek. ve End. Mes. Lis.,Deniz. Ana. Mes. Lis

66

MERVE YÜREKTEN Bahçecik Tek. ve End. Mes. Lis

67

HANDE NUR TAŞER Bahçecik Tek. ve End. Mes. Lis

68

BERKCAN KIRLI Fethiye Otel. Tur.Mes.Lisesi, Tic.Mes.Lisesi

69

FURKAN KELEŞ Ortaca Dalyan H.F. Tınaztepe Otel.Tur.Mes.Lisesi

70

ELİF ÖZTÜRK BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL AYŞEABLA FEN LİSESİ

71

ALİCAN BİLGİSU İSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİ

72

NOYAN KODAL MEV KOLEJİ ÖZEL GÜZELBAHÇE FEN LİSESİ

73

KEREM YENİDOĞAN MEV KOLEJİ ÖZEL GÜZELBAHÇE FEN LİSESİ

74

ULU EFE TÖRÜMKÜNEY ÖZEL ALPAY TARHAN LİSESİ

75

YUNUSEMRE YUMUŞAK ÖZEL ALPAY TARHAN LİSESİ

76

BARIŞ ÖNER ÖZEL ALPAY TARHAN LİSESİ

77

EMRE YILDIRIM ÖZEL ATAŞEHİR ADIGÜZEL BİLİŞİM TEKNİK LİSESİ

78

ZEYNEP KOBAN ÖZEL ATAŞEHİR ADIGÜZEL BİLİŞİM TEKNİK LİSESİ

79

ONUR ADAR ÖZEL ATAŞEHİR ADIGÜZEL BİLİŞİM TEKNİK LİSESİ

80

EMRE YILDIZ ÖZEL BAŞARILI KOLEJİ

81

NECDET ANIL YILGI ÖZEL BAŞARILI KOLEJİ

82

ONAT İSKENDEROĞLU ÖZEL BAŞARILI KOLEJİ

83

ULUCAN ULUSOY ÖZEL BAŞARILI KOLEJİ

84

MERT KAVŞUT ÖZEL BAŞARILI KOLEJİ

85

AYŞİNNUR CANKAN ÖZEL BEYKENT FEN LİSESİ

86

MERT FİLİZ ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

87

MUHAMMED KEREM TURGUT ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

88

MUSTAFA SEDAT YILMAZ ÖZEL BİLİM KOLEJİ

89

ALKIN CAN GEBEŞ ÖZEL DOĞUŞ FEN LİSESİ

90

EFE KANPARA ÖZEL ERDİL LİSESİ

91

KAYA ASLAN ÖZEL İSTANBUL FEN LİSESİ

92

BABÜR EGE ERTÜRK ÖZEL İSTANBUL FEN LİSESİ

93

İPEK DOĞANAY TED ALİAĞA ÖZEL LİSESİ

2007 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra

Adı, Soyadı

Kazandığı Üniversite

Bölüm

1

MEHMET SERHAT ÇALIŞIR

ODTÜ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

2

GÖNÜL SEDA ARAS

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI

3

MERVE HAVAN

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

4

FİLİZ TORUN

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

HUKUK

5

İSMET UĞUR KILDIŞ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

6

OĞUZHAN KINCIOĞLU

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

7

BEKEM YAVUZ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

8

HİLAL GÜMÜŞSOY

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

ORGANİK TARIM

9

ONUR AYAN

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK

10

EMİR BOZKURT

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

11

ÖMER YÜCEDAĞ

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLAMA

12

EZGİ KALYONCU

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

13

İSMET CEYHUN YALDIZ

IŞIK ÜNİVERSİTESİ

SAYISAL PROGRAMLAR

14

HALİL İBRAHİM SÖZEN

IŞIK ÜNİVERSİTESİ

SAYISAL PROGRAMLAR

15

ACAR ATMACA

IŞIK ÜNİVERSİTESİ

SAYISAL PROGRAMLAR

16

SEFER KURUCU

IŞIK ÜNİVERSİTESİ

EŞİT AĞIRLIKLI PROGRAMLAR

17

MAİDE NEVRA KOÇLU

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

BANKACILIK VE FİNANS

18

BERKAÇ KÜÇÜKKÖSE

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

BANKACILIK VE FİNANS

19

BARTU GÖKSEL

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK

20

ECEM PEHLİVAN

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

HALKLA İLİŞKİLER

21

ÖZGE AHIPAŞAOĞLU

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

MADEN MÜHENDİSLİĞİ

22

ÖZGE GÜNEY

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

23

ZEYNEP BAYRAKTAR

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

EKONOMİ

24

CANSU ALTUNER

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

25

BATUHAN ERTEM

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

26

DUYGU AKKAYA

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

27

GÖKHAN DELİLBAŞI

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

28

ÇAĞLA ÖZGEN

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

29

ORKUN ALTINTAŞ

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

30

ÖZNUR EKŞİ

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

31

TUĞÇE KUYU

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

32

RECEP GÖKLEK

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

TURİZM VE SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ

33

BİLAL ÇELİK

ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ

MUHASEBE

34

SÜHA ONARAN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

KAMU YÖNETİMİ

35

BURAK ÇOLAK

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

36

ERMAN GELİCİ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

37

SELEN EYLÜL TURAN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

38

BERRİN ÖZDİL

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

39

TUĞBERK ÖZPİR

ATILIM ÜNİVERSİTESİ

GRAFİK

40

SELİN YILGIN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

2007-2008 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

ADI

SOYADI

KAZANDIĞI KURUM

1

ELİFNAZ UTKAN Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi

2

ALPEREN VURAL Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi

3

BERKAY ATAMAN Kocaeli-Körfez Fen Lisesi

4

ESRA İREM YİĞİT Tekirdağ Milli Piyango Fen Lisesi

5

ARDA DERELİ Nişantası Anadolu Lisesi

6

NUR İDİL İNAL Haydarpaşa Lisesi

7

MERİH BERKAY SÜMER Vefa Lisesi

8

VOLKAN TURAN Beşiktaş Anadolu Lisesi

9

CİHAN TURAN Beşiktaş Anadolu Lisesi

10

CANER BULDUK Samsun Atatürk Anadolu Lisesi

11

ANIL BÜYÜKYILMAZ Kocaeli Anadolu Lisesi

12

EGE GEDİKSİZ Kocaeli Anadolu Lisesi

13

MEHVEŞ DEMİRER Kocaeli Anadolu Lisesi

14

BUSE DEMİR Kocaeli Anadolu Lisesi

15

BİRCE NUR BOZKAYA Kocaeli Anadolu Lisesi

16

BATU GÜRPINAR Kocaeli Anadolu Lisesi

17

ÖZGE ÖZDİLLER Kocaeli Anadolu Lisesi

18

ÖZGÜN AHIPAŞAOĞLU Kocaeli Anadolu Lisesi

19

TANSU DOĞAN Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi

20

BÜŞRA YILDIRIM Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi

21

AHMET KIŞLALI Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesi

22

HANDE ÖZSARP Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

23

ASLI NUR ÇAVUŞOĞLU Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

24

GÜLBERK SARIIŞIK Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

25

DİDEM YAMAN Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

26

BERKAY BAYKUT Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

27

UMUTCAN TARCAN Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

28

OKAN YILMAZ Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

29

SERAY VURAL 24 Kasım Anadolu Lisesi

30

OKAN ESENGİN 24 Kasım Anadolu Lisesi

31

ERTUNÇ KANTAR 24 Kasım Anadolu Lisesi

32

COŞKU BÜYÜK 24 Kasım Anadolu Lisesi

33

ÖMER MURAT AĞI 24 Kasım Anadolu Lisesi

34

MERTCAN SAĞLAM 24 Kasım Anadolu Lisesi

35

BATUHAN AKGÜL Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

36

BEGÜM TUNCAY Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

37

ARDA MERİÇ MEMİŞOĞLU Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

38

ECE BOZKURT Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

39

KUMSAL GEÇİLİ Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

40

GİZEM CANTÖRÜ Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

41

ASLI IDIR Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

42

HASAN MERT KAVAF Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

43

HİLAL SARMAN Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi

44

BERKE CEM YILMAZ Mustafa Kemal Anadolu Lisesi

45

GİZEM ORHON İzmit Atılım Anadolu Lisesi

46

BARTU BAYLAV İzmit Atılım Anadolu Lisesi

47

OSMAN YILMAZ İzmit Atılım Anadolu Lisesi

48

DOĞUKAN GÜLDAĞ İzmit Atılım Anadolu Lisesi

49

ANIL ATAMAN İhsaniye Anadolu Lisesi

50

BEYZA YÜKSEL İhsaniye Anadolu Lisesi

51

ÇİSEM ERDİNÇ Oruçreis Anadolu Lisesi

52

İDİL KILIÇLI Oruçreis Anadolu Lisesi

53

DİLARA EFSANE SAMANTIR Oruçreis Anadolu Lisesi

54

ARYA KARADAĞ Prof.Dr. Orhan Oğuz Anadolu Lisesi

55

EGESU SAVAŞ İzmit Lisesi

56

TUĞÇE BOZ İzmit Lisesi

57

YAĞMUR YILDIRIM İzmit Lisesi

58

TUNA GEZGİN Derince Necip Fazıl Anadolu Lisesi

59

BEYZANUR ECE ACAR Derince Necip Fazıl Anadolu Lisesi

60

ALPER TAŞCAN Karamürsel Anadolu Lisesi

61

BURCU AKYAMAN Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi

62

CEREN GÜNAYDIN Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi

63

UMUT SERDAROĞLU Körfez Orhangazi Anadolu lisesi

64

MELİSA MİNTEMUR Kandıra Anadolu Lisesi

65

MERT ÖRÜN Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

66

BORA TALUN Sabancı Anadolu ELEKTRİK-ELEKTRONİK

67

ŞAHİN KEREM GÜVEN Gölcük Denizcilik Anadolu DENİZCİLİK ALANI

68

ÇAĞATAY SERBES Gölcük Denizcilik Anadolu DENİZCİLİK ALANI

69

OĞULCAN ALTINYAZ Gölcük Denizcilik Anadolu DENİZCİLİK ALANI

70

YUNUS EMRE OKUTAN Bahçecik Anadolu BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

71

SERRA BOZKURT Yuvacık Mehmet Suha Uçar Lojistik Anadolu ULAŞTIRMA

72

SALİH ARAÇ Yuvacık Mehmet Suha Uçar Lojistik Anadolu ULAŞTIRMA

73

DUHAN KAANCAN İMAMOĞLU İzmit Anadolu Ticaret Meslek Lisesi

74

FATMA GÜL AZIK İzmit Anadolu Ticaret Meslek Lisesi

75

ENGİN BAĞRIYANIK Derince Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi

76

MESUT EKŞİ Derince Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi

77

EMRE ŞİŞÇİ Derince Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi

78

ONUR TÜYSÜZ Derince Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi

79

DİLARA ANDREA ÜÇER Derince Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi

80

TOLGAHAN TURFANDA İstek Özel Belde Fen Lisesi

81

TOLGAHAN KAYA Anakent Özel Fen Lisesi

82

NEDİM GÖKTUĞ ERK Doğuş Özel Fen Lisesi

83

CEMRE PARSAK İstek Özel Semiha Şakir Fen Lisesi

84

ÇAĞLA CANDAN Jale Tezer Özel Lisesi

85

NİSA TOKATLIOĞLU Jale Tezer Özel Fen Lisesi

86

MESUT YILMAZ Özel Meltem Koleji

87

ATA SUBAŞI Özel Ataşehir Adıgüzel Bilişim Teknik Lisesi

88

GÖKÇE ALKAN Özel Ataşehir Adıgüzel Bilişim Teknik Lisesi

89

ŞEHMUZ İRFAN ÇELİK Özel Tudem Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

90

EMRE ENES BAĞDATLI Özel Tudem Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

91

AHMET OKLU Özel Tudem Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

92

İRFAN FAİK BAYDAR Özel Tudem Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

93

MUSTAFA BORA PEHLİVAN Özel Tudem Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

 

2006 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra

Adı, Soyadı

Kazandığı Üniversite

Bölüm

1

GÖRKEM GÜRKAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

2

BETÜL TUĞRUL DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

3

CAN ALTIPARMAK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YALITIM TEKNOLOJİSİ

4

BURAK ÇINAR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

5

SAMİRA ÇELİK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (ALMANCA)

6

YELİZ SERBES SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI

7

PELİNSU BERİL ARSLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)

8

ALİCAN KASIM SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI

9

FATİH KARABULUT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

10

EMİR ŞERİF DİLAVER VARNA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ AVRUPA BİRLİĞİ İLİŞKİLERİ

11

ATALAY  ALPASLAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

12

GİZEM ŞENOL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI

13

ONUR NURLU VARNA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

14

AYFER FINDIK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

15

CEYHUN PEKDEMİR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT (İKİNCİ ÖĞRETİM)

16

AHMET BURAK TOSUN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ

17

DENİZ ULUSAL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

18

GİZEM KAYA MUĞLA ÜNİVERSİTESİ KİMYA

19

TOLGAHAN AYAZ İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

20

BARIŞ DEMİRLİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

21

CÜNEYT TOSUMOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

22

SİNAN CEYHUN UZUNER KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM

23

TUNA TOKARLI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

24

ALİ DEHA AYAZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

25

MESUT ERTUĞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

26

ÖZGE YILDIZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL TASARIM

27

MERVE BAŞOL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

28

YAĞMUR ÖZTÜRK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

29

SELCEN AYAS İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ

30

GİZEM TURAN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ VE FİNANS (BURSLU)

31

MERVE  FINDIK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

32

CİHAN CANLI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (İKİNCİ ÖĞRETİM)

33

BEKEM YAVUZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

34

SİNEM KAYA DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

35

SALİH KURTULUŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

36

GİZEM BAYKARA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

37

GÖKHAN SOYER İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

38

BUSE İLAYDA SOLMAZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER ve REKLAMCILIK

39

SALİH ERKİN ÇEPİL OKAN ÜNİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ

40

BURAKHAN TAHMAZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLAMA

41

MEHMET BİLGEHAN DEMİR VARNA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK (İNGİLİZCE)

2006-2007 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

ADI

SOYADI

KAZANDIĞI KURUM

1

MERİÇ ADEM KAPTAN BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ

2

MUSTAFA KEMAL DÖNMEZ KOCAELİ-KÖRFEZ FEN LİSESİ

3

CEM ARMAĞAN KOCAELİ-KÖRFEZ FEN LİSESİ

4

ONUR AYDINOĞLU KOCAELİ-KÖRFEZ FEN LİSESİ

5

ZEYNEP MORELLİ CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

6

BERKAY ÖZDİN BOLU FEN LİSESİ

7

EREN AYGÜN DÜZCE FEN LİSESİ

8

UMUT TOPDAĞI KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

9

MELDA GÜLİZ ATEŞ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

10

OZAN UĞUR SAVAŞ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

11

CENK ANIL OLŞEN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

12

MÜGE KASIM KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

13

İLKBEY PAŞALIOĞLU KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

14

CAN YÖRÜKEREN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

15

BUŞRA ERCAN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

16

ERDİNÇ AYAR KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

17

ÖZGÜN ÇAKIR KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

18

YAPRAK DOLGUN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

19

ASLIHAN AK KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

20

NAZLI GÜLERYÜZ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

21

MAHİR GÖKTUĞ AYDIN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

22

ZEYNEP HATUN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

23

CEREN GÜLNİHAR CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

24

MUSTAFA ONUR DURAK CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

25

EMRE ÇAKICI 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

26

İREM MELİKE KANGÖZ 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

27

ÖZGÜR OYSAL 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

28

ÇİÇEK ÇETİNDOĞAN 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

29

CEM ALPER AKDOĞAN MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ

30

ECE GEBİTEKIN İHSANİYE ANADOLU LİSESİ

31

EGE GÜLTEN ÜREL ORUÇREİS ANADOLU LİSESİ

32

CEYDA SAĞCAN ORUÇREİS ANADOLU LİSESİ

33

AYŞAN DİBEKÇİ ORUÇREİS ANADOLU LİSESİ

34

NİSA DEMİRCAN İZMİT ANADOLU LİSESİ

35

DENİZ ALTINTAŞ İZMİT ANADOLU LİSESİ

36

KAAN KAYA İZMİT ANADOLU LİSESİ

37

BİRCE YAVUZ İZMİT ANADOLU LİSESİ

38

BERCAN ÇAÇAN İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

39

ARDA CAN ORAZ İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

40

İBRAHİM BALABAN İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

41

ÜMİT DORUK ATAY İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

42

ELİF GÜNGÖR İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

43

ELİF GÜLOĞLU İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

44

MERVE EZGİ İLÇİ İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

45

ALEYNA DEMİRCİ GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

46

EGE ÖZALP GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

47

MERVE GÜLERYÜZ GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

48

YAĞIZ ÖZTÜRK GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

49

KEMAL TURFANDA GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

50

ASENA ŞEN GÖLCÜK ÇAKABEY ANADOLU LİSESİ.

51

EMİR BEKİR DEMİRTÜRK İSTEK ÖZEL ULUĞBEY FEN LİSESİ

52

BARBOROS ÖZDİL KANDIRA ANADOLU LİSESİ

53

BERK ŞAR KANDIRA ANADOLU LİSESİ

54

CEM KONUK KANDIRA ANADOLU LİSESİ

55

ÜMİT ÇETİNKAYA AŞCILAR AND.OTL.VE TUR.MES.LİSESİ

56

BERSU GÖKSEL DENİZ YILDIZLARI A.T.L., ANA.MES.L. VE E.M.L.

57

ALİCAN YİĞİT TURAN DERİNCE AND.TİC. VE TİCARET MES.LİS.

58

BARIŞ BEŞİKCİ DERİNCE AND.TİC. VE TİCARET MES.LİS.

59

ZÜBEYDE BEGÜM SARAL DERİNCE AND.TİC. VE TİCARET MES.LİS.

60

YUNUS AHMET ÖZBAY GEBZE SAĞLIK MES.LİS.

61

MÜFİT BERK ÇETİN GÖLCÜK ANADOLU DENİZCİLİK MES.LİS., TEK.LİS. VE E.

62

ARİF MERT KALEMCİOĞLU ÖZCAN YILMAZ AND.OTL. VE TURİZM MESLEK L

63

EFECAN KARAKOÇ ATAŞEHİR ADIGÜZEL BİLİŞİM TEK.LİS.

64

GAMZE SARIHAN ATAŞEHİR ADIGÜZEL GÜZEL SANATLAR LİSESİ

65

MERT DÖNMEZ BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

66

HİKMET ARTUN GACAR BORNOVA LİSESİ

67

KORAY DURUDOĞAN BORNOVA LİSESİ

68

BERFU UZUN BORNOVA LİSESİ

69

ERDİ TUNÇEL BORNOVA LİSESİ

70

ZÜLAL BAYRAKTAR BOSTANCI DOĞA LİSESİ

71

BURÇAK DOĞAN BOSTANCI DOĞA LİSESİ

72

SEBİLAY KAVŞUT BOSTANCI DOĞA LİSESİ

73

ASLIHAN YILMAZ BOSTANCI DOĞA LİSESİ

74

SELİN ECEM ALTUNKILIÇ BOSTANCI DOĞA LİSESİ

75

MÜĞERREF EKŞİ ÇAMLARALTI LİSESİ

76

SEZGİ KURTAY DOĞUŞ FEN LİSESİ

77

ECE AKAR DOĞUŞ FEN LİSESİ

78

NİLÜFER OYA UTKAN DOĞUŞ FEN LİSESİ

79

MELİS NUR KOLAYLI DOĞUŞ FEN LİSESİ

80

DİLA YILMAZ DOĞUŞ FEN LİSESİ

81

SEDEF KEBENÇ ERDİL LİSESİ

82

EDİZ İBER EROL ALTACA KOLEJİ

83

EMİR UÇAR EROL ALTACA KOLEJİ

84

SERTAÇ GÜMÜŞ EROL ALTACA KOLEJİ

85

CANSIN ÇELİK EROL ALTACA KOLEJİ

86

HÜSEYİN DEMİRTAŞ İKLİM KOLEJİ

87

KAAN TURFANDA İZMİR ÇAĞDAŞ EĞİTİM LİSESİ

88

DAMLA DAİMOĞLU İZMİR ÇAĞDAŞ EĞİTİM LİSESİ

89

EFE FUAT FİDAN TUDEM AND.OTL. VE TURİZM MES.LİS.

90

BERK DOĞAN HEREKE NUH ÇİMENTO A.T.L., TEK.LİS. VE E.M.L.

91

BUSE ÖZLEM ERTÜRK İZMİT TİC.VE AND.TİC. MES.LİS.

92

BURAK ZENGİN İZMİT TİCARET MESLEK LİSESİ

93

EDA CEREN KABOĞLU KÖSEKÖY A.T.L., TEK.LİS. VE E.M.L.

94

BERK ŞENDUR YUVACIK MEHMET SÜHA UÇAR LOjİSTİK ANA.MES.L.

2005 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra

Adı, Soyadı

Kazandığı Üniversite

Bölüm

1

FATMA TUĞBA ÇATAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP

2

ALP KADİR  TÜREDİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ

3

MURAT KAYA ODTÜ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

4

SABİHA TUĞBA EKŞİ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

5

FARUK CAN USTAOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ VE YÖNETİM BİLİMLERİ

6

SERHAN KASIM KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

7

İLTER ÜRGÜP BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

8

MURAT GEBİTEKİN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ KÜRESEL VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

9

CANSU APAYDIN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ TİCARET VE YÖNETİM

10

ÖZLEM ÖZDEMİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

11

EBRU AYAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ

12

GÜLŞAH IŞIK MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

13

CANBERK ÇAKIR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

14

ÇAĞLA GENCAY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

15

MUSTAFA YUMUŞAK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

16

BUŞRA BİLEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK

17

KUBİLAY YAŞCIOĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HARİTA KADASTRO

18

SERCAN UÇAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ LASTİK VE PLASTİK TEKNOLOJİSİ

19

BURAK ÇOBAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKLİMLENDİRME SOĞUTMA

20

ÖZNUR BİRDAL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ GİRİŞİMCİLİK VE PROJE YÖNETİM ASİSTANLIĞI

21

EMİNE NİDA SAROĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

22

GÖKÇEN KAMIŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ ve ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

23

ULUÇ BÜYÜKBUDAK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER

24

YUSUF TAŞER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

25

İLAYDA ALAT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ

26

EREN ULAK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK

27

AHMET BURAK ÖZSAYIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

28

SELAHATTİN GÜR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ

29

MELİS KONUK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

30

SELİM AYDOĞAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ ve ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

31

MEHTAP YENİLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE (AÇIK ÖĞRETİM)

32

DAMLA GİDER SAKARYA ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ

33

EMRE FINDIK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

34

GÖKHAN GÖKSEL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

35

L.CİHAN AYTAÇOĞLU SAKARYA ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

36

AYŞE GÜLÇİN SOYER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

37

CİHAN MERT BALTA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

38

EKİN OKAY BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

39

BENGİ ULUTAŞ BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BİLGİASAYAR

40

MURAT BOĞAÇ KARA BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

41

EMİN TAŞER DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

42

SEMRA ERTUĞ DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

43

DENİZ ÇALIŞKAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

44

ALPER KARACA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SERAMİK MÜHENDİSLİĞİ

45

TOLGA ÖZPINAR GİRME AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

46

MERVE  ÖZGÖREN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANSMAN

47

ÖMER CANER GÜNDÜZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

48

TUĞBA KAVŞUT İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

49

MERVE ASLAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ENFORMATİĞİ

50

YAPINCAK YILDIZLI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ

51

AYŞEGÜL AYKAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

52

ÖMER ALTAY İSTANBUL KÜLTÜR  ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

53

PINAR SEVİNÇ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

54

TUNA ÖZDEMİR KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

55

BAŞAK GÜNER KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI

56

HAKAN ULU LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

57

GÖRKEM UĞUR MALTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

58

DEREN ÇINAR MALTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE AVRUPA BİRLİĞİ

59

MELODİ AKGÜN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK

60

BETÜL KANDEMİR MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT ( BURSLU )

61

MELİH KEZER MALTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ

62

YELDA YÜCEAK OKAN ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI LOJİSTİK

63

MELTEM ÖZPINAR OKAN ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK

64

BEGÜM GENÇ OKAN ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL) MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (RUSÇA)

65

ERGUN COŞKUN SOFYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ OTOMASYON, BİLGİ VE KONTROL MÜHENDİSLİĞİ

66

EBRU KAÇAR ULUSLAR ARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ RADYO – TELEVİZYON

67

M.KEMAL ÖZBİÇERLER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ

68

ESİN DÖNERTAŞ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

69

NUR KABA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

70

MAKBULE GÜVEN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ENFORMATİĞİ

71

SERCAN SOYSAL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SANAT YÖNETİMİ

72

ORHUN GÖRSEN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

73

BARIŞ VATANSEVER BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

74

SALİH ÇAPAR BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

75

MERT HÜRMEYDAN CHİCAGO İLLİNOİS ÜNİVERSİTESİ HARRY TRUMAN COLLEGE (BURSLU)

2005-2006 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

ADI

SOYADI

KAZANDIĞI OKUL

1

GÖZDE UZUNOĞLU

İSTANBUL LİSESİ

2

İLAYDA ÇALIŞKOL

KABATAŞ ERKEK LİSESİ

3

OĞUZHAN ÖÇBE

KÖRFEZ FEN LİSESİ

4

İREM HANAŞASI

KÖRFEZ FEN LİSESİ

5

AHMET BUĞRA AYDIN

KÖRFEZ FEN LİSESİ

6

BARBAROS ÇETİNDOĞAN

DÜZCE FEN LİSESİ

7

FEHMİ MERT GÜREL

İSTANBUL HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANA. LİS.

8

BARIŞ BİRCAN

İSTANBUL HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANA. LİS.

9

MURAT TANSAN

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

10

MUSTAFA AYKAN KAPLAN

ANTALYA ADEM TOLUNAY ANADOLU LİSESİ

11

KAZIM CAN ULAŞ

İSTANBUL HAYDARPAŞA LİSESİ

12

BERK KÖTEŞLİ

PROF. FAİK SOMER ANADOLU LİSESİ

13

SELİN MİRKELAM

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

14

İREM AYDEMİR

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

15

EREN TALU

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

16

SELEN TÜREDİ

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

17

GİRAY ATİK

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

18

EYLÜL KANTÜRK

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

19

HÜSEYİN EMRE BAĞRIYANIK

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

20

BUĞRA UZAR

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

21

CEYDA ATAMER

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

22

İSKENDER KUTLU

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

23

ECEM AYTA

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

24

TOLGA KOLAYLI

CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

25

İDİL ORAL

CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

26

SİMAY ERDİ

CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

27

GÖKÇE BENGİSU ULUÇAY

CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

28

CANSU BİNGÜL

CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

29

MUHSİN ALPER MUTLU

24 KASIM ANADOLU LİSESİ

30

SILA TEKELİ

24 KASIM ANADOLU LİSESİ

31

OZAN KUTAY TAN

24 KASIM ANADOLU LİSESİ

32

HAZAL UĞURTAN

24 KASIM ANADOLU LİSESİ

33

ECEMNAZ YAVUZ

24 KASIM ANADOLU LİSESİ

34

BARIŞ CAN BİLGİN

24 KASIM ANADOLU LİSESİ

35

BERKCAN NAYMAN

24 KASIM ANADOLU LİSESİ

36

UMUR ALKAN AKBACAK

MERKEZ BANKASI DERİNCE ANA.LİSESİ

37

GÖRKEM NAZLI ÇELİK

MERKEZ BANKASI DERİNCE ANA.LİSESİ

38

IŞIK YÜCEL

MERKEZ BANKASI DERİNCE ANA.LİSESİ

39

TUĞBA TÜYSÜZ

MERKEZ BANKASI DERİNCE ANA.LİSESİ

40

YİĞİT YÜCE

İHSANİYE ANADOLU LİSESİ

41

ELÇİN EMİLİ

İHSANİYE ANADOLU LİSESİ

42

EMİR FINDIK

İHSANİYE ANADOLU LİSESİ

43

CENK ÇORAPÇI

ATILIM ANADOLU LİSESİ

44

KAĞAN ERTÜRK

ATILIM ANADOLU LİSESİ

45

DOĞUKAN SANER

ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ

46

BERK ARIKAN

ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ

47

AYŞENUR ZORLU

GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

48

BİRAND BERKAY

GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

49

ERMAN ÖZTÜRK

GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

50

EMRE ZEYTİNCİ

GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

51

SALİH GÜVEN

KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ

52

DAMLA DOĞRU

KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ

53

KEMAL TUFAN

KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ

54

HATİCE HELİN AKKURT

GÖLCÜK ÇAKABEY ANADOLU LİSESİ

55

SEZANUR GÜL

GÖLCÜK ÇAKABEY ANADOLU LİSESİ

56

BERKCAN AKMAN

KANDIRA ANADOLU LİSESİ

57

ZEYNEP SELİN ERKAN

GÖLCÜK ANADOLU DENİZLİK MESLEK LİSESİ

58

SERRA GÜLCE ALTINOK

HEREKE NUH ÇİMENTO ATL

59

OĞUZHAN BAYKARA

HEREKE NUH ÇİMENTO ATL

60

MERT DİNÇOL

HEREKE NUH ÇİMENTO ATL

61

BAKİ ÖZDEMİR

KÖSEKÖY ANADOLU TEKNİK LİSESİ

62

MERT VERİCİOĞLU

KÖSEKÖY ANADOLU TEKNİK LİSESİ

63

ZEYNEP SOYER

DERİNCE ANADOLU TİCARET LİSESİ

64

GİZEM TUNA

DERİNCE ANADOLU TİCARET LİSESİ

65

BERKAY KESKİN

DERİNCE ANADOLU TİCARET LİSESİ

66

EYLÜL ÖZAKYOL

DERİNCE ANADOLU TİCARET LİSESİ

67

ÖMER EREN KAVAN

DERİNCE ANADOLU TİCARET LİSESİ

68

BİRSEN ECE PAKEL

DERİNCE ANADOLU TİCARET LİSESİ

69

DENİZCAN BAYRAMOĞLU

DERİNCE ANADOLU TİCARET LİSESİ

70

ÖMER BULUT MUTLU

DERİNCE ANADOLU TİCARET LİSESİ

71

CANSU ECE ÖNDER

ANADOLU MESLEK ve KIZ MESLEK LİSESİ

72

SILACAN SARIOĞLU

İZMİT ANADOLU MESLEK LİSESİ

73

GÜLENAY ÇETİNKAYA

 İZMİT ANADOLU MESLEK LİSESİ

74

DİLARA IŞIK

İZMİR ANADOLU MESLEK LİSESİ

2004 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Adı,Soyadı Kazandığı
Üniversite
Bölümü
DENİZ ULUSAL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
SEDA SAĞCAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
KAYHAN KARACA İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
TOLGA ÖZDEMİR KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MURAT KEMER YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖKAY ÖZDİN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NİHAN KARACA İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
KÜBRA NUR YILDIRIM İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
MELİKE TÜYSÜZ DOĞUŞ  ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NİJAT EMRE KAYAÖZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
BAHADIR SÜER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
ORKUN FİDAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ERMAN  ÖZDEMİR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
TOLGAHAN AYAZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
RECEP DAĞLAR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ERKMEN UĞUR PALAZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
MERAL SELİN GÜMÜŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
GÜNEŞ KAYALI İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
BÜŞRA DEMİR KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI  İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
AYŞEN ŞAHİKA YILDIRIM KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ÇAĞLA KAYA ULUDAĞ  ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ESRA TÜRKSOY YEDİTEPE  ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MELTEM ŞENOZAN EGE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
ÖZLEM KAMİLE ALÇEKİÇ İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
CANSU KANDIRA MARMARA ÜNİVERSİTESİ SİGORTACILIK
NİHAN GÜRAY SAKARYA ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
ÖMER AYAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
ESER ADANIR ATILIM ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MUSTAFA TURAN İSTANBUL BİLGİ  ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
EMRE BOZKURT İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
GÜLŞAH SOYER İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
ORHUN TURFANDA MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
FATİH TURAN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SELİN KASIM YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MEHMET EFE  CANDAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
GONCA TURFANDA DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIM
AYŞE ERTOPTAMIŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MİNE KEMER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
GÖZDE ÖZÇELİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
UFUK ŞEKERCİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
ELİF DEMİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ(UOLP-SUNY NEW PALTZ)
ALPER ÜNAL BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
ÖZGÜN YİNELEK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
BURAK KASIM MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
FİLİZ TÜYSÜZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
BERKAY ARSLANALP ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
BERK ERDOĞAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
TUĞBA MALÇOK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
SERCAN PAKEL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
IRMAK BALCI SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TURİZM İİLETMECİLİĞİ
NESLİHAN UMUT SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
EYMEN GÖK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
TUĞÇE GÜRGÜN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ
SEDA KALYONCU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
EBRU EKMEN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
DUYGU CİĞERLİ DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
BEGÜM KASNAKLI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE  EDEBİYATI
GİZEM AKMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
DUYGU KIRDAR MARMARA ÜNİVERSİTESİ FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ
NEŞE ÇİÇEK HALİÇ ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI
DAMLA OLCAY HALİÇ ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI
BERTAN KARAKAYA KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
EMİNE TOMRUN GÜÇLÜ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA
ZAFER ŞENER ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ (İNGİLİZCE)
BUMİNHAN AKA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
DAMLA TUNÇEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
DERYA BOZTÜRK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
EMRAH AKALIN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIM
CEM BURAK ARK KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM
BAHAR GEMİCİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BOYA TEKNOLOJİSİ
PINAR TURGUT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ LASTİK TEKNOLOJİSİ
SEDA KUĞHAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER

2004-2005 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

1

BAHATTİN TOZYILMAZ İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ

2

ZAFER CEM MÜMİNOĞLU KOCAELİ KÖRFEZ FEN LİSESİ-SAKARYA FEN LİSESİ

3

TUĞÇE KAYA DÜZCE FEN LİSESİ

4

GÖKÇE YAĞMUR EFENDİ KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

5

AYŞEGÜL HÜNDÜR KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

6

DİLA AKAR KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

7

DENİZ BALCI KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

8

OSMAN EMRE GEREDELİ KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

9

OZAN PAMİR KADIKÖY ANADOLU LİSESİ-KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

10

BERK ÇETİN KADIKÖY ANADOLU LİSESİ-KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

11

ECEM ÖZSARP KADIKÖY ANADOLU LİSESİ-KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

12

SELİN ERDEN HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİ

13

BENGİ PEKTEKOĞLU ÜSKÜDAR ANADOLU LİSESİ-ALMAN LİSESİ

14

ONUR SONER KADİR HAS ANADOLU LİSESİ

15

DİLARA EKŞİ PROF. FAİK SOMER ANADOLU LİSESİ

16

EMRE ÖZBİÇERLER AHMET KELEŞOĞLU ANADOLU LİSESİ

17

İLHAN EDİN YILDIRIM ANKARA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

18

MERT ALTIPARMAK BORNOVA ANADOLU LİSESİ

19

ELİF TAŞ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

20

CANSU BOZDAĞ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

21

İLKER SARI KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

22

İPEK BALCIOĞLU KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

23

ÇAĞLA TANDOĞAN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ-İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

24

YAĞMUR OLGAÇ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ-MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ

25

GÜLCAN GÜLÇİN GÜÇBİLMEZ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

26

ALİ KUTAY BENGİ 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

27

BERKAY KASNAKLI 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

28

MERVE ŞAHİN 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

29

ÖZGE AKMAN 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

30

KIVANÇ ALKAN 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

31

HAZAL ŞERİFOĞLU 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

32

MERT SÖNMEZ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

33

UĞUR TOKDEMİR CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

34

BATIKAN ERDOĞAN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

35

ÖZGÜN BAŞAK BIÇAKLI CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

36

ONUR ASILİSKENDER CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

37

ORKUN YILMAZ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

38

İLKNUR KANTAR CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

39

ORÇUN TANSU PINAR CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

40

ALİ BALKAYA CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

41

SILA BOZKURT CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

42

EDA DURUKAL CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

43

DUYGU DURAK CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

44

EMİRHAN EREN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

45

BİRCE GAMZE DEMİRSAL CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

46

ANIL ÖKSÜZ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

47

SILA DEMİRHAN CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

48

EREN BATUR ŞENSES CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

49

BAHAR ÇINAR CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

50

EZGİ ERTUĞRUL İZMİT ANADOLU LİSESİ

51

TOLGA TÜZÜN İZMİT ANADOLU LİSESİ

52

MELİHCAN ALKAN İZMİT ANADOLU LİSESİ

53

ANIL BARIŞ YİNELEK İZMİT ANADOLU LİSESİ

54

DOĞUKAN GÜRKAN İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

55

GÖZDEM EZGİ ÜSTÜNER İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

56

SERHAT CAN PARDÜN KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

57

ONURHAN SAROĞLU KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

58

CANSU ÖCAL İHSANİYE ANADOLU LİSESİ

59

ÖYKÜ ARAZLI GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

60

EMRE DİNCOL GÖLCÜK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

61

SERDAR EFE ÖZDEMİR GÖLCÜK ÇAKABEY ANADOLU LİSESİ.

62

ABDULLAH ANIL GÜLAÇTI GÖLCÜK ÇAKABEY ANADOLU LİSESİ.

63

ALİCAN CANDAN GÖLCÜK ÇAKABEY ANADOLU LİSESİ.

64

GÖKTUĞ ÖZKAN GÖLCÜK ÇAKABEY ANADOLU LİSESİ.

65

AHMET BERKAY CEYHAN GÖLCÜK ÇAKABEY ANADOLU LİSESİ.

66

İLBER ERDEM TUTAL KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ

67

GİZEM ÜNSAL KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ

68

EZGİ DÜZ KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ

69

ALİCAN ARAÇ KANDIRA ANADOLU LİSESİ

70

HAKAN BOR KANDIRA ANADOLU LİSESİ

71

BEGÜM TUĞRUL KANDIRA ANADOLU LİSESİ

72

SERHAT SARIHAN KANDIRA ANADOLU LİSESİ

73

AYÇA FIRAT İZMİT ANADOLU MESLEK VE MESLEK LİSESİ

74

YETKİN ÖZDEMİR BATIKENT AND.MESLEK LİSESİ-BİLGİSAYAR

2003 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra No

Adı,Soyadı Kazandığı Üniversite Bölümü

1

Burcu ÖZSAYIN ODTÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik

2

İzzet GENÇ İTÜ İnşaat

3

Gözde ÜNSAL Marmara Üniversitesi İktisat

4

Göknil ELDOĞAN Dokuz Eylül Üniversitesi Kimya Öğretmenliği

5

Ayşe Özge BAYTÜRK Kocaeli Üniversitesi Kimya

6

Ece Pelin GÜRSOY Kocaeli Üniversitesi Kimya

7

Ayşe Büşra ÇETİNKAYA Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı

8

İlksen KOBAK Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

9

Meltem KULA Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı

10

Seda SAROĞLU Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

11

Merve BALABAN İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı

12

Görkem GÜNGÖR Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı

13

Elif Cansu UÇMAN Uludağ Üniversitesi Almanca Öğretmenliği

14

Murat ERTUĞ Yeditepe Üniversitesi İktisat

15

Ali Kemal ŞİRİN Yeditepe Üniversitesi İktisat

16

Süha ONARAN Kocaeli Üniversitesi Su Ürünleri

17

Kutay ÖZDİL Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri

18

Ahmet ERTOPTAMIŞ Sakarya Üniversitesi Peyzaj

19

Tuğçe GÜRGÜN Anadolu Üniversitesi İktisat

20

Beste KOBAK Anadolu Üniversitesi İşletme

21

Kerem TORAMANGİL Anadolu Üniversitesi İşletme

22

Onur AYAN Bilgi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat

23

Emre ÖZTÜRK Erciyes Üniversitesi İktisat

24

Didem ŞAHİN Haliç Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

25

Melih HALİLOĞLU Yakın Doğu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (Burslu)

2003-2004 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

Adı ve Soyadı

Kazandığı Okul

1

UTKU BÜYÜKKOCA

İZMİR AMERİKAN KLJ. – İSTANBUL LİSESİ

2

EZGİ DOĞAN

NOTRE DAME FRANSIZ LİSESİ-İSTANBUL LİSESİ

3

MEHMET FATİH KELEŞ

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

4

SAFA KILIÇ

DÜZCE FEN LİSESİ

5

ECE ÇAYCI

İST.KÜLTÜR LİS. – KOCAELİ AND.LİS.

6

HATİCE DİLARA TOSUN

ANK.YILDIRIM BEYAZIT A.L. – TED. BURSA 

7

ÇİSİL ERÇİL

ANKARA ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ

8

CEYDA DENİZ

 İSTEK BİLGE KAAN FEN LİSESİ

9

CANSU BİRTÜRK

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

10

MELİSA EBEOĞLU

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

11

DENİZ COŞKUN

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

12

CANSU KAVAN

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

13

NURSEL BEGÜM TAŞCAN

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

14

ASLI ÇELİK

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

15

MERVE ERGÜN

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

16

DAMLA HACIOĞLU

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

17

ŞİMA MIHLAYANLAR

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

18

MURAT DEMİROK

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

19

CEREN YÜCE

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

20

AHMET BERK ÇEKMEN

24 KASIM ANADOLU LİSESİ

21

DİLARA DOLGUN

24 KASIM ANADOLU LİSESİ

22

YASEMİN HAYRİYE EKŞİ

MEHMET AKİF ANADOLU LİSESİ

23

SELEN KAPLAN

MEHMET AKİF ANADOLU LİSESİ

24

GÖKÇE İRTEN

MEHMET AKİF ANADOLU LİSESİ

25

ALİCAN ULUSOY

MEHMET AKİF ANADOLU LİSESİ

26

EZGİ KATIRCIOĞLU

MEHMET AKİF ANADOLU LİSESİ

27

ELİF EKMEN

MEHMET AKİF ANADOLU LİSESİ

28

MERT SERİMER

MEHMET AKİF ANADOLU LİSESİ

29

ELİF EROĞLU

KÖRFEZ ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ

30

YASİN TOP

GÖLCÜK İHSANİYE ANADOLU LİSESİ

31

EKİN APAYDIN

GÖLCÜK İHSANİYE ANADOLU LİSESİ

32

SEMİHCAN SUN

GÖLCÜK İHSANİYE ANADOLU LİSESİ

33

ACAR ATMACA

KANDIRA ANADOLU LİSESİ

34

GÖKHAN BOZDAĞ

KANDIRA ANADOLU LİSESİ

35

ÖZLEM ARSLAN

GÖLCÜK ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ

36

SİMGE ERKER

GÖLCÜK ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ

37

SARP ALİ ERKER

GÖLCÜK DENİZCİLİK MESLEK LİSESİ

2002 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra No

Adı,Soyadı Kazandığı Üniversite Bölümü

1

Ayşe Sebla KAPTAN Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği

2

B.Aslı  İĞERİ Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı

3

Nurcan BAŞTÜRK İstanbul Üniversitesi İşletme (İngilizce)

4

Eren Çağatay AKKAYA Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği

5

Helin Müğra ÇEPİL Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği

6

Seda ÇELİK Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri

7

Turgay Genco ÖZALTIN Kadir Has Üniversitesi Tıp

8

Sertan İlter ERTEKİN Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh.

9

Murat BAYBAŞ Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Mal. Müh.

10

Nurdan AÇIL Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği

11

Özlem BÜLBÜL Kocaeli Üniversitesi İşletme

12

Kahraman  SOBAY Kocaeli Üniversitesi Kimya

13

İbrahim Emre YELKE Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat

14

Başak GİDER Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya

15

Zeki BARIŞ Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat

16

Hande KASIM Yeditepe Üniversitesi Sistem Mühendisliği

17

Sertan BAYRAKTAR Uludağ Üniversitesi Makine Müh.

18

Evra BAYBAŞ Uludağ Üniversitesi İşletme

19

Onur YAPICI Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği

20

Faruk ÖZÇAKAN Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

21

Abdullah SARI Pamukkale Üniversitesi Biyoloji

22

Cem KAYMAZ Osmangazi Üniversitesi İşletme

23

Emrah ANIL Osmangazi Üniversitesi Maden Mühendisliği

24

Halil HALİLOĞLU Çukurova Üniversitesi Jeoleji Mühendisliği

25

Emre ORTAÇ Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı

26

Fatih METİN Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce)

27

Onur GÜVEN Anadolu Üni.-İstanbul İngilizce Öğretmenliği

28

Hülya KOLKIRAN Anadolu Üni.-Ankara İngilizce Öğretmenliği

29

Gizem TOLGA Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik

30

Nilgün YAŞATAN Anadolu Üniversitesi İşletme

31

Tolga DİLLİOĞLU Anadolu Üniversitesi İşletme

32

Sedat Mustafa BAKOĞLU Anadolu Üniversitesi İşletme

2002-2003 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

Adı ve Soyadı

Kazandığı Okul

1

 Mete KEMER İZMİR FEN LİSESİ

2

 Kaan ULUOCAK KÖRFEZ FEN LİSESİ

3

 Burak ERCAN KÖRFEZ FEN LİSESİ

4

 Kerem TOKGÖZ SAKARYA FEN LİSESİ

5

 Ahenk GÜMÜŞDAL ERZİNCAN FEN LİSESİ

6

 Tuna Stefan ASLAN İSTANBUL LİSESİ

7

 Onur ÖZCAN KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

8

 Kerem GÖZÜSARI KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

9

 Deniz UZTÜRK İSTANBUL ŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ

10

 Ekin ESENGİN HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİ

11

 Görkem GÜRKAN HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİ

12

 Burak ELİBOL ANKARA RIDVAN EGE ANADOLU LİSESİ

13

 Burak ATAMAN ST. GEORGE AVUSTURYA LİSESİ

14

 Güneş VEZİR KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

15

 Hamdi Can AKKAN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

16

 Ahmet Alper ÖZTÜRK KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

17

 Bekir Sıtkı YENİDOĞAN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

18

 Can GÜZELEL KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

19

 Duru NASUHBEYOĞLU KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

20

 Seda SOLAK KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

21

 Burak KAYA KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

22

 Erol Can VATANSEVER KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

23

 Mustafa Noyan ARAT KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

24

 Sebla GÖKTAŞ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

25

 Gözde ŞAHİN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

26

 Duygu Pınar AK KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

27

 Selin TİNCER KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

28

 Murat Okan BOZDAĞ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

29

 Gizem AKCAN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

30

 Nil Tuğçe PATAN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

31

 Aslı KARATAŞ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

32

 Güzem ÜRETÜRK KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

33

 Yiğit BİRGÜL 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

34

 Erman ARSLANALP 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

35

 Burak KAYAR 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

36

 Murat ÖZPINAR 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

37

 Behlül KOZLUCA MEHMET AKİF ERSOY AND. LİSESİ

38

 Berkcan Görkem ÖZLÜ MEHMET AKİF ERSOY AND. LİSESİ

39

 İrem BİLGİSU MEHMET AKİF ERSOY AND. LİSESİ

40

 Bahar ÖZKAN MEHMET AKİF ERSOY AND. LİSESİ

41

 Nazlı BİLGİN MEHMET AKİF ERSOY AND. LİSESİ

42

 Hüseyin Onurhan KASNAK SABANCI ATL. ( BİLGİSAYAR )

43

 Burcu ERSOY SABANCI ATL. ( BİLGİSAYAR )

44

 Uğurcan ÖZDEMİR SABANCI ATL. ( ELEKTRONİK )

45

 Tolgay Mert KÜÇÜK SABANCI ATL. ( ELEKTRONİK )

46

 Erdem BALIK SABANCI ATL. ( ELEKTRONİK )

47

 Merve HAVAN SABANCI ATL. ( KİMYA )

48

 Çağla ÖZGEN SABANCI ATL. ( KİMYA )

49

 Halit KALMUK KOCAELİ ATL. ( ELEKTRİK )

50

 Gökhan DELİLBAŞI KOCAELİ ATL. ( ELEKTRİK )

51

 İbrahim ÇANDIR KOCAELİ ATL. ( MAKİNE )

52

 Damla TERZİ İZMİT END. MESLEK ANA.LİS. TEKSTİL

 

2001 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra No

Adı,Soyadı Kazandığı Üniversite Bölümü

1

Nezir ÇAKIR  Boğaziçi Üniversitesi  İktisat

2

Gökçe YILDIRIM  Yıldız Teknik Üniversitesi  Endüstri Mühendisliği

3

Nalan Oya SAN  Gazi Üniversitesi  Biyoloji

4

Bahadır KANDEMİR  Kocaeli Üniversitesi  Bilgisayar Mühendisliği

5

İlker BEKTAŞ  Kocaeli Üniversitesi  Makine Mühendisliği

6

Oğuzhan ATALAY  Kocaeli Üniversitesi  İnşaat Mühendisliği

7

Sibel ERGÜNEŞ  Kocaeli Üniversitesi  Matematik

8

Hande YILMAZ  Kocaeli Üniversitesi  Çevre Mühendisliği

9

Tülay AYDINER  Kocaeli Üniversitesi  İşletme

10

Gökhan  YAVUZER  Kocaeli Üniversitesi  Bilgisayar Mühendisliği

11

Erinç İhsan PALAZ  Kocaeli Üniversitesi  Çalışma Eko.ve End.İl.

12

Sena ÇELEBİ  Kocaeli Üniversitesi  Turizm Rehberliği

13

S.Mustafa  BAKOĞLU  Kocaeli Üniversitesi  Deniz Liman İşletme.

14

Ergün YILMAZ  Kocaeli Üniversitesi  İnşaat

15

Işıl GEDİK  İstanbul Üniversitesi  İngiliz Dili ve Edebiyatı

16

Nil ÖZAKIN  İstanbul Üniversitesi  Veteriner Fakültesi

17

İbrahim GÖRSEN  Dokuz Eylül Üniversitesi  Jeoloji Mühendisliği

18

Merve DEDEOĞLU  Uludağ Üniversitesi  Çevre Mühendisliği

19

Deniz KIRDAR  Uludağ Üniversitesi  İşletme

20

Burcu BİNEKLİOĞLU  Uludağ Üniversitesi  Biyoloji

21

Hande ULAŞ  Uludağ Üniversitesi  İngilizce Öğretmenliği

22

Aslı ASLAN  Uludağ Üniversitesi  Almanca Öğretmenliği

23

Nadide ALTUĞ  Uludağ Üniversitesi  Türk Dili ve Edebiyatı

24

Begüm DİKMEN  Uludağ Üniversitesi  Fransızca Öğretmenliği

25

Şenay KUMAN  Marmara Üniversitesi  Almanca Öğretmenliği

26

Ferit KUNT  Selçuk Üniversitesi  Hukuk Fakültesi

27

Elif SARAÇ  Balıkesir Üniversitesi  Hemşirelik

28

İdil YILMAZ  Celal Bayar Üniversitesi  Kimya

29

Nuray BALABAN  Sakarya Üniversitesi  İşletme

30

Onur  ELDEM  Sakarya Üniversitesi  İşletme

31

Ufuk ŞENER  Sakarya Üniversitesi  Sosyoloji

32

Ahmet Rasim BAKMIŞ  Anadolu Üniversitesi  Almanca Öğretmenliği

33

Emre KOZLUCA  Anadolu Üniversitesi  İktisat

34

Burcu  ÇETİNEL  Anadolu Üniversitesi  İngilizce Öğretmenliği

35

Alper  MUTLUER  Dumlupınar Üniversitesi  İşletme

36

Sümeyra TAŞER  Çankaya Üniversitesi  İşletme

37

Elif İlkiz  YURTSEVEN  Haliç Üniversitesi  Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

38

Engin AKTAŞ  Haliç Üniversitesi  Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

39

Sercan KOCADAYI  Maltepe Üniversitesi  Radyo-Televizyon Prog.

40

Cafer Mutlu BALTA  İstanbul Bilgi Üniversitesi  Uluslar arası Finans

41

Sanem GÜNEŞ  İstanbul Bilgi Üniversitesi  İşletme

42

Kalender Eren Çağlayan  Yeditepe Üniversitesi  İşletme

43

Banu Begüm ZURNACI  Yeditepe Üniversitesi  İşletme

44

Banu EVİN  Yeditepe Üniversitesi  İşletme

45

İrem GÖK  Yeditepe Üniversitesi  İngiliz Dili ve Edebiyatı

46

İpek ORHON  Yeditepe Üniversitesi  İngiliz Dili ve Edebiyatı

47

Feryal AVCI  Yeditepe Üniversitesi  Uluslar arası Ticaret Yönetimi

48

Canan ÇETİNKAYA  Doğuş Üniversitesi  İşletme

2001-2002 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

Adı ve Soyadı

Kazandığı Okul

1

Alp Kadir TÜREDİ İzmir Fen Lisesi

2

Gizem UZER Körfez Fen Lisesi

3

Duygu ŞAHİN Vefa Lisesi

4

Ezgi PAMİR Vefa Lisesi

5

Üzeyir Özer ÖZTÜRK Kadıköy Anadolu Lisesi

6

Cansın Gencer EBEOĞLU Kadıköy Anadolu Lisesi

7

Barış ÜNVER Kadıköy Anadolu Lisesi

8

Burak KAYNAR Haydarpaşa Lisesi

9

Sabiha Tuğba EKŞİ Haydarpaşa Lisesi

10

Ercan ÇAĞLAYAN Kocaeli Anadolu Lisesi

11

Tutku AKÇAY Kocaeli Anadolu Lisesi

12

Arman AKTALAŞ Kocaeli Anadolu Lisesi

13

Turgay AYDINER Kocaeli Anadolu Lisesi

14

Selmin ERDİ Kocaeli Anadolu Lisesi

15

Rüştü Berk GEZER Kocaeli Anadolu Lisesi

16

Ant ÖZDEMİR Kocaeli Anadolu Lisesi

17

Cevdet Onur EROL Kocaeli Anadolu Lisesi

18

Zeynep Cansu GÖÇMEZ Kocaeli Anadolu Lisesi

19

Deniz AKKOCA Kocaeli Anadolu Lisesi

20

Andaç GÖRDÜ Kocaeli Anadolu Lisesi

21

Anıl GÜNAYDIN Kocaeli Anadolu Lisesi

22

Aras KAVAKLI Kocaeli Anadolu Lisesi

23

Furkan ŞUEKİNCİ Kocaeli Anadolu Lisesi

24

Ceren SEVER Kocaeli Anadolu Lisesi

25

Buse TOPÇUOĞLU Kocaeli Anadolu Lisesi

26

Çağdaş ÖZMEN 24 Kasım Anadolu Lisesi

27

Gülce ŞENKAL 24 Kasım Anadolu Lisesi

28

Ufuk Alper ÖZKAZANÇ 24 Kasım Anadolu Lisesi

29

Anıl UYSAL 24 Kasım Anadolu Lisesi

30

Ahmet ZORLU 24 Kasım Anadolu Lisesi

31

Başak SAROĞLU 24 Kasım Anadolu Lisesi

32

Gizem KOLAT 24 Kasım Anadolu Lisesi

33

Ekin Alican ERGÜVEN Mehmet Akif Ersoy A.L.

34

Ahmet Burak ÖZSAYIN Mehmet Akif Ersoy A.L.

35

İlter ÜRGÜP Mehmet Akif Ersoy A.L.

36

Burak DENERİ Mehmet Akif Ersoy A.L.

37

Mehmet Salih KIRLI Mehmet Akif Ersoy A.L.

38

Haluk ATAY Mehmet Akif Ersoy A.L.

39

Mustafa YUMUŞAK Kocaeli ATL Makine

40

Ece UZUNAY Sabancı ATL Bilgisayar

41

Efsun TOSUMOĞLU Gebze Çayırova STFA Bilgisayar

42

Erdem SERİN Gebze Çayırova STFA Bilgisayar

43

Canberk ÇAKIR Gölcük Denizcilik Meslek Lisesi

44

Esin DÖNERTAŞ Körfez ATL Elektrik

45

Efe Can ÇAKMAK Kocaeli An.Meslek Tekstil

46

Ebru KAÇAR Karamürsel An.Meslek Büro Yönetimi

2000 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra No

Adı,Soyadı Kazandığı Üniversite Bölümü

1

M.Emre ÖZDEMİR ODTÜ Moleküer Biyo. ve Genetik

2

Eda  KESKİN ODTÜ Kimya

3

Gözde  GEBELEK Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji

4

Utkan  KOLAT İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Müh.

5

Gözde  SEZGENÇ Koç Üniversitesi İşletme

6

Kutay  ÖZBEK Sabancı Ünivetsitesi Müh.ve Doğa Bil.

7

Sezin BİLDİRGEN Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Bilimi

8

Ayşegül ACAR İstanbul Üniversitesi Çevre Müh.

9

İrem AYGÜN İstanbul Üniversitesi İktisat

10

Duygu  YAMAN İstanbul Üniversitesi Amerikan Kül.ve Ed.

11

İzzet GENÇ Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık

12

R.Tolga KIRANKAYA Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Müh.

13

Melda SÜZER Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Müh.

14

Didem ÖZTÜRK Yıldız Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fot. Müh.

15

Alkım KILCI Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Müh.

16

Sinem  YILMAZ Marmara Üniversitesi İşletme

17

Yasemin  TÜRKKAL Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi

18

Hande AKAR Marmara Üniversitesi Hukuk

19

Y.Evrim PİROĞLU Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi

20

Ayşe Burcu KAPLAN Marmara Üniversitesi Hukuk

21

Gözde KIRGIZ Marmara Üniversitesi İngilizce Öğr.

22

Üftade KUTLUER Marmara Üniversitesi Radyo-TV-Sinema

23

Özcan ŞENER Ege Üniversitesi Makine Müh.

24

Gamze ATALAY Ege Üniversitesi Biyoloji

25

Osman  Nuri  BİNİCİ Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Müh.

26

Gökçe GENÇ Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat

27

Nur  KIZILKAYA Dokuz Eylül Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

28

Zeynep TUNA Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat

29

Hande KUTLUER Ankara Üniversitesi Hukuk

30

Elif  Özge  ÖZGAN Ankara Üniversitesi Latin Dili ve Edebiyatı

31

İpek  KARABULUT Ankara Üniversitesi Latin Dili ve Edebiyatı

32

Emre VURMAZ Gazi Ünivetsitesi Kimya Müh.

33

Seda GÜRFİDAN Gazi Ünivetsitesi Uluslararası İlişkiler

34

Serhat ULUSAY Gazi Üniversitesi Makine Müh.

35

Seda TUFAN Uludağ Üniversitesi Çal.Eko.ve End.İliş.

36

Müge DENİZ Uludağ Üniversitesi Çal.Eko.ve End.İliş.

37

Eda GÜRFİDAN Uludağ Üniversitesi Çal.Eko.ve End.İliş.

38

Ebru UYGUN Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

39

Eda YELKE Karadeniz Teknik Üniversitesi Maliye

40

Koray  BİNEKLİOĞLU Kocaeli Üniversitesi Endüstri Müh.

41

Alper  ÖZBAY Kocaeli Üniversitesi Makine Müh.

42

Erman KOCAATA Kocaeli Üniversitesi Makine Müh.

43

Oğuzhan BAŞYİĞİT Kocaeli Üniversitesi İktisat

44

Can KAR Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

45

Pınar  Özden  ZİYLAN Kocaeli Üniversitesi Çevre Müh.

46

Kutay  KONUK Kocaeli Üniversitesi Jeoleji Müh.

47

Fatih KAHRAMAN Kocaeli Üniversitesi İnşaat

48

Berk TOKSÖYLE Kocaeli Üniversitesi İktisat

49

Gökhan KIZMAZ Kocaeli Üniversitesi Makine

50

Özlem KAHYAOĞLU Anadolu Üniversitesi Matematik

51

Pelin KARATEPE Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğr.

52

Simge SATIR Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğr.

53

Ayla TÜCCAR Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğr.

54

Ufuk ÖZBAY Sakarya Üniversitesi Elek.-Elektronik Müh.

55

Nihan GÜVEN Sakarya Üniversitesi Sosyoloji

56

İbrahim ATİLLA Sakarya Üniversitesi Çal.Eko.ve End.İliş.

57

Mine KEMER Dumlupınar Üniversitesi Biyoloji

58

Ali BURGU Dumlupınar Üniversitesi İşletme

59

Sinem Gözde BEŞBALLI Dumlupınar Üniversitesi İktisat

60

F.Murat KAMBUR Dumlupınar Üniversitesi Fen Ed.Fak.-Tarih

61

M.İrem AKYÜZ Dumlupınar Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı

62

S.Seçkin DEMİRCAN Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisat

63

Verda SELVİBOY Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm ve Otelcilik

64

M. Didem AKYÜZ Adnan Menderes Üniversitesi Kimya Müh.

65

Nihan BOZKUŞ Adnan Menderes Üniversitesi İktisat

66

D.TuĞçe TÜRKMEN Balıkesir Üniversitesi İşletmecilik

67

İhsan KABADAYI Muğla Üniversitesi Kamu Yönetimi

68

Alp ATASOY Yeditepe Üniversitesi Tıp (Burslu)

69

Aybala   ÖZ Yeditepe Üniversitesi Mimarlık

70

Merve  TÜRKSOY Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Müh.

71

Nazım  Cihan  GÜR Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Müh.

72

Arif ERTUĞ Yeditepe Üniversitesi Sistem Müh.

73

İrem BİÇER Yeditepe Üniversitesi İşletme

74

Gökberk ÖZER Yeditepe Üniversitesi İşletme

75

Elif DUMLU Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

76

Betül KESKİN Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslar.İliş.

77

Özlem OSMANBEŞOĞLU Yeditepe Üniversitesi Turizm Yönetimi

78

Sercan KÜÇÜKÖRS Yeditepe Üniversitesi Hukuk

79

Gizem GÖKLÜ Başkent Üniversitesi Tıp

80

Olcayto  GÜLERMAN Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri

81

Gonca Bahar BİLGİNER Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri

82

Deniz SERİMER Maltepe Üniversitesi Mimarlık

83

Selen APAY İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

84

Mert AYDIN İstanbul Kültür Üniversitesi Endüstri Müh.

85

Evrim EKİT İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisat

86

Gülüm  MORALI Haliç Üniversitesi Psikoloji

87

Erdem KOÇAK Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi

88

Zeki BARIŞ Bilkent Üniversitesi Muhasebe

89

Hande ÖZKAN Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Destekli Muh.

90

Burcu GALİBA Beykent Üniversitesi Sinema-TV

91

Ece  KAYAÖZ Atılım Ünivetsitesi İng.Dili ve Ed.(Burslu)

2000 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra No

Adı,Soyadı Kazandığı Üniversite Bölümü

1

M.Emre ÖZDEMİR ODTÜ Moleküer Biyo. ve Genetik

2

Eda  KESKİN ODTÜ Kimya

3

Gözde  GEBELEK Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji

4

Utkan  KOLAT İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Müh.

5

Gözde  SEZGENÇ Koç Üniversitesi İşletme

6

Kutay  ÖZBEK Sabancı Ünivetsitesi Müh.ve Doğa Bil.

7

Sezin BİLDİRGEN Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Bilimi

8

Ayşegül ACAR İstanbul Üniversitesi Çevre Müh.

9

İrem AYGÜN İstanbul Üniversitesi İktisat

10

Duygu  YAMAN İstanbul Üniversitesi Amerikan Kül.ve Ed.

11

İzzet GENÇ Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık

12

R.Tolga KIRANKAYA Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Müh.

13

Melda SÜZER Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Müh.

14

Didem ÖZTÜRK Yıldız Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fot. Müh.

15

Alkım KILCI Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Müh.

16

Sinem  YILMAZ Marmara Üniversitesi İşletme

17

Yasemin  TÜRKKAL Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi

18

Hande AKAR Marmara Üniversitesi Hukuk

19

Y.Evrim PİROĞLU Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi

20

Ayşe Burcu KAPLAN Marmara Üniversitesi Hukuk

21

Gözde KIRGIZ Marmara Üniversitesi İngilizce Öğr.

22

Üftade KUTLUER Marmara Üniversitesi Radyo-TV-Sinema

23

Özcan ŞENER Ege Üniversitesi Makine Müh.

24

Gamze ATALAY Ege Üniversitesi Biyoloji

25

Osman  Nuri  BİNİCİ Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Müh.

26

Gökçe GENÇ Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat

27

Nur  KIZILKAYA Dokuz Eylül Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

28

Zeynep TUNA Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat

29

Hande KUTLUER Ankara Üniversitesi Hukuk

30

Elif  Özge  ÖZGAN Ankara Üniversitesi Latin Dili ve Edebiyatı

31

İpek  KARABULUT Ankara Üniversitesi Latin Dili ve Edebiyatı

32

Emre VURMAZ Gazi Ünivetsitesi Kimya Müh.

33

Seda GÜRFİDAN Gazi Ünivetsitesi Uluslararası İlişkiler

34

Serhat ULUSAY Gazi Üniversitesi Makine Müh.

35

Seda TUFAN Uludağ Üniversitesi Çal.Eko.ve End.İliş.

36

Müge DENİZ Uludağ Üniversitesi Çal.Eko.ve End.İliş.

37

Eda GÜRFİDAN Uludağ Üniversitesi Çal.Eko.ve End.İliş.

38

Ebru UYGUN Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

39

Eda YELKE Karadeniz Teknik Üniversitesi Maliye

40

Koray  BİNEKLİOĞLU Kocaeli Üniversitesi Endüstri Müh.

41

Alper  ÖZBAY Kocaeli Üniversitesi Makine Müh.

42

Erman KOCAATA Kocaeli Üniversitesi Makine Müh.

43

Oğuzhan BAŞYİĞİT Kocaeli Üniversitesi İktisat

44

Can KAR Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

45

Pınar  Özden  ZİYLAN Kocaeli Üniversitesi Çevre Müh.

46

Kutay  KONUK Kocaeli Üniversitesi Jeoleji Müh.

47

Fatih KAHRAMAN Kocaeli Üniversitesi İnşaat

48

Berk TOKSÖYLE Kocaeli Üniversitesi İktisat

49

Gökhan KIZMAZ Kocaeli Üniversitesi Makine

50

Özlem KAHYAOĞLU Anadolu Üniversitesi Matematik

51

Pelin KARATEPE Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğr.

52

Simge SATIR Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğr.

53

Ayla TÜCCAR Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğr.

54

Ufuk ÖZBAY Sakarya Üniversitesi Elek.-Elektronik Müh.

55

Nihan GÜVEN Sakarya Üniversitesi Sosyoloji

56

İbrahim ATİLLA Sakarya Üniversitesi Çal.Eko.ve End.İliş.

57

Mine KEMER Dumlupınar Üniversitesi Biyoloji

58

Ali BURGU Dumlupınar Üniversitesi İşletme

59

Sinem Gözde BEŞBALLI Dumlupınar Üniversitesi İktisat

60

F.Murat KAMBUR Dumlupınar Üniversitesi Fen Ed.Fak.-Tarih

61

M.İrem AKYÜZ Dumlupınar Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı

62

S.Seçkin DEMİRCAN Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisat

63

Verda SELVİBOY Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm ve Otelcilik

64

M. Didem AKYÜZ Adnan Menderes Üniversitesi Kimya Müh.

65

Nihan BOZKUŞ Adnan Menderes Üniversitesi İktisat

66

D.TuĞçe TÜRKMEN Balıkesir Üniversitesi İşletmecilik

67

İhsan KABADAYI Muğla Üniversitesi Kamu Yönetimi

68

Alp ATASOY Yeditepe Üniversitesi Tıp (Burslu)

69

Aybala   ÖZ Yeditepe Üniversitesi Mimarlık

70

Merve  TÜRKSOY Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Müh.

71

Nazım  Cihan  GÜR Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Müh.

72

Arif ERTUĞ Yeditepe Üniversitesi Sistem Müh.

73

İrem BİÇER Yeditepe Üniversitesi İşletme

74

Gökberk ÖZER Yeditepe Üniversitesi İşletme

75

Elif DUMLU Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

76

Betül KESKİN Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslar.İliş.

77

Özlem OSMANBEŞOĞLU Yeditepe Üniversitesi Turizm Yönetimi

78

Sercan KÜÇÜKÖRS Yeditepe Üniversitesi Hukuk

79

Gizem GÖKLÜ Başkent Üniversitesi Tıp

80

Olcayto  GÜLERMAN Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri

81

Gonca Bahar BİLGİNER Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri

82

Deniz SERİMER Maltepe Üniversitesi Mimarlık

83

Selen APAY İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

84

Mert AYDIN İstanbul Kültür Üniversitesi Endüstri Müh.

85

Evrim EKİT İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisat

86

Gülüm  MORALI Haliç Üniversitesi Psikoloji

87

Erdem KOÇAK Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi

88

Zeki BARIŞ Bilkent Üniversitesi Muhasebe

89

Hande ÖZKAN Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Destekli Muh.

90

Burcu GALİBA Beykent Üniversitesi Sinema-TV

91

Ece  KAYAÖZ Atılım Ünivetsitesi İng.Dili ve Ed.(Burslu)

2000-2001 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

Adı ve Soyadı

Kazandığı Okul

1

Okan ÇALIŞKAN İstanbul Galatasaray Lisesi

2

Can DURUKAL İstanbul Kabataş Erkek Lisesi

3

Berkay BATUR İstanbul Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

4

Doğa OKAY İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi

5

Salih Saygın DEREN İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi

6

Deniz ULUSAL İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi

7

Berkay ÖZBEK İstanbul Özel Doğuş Fen Lisesi

8

Dursun Uluçali GÜÇAR İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi

9

Sinecan ÖZLÜ İstanbul Kadir Has Anadolu Lisesi

10

Memet Tuna Urgancıoğlu İstanbul Burak Bora Anadolu Lisesi

11

Seda SAĞCAN İstanbul Beyoğlu Anadolu Lisesi

12

Berf Berce ANIL İstanbul Özel Üsküdar Fen Lisesi

13

Caner DİRLİK İstanbul Özel Fatih Fen Lisesi

14

Berat AVCI Ankara Atatürk Lisesi / İstanbul Askeri Hava Lisesi

15

Baturay KÖSE Kocaeli Anadolu Lisesi

16

Doğa YÜKSEL Kocaeli Anadolu Lisesi

17

Ufuk GÖKÇELER Kocaeli Anadolu Lisesi

18

Gizem GEZER Kocaeli Anadolu Lisesi

19

Güvenç GÜRCAN Kocaeli Anadolu Lisesi

20

Sinem ŞENTÜRK Kocaeli Anadolu Lisesi

21

Tunca GÜMÜŞ Kocaeli Anadolu Lisesi

22

Tuğçe Nur USLU Kocaeli Anadolu Lisesi

23

Cihan KAR Kocaeli Anadolu Lisesi

24

Orkun AKAR Kocaeli Anadolu Lisesi

25

Baran Cem ZURNACI Kocaeli Anadolu Lisesi

26

Emine Gözde GEZEN Kocaeli Anadolu Lisesi

27

Nuri Özhan ŞEN Kocaeli Anadolu Lisesi

28

Arda KIRANKAYA Kocaeli Anadolu Lisesi

29

Gözde KIRLI Kocaeli Anadolu Lisesi

30

Tunç GÜMÜŞ Kocaeli Anadolu Lisesi

31

Başak PINARBAŞI Kocaeli Anadolu Lisesi

32

Aylin Demiray 24 Kasım Anadolu Lisesi

33

Meryem Bahar YETİK 24 Kasım Anadolu Lisesi

34

Hafize Türkan BAKMIŞ 24 Kasım Anadolu Lisesi

35

Nuray BULUT 24 Kasım Anadolu Lisesi

36

Mustafa Doğa GÜÇLÜ 24 Kasım Anadolu Lisesi

37

Alper ATIL 24 Kasım Anadolu Lisesi

38

Hülya MERİÇ 24 Kasım Anadolu Lisesi

39

Mehmet İlkcan DİKER 24 Kasım Anadolu Lisesi

40

Yusuf Kerem ANGÜN 24 Kasım Anadolu Lisesi

41

Gökay ÖZDİN 24 Kasım Anadolu Lisesi

42

Ezgi ULUGÜN 24 Kasım Anadolu Lisesi

43

Fatih KATIRCIOĞLU 24 Kasım Anadolu Lisesi

44

Ocak Mutlu KALYONCU 24 Kasım Anadolu Lisesi

45

Elif TUNCER 24 Kasım Anadolu Lisesi

46

Murat ALKILIÇ Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

47

Gizem DEMİRLER Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi

48

Ebru EKMEN Kırıkkale Anadolu İletişim Meslek Lisesi

49

Can KARABORAN Kuleli Askeri Lisesi / İzmit Sabancı Ana.Tek.Lis.-Bilgisayar

50

Funda TİMİNCİOĞLU İzmit Anadolu Meslek Lisesi-Bilgisayar

51

Aykan YILMAZ İzmit Sabancı Anadolu Tek.Lisesi-Elektrik

52

Meltem ŞENOZAN İzmit Anadolu Ticaret Meslek Lisesi

53

Sedat BURSALI İzmit Anadolu Teknik Lisesi-Elektrik

54

Emre FINDIK İzmit Anadolu Teknik Lisesi-Makine

1999 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra No

Adı soyadı Kazandığı Üniversite Bölümü

1

Serhat KARA ODTÜ Makina Müh

2

Sibel AKTÜRK ODTÜ Felsefe

3

Oğuzhan AYHAN İTÜ İnşaat.Müh

4

Gülşah KALYONCU İTÜ Mimarlık

5

Oytun SONER İTÜ Kimya Müh

6

Ahmet DOSAYOĞLU İTÜ Denizcilik

7

Deniz GÖKÇELER İstanbul Üniversitesi İng. İşletme

8

Burcu ATUN İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fak.

9

Nilay ÇELEBİ İstanbul Üniversitesi Hukuk Fak.

10

Beril GENÇ İstanbul Üniversitesi Arap Dili

11

Hande İMAMOĞLU İstanbul Üniversitesi Fars Dili

12

Ayşegül SAĞLAV İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı

13

Zenep KARAKUL Hacettepe Üniversitesi Fizik Ted.

14

Derya ÖZTÜRK Bilkent Üniversitesi İng.Dili ve Ed.

15

Gurur PAKEL Bilkent Üniversitesi Turizm Otel İş.

16

Ervin MERİÇ Plovdiv Üniversitesi Tıp Fak.

17

Dilek AYDIN Gazi Üniversitesi İng. Öğretmenliği

18

Başak METİN Gazi Üniversitesi İng. Öğretmenliği

19

Oben ÜRÜ Marmara Üniversitesi İşletme Fak.

20

Zeynep AĞA Marmara Üniversitesi Hukuk Fak.

21

Volkan KOÇAK Marmara Üniversitesi Hukuk Fak.

22

Evren GÖNENÇ Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Müh

23

Hande CEYLAN Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fak

24

Önder DEMİRCAN Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji Müh.

25

Tuba ONARAN Ege Üniversitesi Peyzaj

26

Nilgün YILMAZ Ege Üniversitesi İng. Dili ve Ed.

27

Orkun ÖZÇELİK Ege Üniversitesi İşletmecilik

28

Volkan YENİŞEN Uludağ Üniversitesi Makine Müh.

29

Gökhan YAŞA Uludağ Üniversitesi Makine Müh.

30

Serkan YAZICI Uludağ Üniversitesi Ekonometri

31

Selin DOĞAN Uludağ Üniversitesi İşletme Fak.

32

Oya KARASAKAL Uludağ Üniversitesi Çevre Müh.

33

Duygu Özlem AYKUT Uludağ Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler

34

Pınar İÇTEN Uludağ Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler

35

Aliye ÇİFTÇİBAŞI Uludağ Üniversitesi İng. Öğretmenliği

36

Anıl GÜZEL Karadeniz Teknik Üniversitesi Gemi İnş.Müh

37

Serkan KURT Karadeniz Teknik Üniversitesi Ekonometri

38

Murat ÖGE Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Fak.

39

Demet TUNA Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Fak.

40

Erdem ÖNER Kocaeli Üniversitesi Endüstri Müh

41

Büşra KILIÇ Kocaeli Üniversitesi Endüstri Müh

42

Bilge ALYÜZ Kocaeli Üniversitesi Çevre Müh.

43

Berker HAZAR Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Müh

44

Berna YENİCE Kocaeli Üniversitesi Kimya Müh

45

Ömer Boğaç EVİN Kocaeli Üniversitesi Metalurji Müh.

46

Alp KESKİNKILIÇ Kocaeli Üniversitesi Çevre Ekonomisi

47

Banu KAVUNCU Kocaeli Üniversitesi İşletme Fak.

48

Selva KILIÇ Kocaeli Üniversitesi İşletme Fak.

49

Gürsel GÜMÜŞ Kocaeli Üniversitesi Gemi İnş

50

Burç SERTEL Kocaeli Üniversitesi İktisat Fak.

51

Ayşegül EVCİLER Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bil.Fak

52

Yusuf Ziya TURUNÇ Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bil.Fak

53

Ayberk İSPİRLİ Kocaeli Üniversitesi Lastik Teknolojisi

54

Eser KOBAK Kocaeli Üniversitesi Su Ürünleri

55

Tolga DİLLİOĞLU Kocaeli Üniversitesi Deniz ve Liman İşl.

56

Burak ÇETİK Kocaeli Üniversitesi Seyehat İşl.

57

Kağan DALGAYARAN Sakarya Üniversitesi İdari Bilimler Fak

58

Nalan GÜVEN Sakarya Üniversitesi Turizm Otelcilik

59

Nihal TANRIVER Trakya Üniversitesi Kamu Yönetimi

60

Şenay AYTAÇOĞLU Trakya Üniversitesi Türk Dili ve Ed.

61

Sertan İlter ERTEKİN Anadolu Üniversitesi İşletme Fak.

62

Evrim Duygu DOĞAN Anadolu Üniversitesi Çevre Ekonomisi

63

Ali Murat KÖK Anadolu Üniversitesi Basın Yayın

64

Özlem GÜLİN Atatürk Üniversitesi İngiliz Dili ve Ed.

65

Ömer ZİYLAN Selçuk Üniversitesi İktisat Fak.

66

Burak ÇELİK Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler

67

Fatih ÇİNİ Selçuk Üniversitesi Kamu yönetimi

68

Pınar KABADAYI Süeymen Demirel Üniversitesi İktisat Fak.

69

Duygu TAŞ Balıkesir Üniversitesi Turist Rehberliği

70

Gülen PINARBAŞI Bilgi Üniversitesi Matematik-Bilgisayar

71

Atakan Mete AKMAN Bilgi Üniversitesi İşletme Fak.

72

Ahmet Yıldırım TÜRKER Işık Üniversitesi Fizik(Burslu)

73

Seda TETİK Doğu Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

74

Mazlum DOĞAN Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fak.

75

Seda SOYSAL Maltepe Üniversitesi Bilgisayar

76

Yunus Emre EKŞİ Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimleri

77

Yeşim ÇELİK Çankaya Üniversitesi Endüstri Müh

78

Derya GÖZÜTOK Çankaya Üniversitesi İşletme Fak.

79

Elif İÇTEN Akdeniz Üniversitesi Arkeoloji

80

Sevil AKKUŞ Akdeniz Üniversitesi Turizm Otelcilik

1999-2000 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

Adı ve Soyadı

Kazandığı Okul

1

Hüseyin Can DALAY

İstanbul Kabataş Erkek Lisesi

2

Tarık TAŞER

Kocaeli Anadolu Lisesi

3

Burcu ÖZSAYIN

Kocaeli Anadolu Lisesi

4

Müjdem AKİSEN

Kocaeli Anadolu Lisesi

5

Nur Pınar OKANÇAY

Kocaeli Anadolu Lisesi

6

Haluk KOZLUCA

Kocaeli Anadolu Lisesi

7

Elif ÇORAL

Kocaeli Anadolu Lisesi

8

Ömer Faruk UZAR

Kocaeli Anadolu Lisesi

9

Berk SÜREL

Kocaeli Anadolu Lisesi

10

Sezer ÖZNAZLI

Kocaeli Anadolu Lisesi

11

Ayşegül ADIYAMAN

Kocaeli Anadolu Lisesi

12

Gülfem YILMAZ

Kocaeli Anadolu Lisesi

13

Ece Pelin GÜRSOY

Kocaeli Anadolu Lisesi

14

Gürkan AYDIN

Kocaeli Anadolu Lisesi

15

Tamer EJDERĞLU

Kocaeli Anadolu Lisesi

16

Ayşe Hande ÖZDÜR

Kocaeli Anadolu Lisesi

17

Erhan ÖZCAN

Kocaeli Anadolu Lisesi

18

Kamer KÖS

Kocaeli Anadolu Lisesi

19

İlksen KOBAK

Kocaeli Anadolu Lisesi

20

Merve BALABAN

Kocaeli Anadolu Lisesi

21

Fatma Nur YOLASIĞMAZ

Kocaeli Anadolu Lisesi

22

Selen ERKER

24 Kasım Anadolu Lisesi

23

Elif VURMAZ

24 Kasım Anadolu Lisesi

24

Sezer DEMİR

24 Kasım Anadolu Lisesi

25

Emrah ATAMAN

24 Kasım Anadolu Lisesi

26

Talha ALTIN

24 Kasım Anadolu Lisesi

27

Zafer TÜLLER

24 Kasım Anadolu Lisesi

28

Sadiye Pınar GEZEN

24 Kasım Anadolu Lisesi

29

Volkan ÖZTÜRK

24 Kasım Anadolu Lisesi

30

Serba KURTULUŞ

24 Kasım Anadolu Lisesi

31

Pınar PITIRLI

24 Kasım Anadolu Lisesi

32

Kübra GÜNEY

24 Kasım Anadolu Lisesi

33

Selçuk ÖZTÜRK

24 Kasım Anadolu Lisesi

34

Göknil ELDOĞAN

24 Kasım Anadolu Lisesi

35

Seçkin YORULMAZ

24 Kasım Anadolu Lisesi

36

Mehmet Efe CANDAN

24 Kasım Anadolu Lisesi

37

Çağrı Kaan AKKAN

24 Kasım Anadolu Lisesi

38

Elif SARIOĞLU

24 Kasım Anadolu Lisesi

39

Sinem AKARSU

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lis.

40

Ali YANIK

Derince Anadolu Lis.(Alm.)

41

Engin DENİZ

Derince Anadolu Lis.(Alm.)

42

Hilal HALİLOĞLU

Derince Anadolu Lis.(Alm.)

43

Laçin HAKTANIR

Derince Anadolu Lis.(Alm.)

44

Zuhal ÇALIK

Derince Anadolu Lis.(İng.)

45

Erdinç EYİDEMİR

Sabancı Anadolu Lisesi

46

Atılay Necdet TAŞÇI

Sabancı Anadolu Lisesi

47

Haluk İMAMOĞLU

Karamürsel Anadolu Lisesi

48

Onur AYAN

İzmit Anadolu Tic.Mes.Lis.

49

Mehmet Taha GÜRBÜZ

Bilecik Anadolu Otel.Ve Tur.M.L

50

Erol Onur ÖGE

Özel Seymen Fen Lisesi

1998 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra No

 Adı, Soyadı Kazandığı Okul Bölümü

1

Emre USTA O.D.T.Ü.  İnşaat

2

Sevilay SUNMAZ Boğaziçi Üniversitesi  Kimya

3

Cenk AÇAN İstanbul Üniversitesi Gemi İnşaatı

4

Ceyda ERTÜRK Marmara Üniversitesi  İng. Endüstri

5

Alper ÖZSEFİL Marmara Üniversitesi  İng.Makina

6

Fahri Kerem AKDENİZ Yıldız Teknik Üniversitesi  Makina

7

Gökhan GEZER Yıldız Teknik Üniversitesi  Makina

8

Burcu HASDEMİR Yıldız Teknik Üniversitesi  Şehircilik

9

Onur KABİL Ankara Üniversitesi  Gıda

10

İsa Gökhan GÖKSU Ankara Üniversitesi  Peyzaj

11

Cüneyt AYHAN 9 Eylül Üniversitesi  İnşaat

12

Caner ÖZEL 9 Eylül Üniversitesi  Çevre

13

Işın Çağrı ÇANGA Karadeniz Teknik Üniversitesi  Mimarlık

14

Barış KOYAŞ Uludağ Üniversitesi  Makina

15

Elifhan AYKANAT Uludağ Üniversitesi  Fizik

16

Selman ÖZTÜRK Kocaeli Üniversitesi  Makina

17

Gümrah HAZAR Kocaeli Üniversitesi  İnşaat

18

Nilgün KIZMAZ Kocaeli Üniversitesi  Kimya

19

Asuman ÇAĞLAR Kocaeli Üniversitesi  Çevre

20

Duygu Hande USLU Kocaeli Üniversitesi  İktisat

21

Ergin TARKIN Kocaeli Üniversitesi  İşletme

22

Sabiha TOPALLAR Kocaeli Üniversitesi  Büro Yönetimi

23

Orkun ERNALBANT Sakarya Üniversitesi  Metalurji

24

İlker ERTUĞ Sakarya Üniversitesi  Makina

25

Selcan SARI 19 Mayıs Üniversitesi  İstatistik

26

Senem Güzide ÖZYURT Eskişehir Üniversitesi  İletişim Fakültesi

27

Cansu ALTAN Mimar Sinan Üniversitesi  Edebiyat

28

Burcu ÜSTÜN Abant İzzet Baysal  Sınıf Öğr.

29

Hande ALAN Yeditepe Üniversitesi  Mimarlık

1998-1999 Anadolu Fen Lisesi Başarılarımız

Sıra No

Adı ve Soyadı

Kazandığı Okul

1

Rasim İspirgil

İstanbul Kabataş Erkek Lisesi

2

Helin Müğra Çepil

İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi

3

Beste Kobak

İst.Kenan Evren And.Lisesi

4

Berkem Köroğlu

Kocaeli Anadolu Lisesi

5

Melis Öget Öztürk

Kocaeli Anadolu Lisesi

6

Aylin Karaaslan

Kocaeli Anadolu Lisesi

7

Emre Baykal

Kocaeli Anadolu Lisesi

8

Bekir Doğan Topaloğlu

Kocaeli Anadolu Lisesi

9

Enis Yüce Dilek

Kocaeli Anadolu Lisesi

10

Barış Bahadır Gültekin

Kocaeli Anadolu Lisesi

11

Ali Kutsal Şengün

Kocaeli Anadolu Lisesi

12

Gözde Uğur

Kocaeli Anadolu Lisesi

13

Burak Dönder

Kocaeli Anadolu Lisesi

14

Aslıhan Kahraman

Kocaeli Anadolu Lisesi

15

Deniz Sünnetçi

Kocaeli Anadolu Lisesi

16

Umut Utku Ekinci

Kocaeli Anadolu Lisesi

17

Abdullah Onur

Kocaeli Anadolu Lisesi

18

Eyüp Barış Hürmeydan

Kocaeli Anadolu Lisesi

19

Gökhan Korkmaz

Kocaeli Anadolu Lisesi

20

Şule Yılmaz

Kocaeli Anadolu Lisesi

21

Merve Demirel

Kocaeli Anadolu Lisesi

22

Nazım Tulca Eşsiz

Kocaeli Anadolu Lisesi

23

Ayşe Bilge Aknam

Kocaeli Anadolu Lisesi

24

Fatih Topçu

Kocaeli Anadolu Lisesi

25

Nur Sezin Seçkin

Kocaeli Anadolu Lisesi

26

Mert Kambur

Kocaeli Anadolu Lisesi

27

Fatih Yiğit

Kocaeli Anadolu Lisesi

28

Tuğba Baysal

Kocaeli Anadolu Lisesi

29

Merve Canel

Kocaeli Anadolu Lisesi

30

Bahar Çankaya

Kocaeli Anadolu Lisesi

31

Aslı Yalaz

Kocaeli Anadolu Lisesi

32

Cem Akgüllü

Kocaeli Anadolu Lisesi

33

Onur Ustaoğlu

Kocaeli Anadolu Lisesi

34

Süha Onaran

Kocaeli Anadolu Lisesi

35

Yakup Kadri Ekşi

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lis.

36

Benan Önemlitürk

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lis.

37

Hande Kasım

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lis.

38

Hür Doğuş Yıldızlı

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lis.

39

Deniz Kara

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lis.

40

Ozan Özüm Özbey

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lis.

41

Necdet Göker Kahraman

İzmit Anadolu Teknik Lis.

42

Murat Biltekin

İzmit Anadolu Teknik Lis.

43

Özlem Sağlam

İzmit Anadolu Ticaret Lis.

44

Mert Çetin

İzmit Atatürk Anadolu Teknik Lis.

45

İbrahim Ozan Kılıç

İzmit Atatürk Anadolu Teknik Lis.

46

Ayşe Pelin Say

24 Kasım Anadolu Lisesi

47

Serdar Topallar

24 Kasım Anadolu Lisesi

48

Umut Çelik

24 Kasım Anadolu Lisesi

49

Mehmet Nazım Gençtürk

24 Kasım Anadolu Lisesi

     50 Fulya Şenman

24 Kasım Anadolu Lisesi

51

Kemal İpek

24 Kasım Anadolu Lisesi

52

Sertan Altıntaş

24 Kasım Anadolu Lisesi

53

Akad Borteçen

24 Kasım Anadolu Lisesi

54

Fulya Çolak

24 Kasım Anadolu Lisesi

55

Tuğçe Özpir

24 Kasım Anadolu Lisesi

56

Enver Okan

24 Kasım Anadolu Lisesi

57

Koray Andiç

24 Kasım Anadolu Lisesi

58

Melih Haliloğlu

24 Kasım Anadolu Lisesi

59

Emre Bozdağ

24 Kasım Anadolu Lisesi

60

Müge Uzuner

24 Kasım Anadolu Lisesi

61

Sefer İlker Oral

24 Kasım Anadolu Lisesi

62

Roustam İsmailow

24 Kasım Anadolu Lisesi

63

Çağla Zübeyde Gür

Derince Anadolu Lisesi (Alm.)

64

Cem Kaymaz

Derince Anadolu Lisesi (Alm.)

65

Zafer Doğan

Derince Anadolu Lisesi (Alm.)

66

Ekrem Top

Derince Anadolu Lisesi (Alm.)

67

Emre Şener

Derince Anadolu Lisesi (Alm.)

68

Onur Kırış

Derince Anadolu Lisesi (İng)

69

Tuba Keskin

Derince Anadolu Lisesi (İng)

70

Onur Özer

Derince Anadolu Lisesi (İng)

71

Murat Baybaş

Derince Anadolu Lisesi (İng)

72

Erhan Gürbulak

Derince Anadolu Lisesi (İng)

73

Erdinç Yılmaz

Derince Anadolu Lisesi (İng)

74

Fatma Nur Şen

Derince Anadolu Lisesi (İng)

75

Mine Uzunoğlu

Derince Anadolu Lisesi (İng)

76

Ertan Özkan

Derince Anadolu Lisesi (İng)

77

Mert Mehmet Dağlaroğlu

Derince Anadolu Lisesi (İng)

78

Ahmet Özcan

Derince Anadolu Lisesi (İng)

79

Cem Hasan Orak

Derince Anadolu Lisesi (İng)

80

Türker Adakale

Kuşadası Anadolu Lisesi

81

Ecehan Öztezel

Anadolu Meslek Lisesi

82

Onur Dalgayaran

Anadolu Tic.Meslek Lisesi

83

Serap Ekşi

Anadolu Tic.Meslek Lisesi

84

Kerem Kumsel

Anadolu Tic.Meslek Lisesi

85

Burak Serkan Çalışkan

Gölcük And.Meslek Lisesi

86

Turgay Nasırlı

Gölcük Deniz Meslek Lisesi

87

Koray Küçük

Gölcük Deniz Meslek Lisesi

1997 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra No

 Adı, Soyadı Kazandığı Okul Bölümü

1

 İlker ÇALIŞIR ODTÜ Havacılık Mühendisliği

2

 Nilgün HACIOĞLU İTÜ Matematik Mühendisliği

3

 Mehmet Orkun İNAN İTÜ Elektronik Haber.Müh.

4

 Ayşe Berna GÖK Marmara Üniversitesi İşletme

5

 Ercan KISA Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

6

 Murat TARCAN Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği

7

 Kıvanç GÜRBÜZ Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

8

 Emre AKINCI Yıldız Teknik Üniversitesi Maliye

9

 Başak TÜYSÜZ İstanbul Üniversitesi Siyasal İşletme

10

 Hande ÇARDAKLI İstanbul Üniversitesi Siyasal Uluslar arası İlişkiler

11

 Hasan Eren ÖZYURT İstanbul Üniversitesi Deniz Ulaştırma Müh.

12

 Kaan GÖKDUMAN İstanbul Üniversitesi Tıp

13

 Fatih DİCLEHAN İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği

14

 Işıl BİRİK İstanbul Üniversitesi İng. İktisat

15

 Mihriban ONAYLI İstanbul Üniversitesi Eczacılık

16

 Aslı ÇETİNEL Ege Üniversitesi Matematik Bölümü

17

 Evrim ÇELİK Ege Üniversitesi Peyzaj Mühendisliği

18

 Ayşe ULUBAY Ege Üniversitesi Astronomi

19

 Verda BATMAZ Ege Üniversitesi Ziraat Müh.-Ekonomi

20

 Fatma Nuray GÜLER Trakya Üniversitesi Matematik Bölümü

21

 Eylem Özgür DOĞAN Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bölümü

22

 Zehra Begüm TUNCAY Mimar Sinan Üniversitesi Ekonomi

23

 Gözde AKSOY Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi

24

 Adil Mert KAYA Uludağ Üniversitesi İktisat

25

 Habib ÇETİNKAYA Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği

26

 Ayça KILIÇ Uludağ Üniversitesi Ekonometri

27

 Selin ÖZALTIN Uludağ Üniversitesi Tıp

28

 Melis CANDAN Akdeniz Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

29

 Fatih SÖĞÜT Anadolu Üniversitesi Elektrik-Elektronik

30

 Burak ATAMAN Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği

1996 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra No

 Adı, Soyadı Kazandığı Okul  

1

 Serap Elif ÖZMET İTÜ İşletme Mühendisliği

2

 Yeliz UĞUR İTÜ Çevre Mühendisliği

3

 Can OKTAY İTÜ Bilgisayar

4

 Fatih KERİM İTÜ İng. Elektronik Böl.

5

 Sinem EMEKLİER İTÜ İstatistik

6

 Bediha HÜSEYİNOĞLU ODTÜ Endüstri Mühendisliği

7

 Bilgehan YILDIRIM Yıldız Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

8

 Şenay AKALIN Yıldız Üniversitesi Bölgecilik

9

 Pelin GÜLER İstanbul Üniversitesi Ekonometri

10

 Şebnem POLAT İstanbul Üniversitesi İşletme

11

 Arzu PINARBAŞI İstanbul Üniversitesi Biyoloji

12

 Kamer KORKMAZ Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

13

 Barış EKİCİ Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

14

 Orçun ÖN Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği

15

 Gülçiray GÜRLÜK Ankara Üniversitesi Matematik Mühendisliği

16

 Serkan UĞUR Ankara Üniversitesi Çevre Mühendisliği

17

 Gülşah YENİER Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği

18

 Ersan YILMAZ Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği

19

 Erdem BENDEGÜL Marmara Üniversitesi Maliye

20

 Fatih AKAR Mimar Sinan Üniversitesi Matematik

21

 Çiğdem Berna ŞİRİN Ege Üniversitesi Tıp

22

 Serahan AYDIN Ege Üniversitesi Ziraat Mühendisliği

23

 Hakan AKMAN Kocaeli Üniversitesi Tıp

24

 Özlem BALCI Kocaeli Üniversitesi Matematik

25

 Levent TAŞDELEN Kocaeli Üniversitesi Metalurji Mühendisliği

26

 Okan OVALI Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

27

 Zehra ÖLÇER Kocaeli Üniversitesi Kimya

28

 Seyithan ÇELEBİ Kocaeli Üniversitesi Elektirik

29

 İlker GENCEL Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği

30

 Tuğrul GÖK Sakarya Üniversitesi Elektirik- Elektronik Böl.

31

 Onur Candan KURAKURAN Uludağ Üniversitesi Ekonometri

32

 Tülin SERBEST Mersin Üniversitesi İşletme

33

 Ersan TEMİZYÜREK Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar

34

 M. Müge UĞRAŞ Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık

35

 Hakan SATIR Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık

36

 Cihangir KARTAY Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar

1995 ÖSS BAŞARILARIMIZ

Sıra No

 Adı, Soyadı Kazandığı Okul Bölümü

1

 İlker ÇALIŞIR ODTÜ Havacılık Mühendisliği

2

 Nilgün HACIOĞLU İTÜ Matematik Mühendisliği

3

 Mehmet Orkun İNAN İTÜ Elektronik Haber.Müh.

4

 Ayşe Berna GÖK Marmara Üniversitesi İşletme

5

 Ercan KISA Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

6

 Murat TARCAN Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği

7

 Kıvanç GÜRBÜZ Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

8

 Emre AKINCI Yıldız Teknik Üniversitesi Maliye

9

 Başak TÜYSÜZ İstanbul Üniversitesi Siyasal İşletme

10

 Hande ÇARDAKLI İstanbul Üniversitesi Siyasal Uluslar arası İlişkiler

11

 Hasan Eren ÖZYURT İstanbul Üniversitesi Deniz Ulaştırma Müh.

12

 Kaan GÖKDUMAN İstanbul Üniversitesi Tıp

13

 Fatih DİCLEHAN İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği

14

 Işıl BİRİK İstanbul Üniversitesi İng. İktisat

15

 Mihriban ONAYLI İstanbul Üniversitesi Eczacılık

16

 Aslı ÇETİNEL Ege Üniversitesi Matematik Bölümü

17

 Evrim ÇELİK Ege Üniversitesi Peyzaj Mühendisliği

18

 Ayşe ULUBAY Ege Üniversitesi Astronomi

19

 Verda BATMAZ Ege Üniversitesi Ziraat Müh.-Ekonomi

20

 Fatma Nuray GÜLER Trakya Üniversitesi Matematik Bölümü

21

 Eylem Özgür DOĞAN Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bölümü

22

 Zehra Begüm TUNCAY Mimar Sinan Üniversitesi Ekonomi

23

 Gözde AKSOY Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi

24

 Adil Mert KAYA Uludağ Üniversitesi İktisat

25

 Habib ÇETİNKAYA Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği

26

 Ayça KILIÇ Uludağ Üniversitesi Ekonometri

27

 Selin ÖZALTIN Uludağ Üniversitesi Tıp

28

 Melis CANDAN Akdeniz Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

29

 Fatih SÖĞÜT Anadolu Üniversitesi Elektrik-Elektronik

30

 Burak ATAMAN Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği
Ayhan ALTINOK - Full Stack Developer